ENVY THERAPY - Personalizovaná mezoterapia

Individuálne vytvorená mezoterapia podľa potrieb Vašej pleti aplikovaná mezopištoľou poslednej generácie.

Individuálny prístup k Vám a potrebám Vašej pleti alebo pokožky tela sa odráža aj v samotnom názve, ktorý toto prelomové ošetrenie nesie. Jedinečná mezoterapia sa plne prispôsobí potrebám Vašej pokožky a zaručí rýchly nástup účinku. Po diagnostike pleti a konzultácií lekára Vám do niekoľkých minút pripravíme mezoterapiu šitú priamo na problémy a potreby Vašej plati. Tento jedinečný koncept nám umožňuje vytvoriť kombináciu zloženia aktívnych látok ako kyselina hyalurónová, vitamíny, aminokyseliny či peptidy a zamerať sa na individuálne potreby pokožky každého pacienta. Špeciálne vytvorené sérum následne aplikujeme mezopištoľou do želanej oblasti.

 

Do pokožky vpravujeme na základe spomínanej diagnostiky lekárom mezoterapiu obsahujúcu cielene vybrané aktívne látky (ako kyselina hyalurónová, vitamíny, aminokyseliny, peptidy a iné)

Výber aktívnych látok a samotné zloženie každej individuálne pripravenej mezoterapie kombinujeme konkrétne:

podľa problému  (vrásky, pigmentácie, fľaky, nerovnosti pleti, ochabnutá pokožka, rozšírené póry) 

- typu pleti  (suchá pleť, premasťujúca sa plať, nečistá pleť ,farebne nejednotná pleť)

- potrieb pleti (hydratovať, spevniť, farebne zjednotiť, regulovať tvorbu mazu)


Na rozdiel od klasickej mezoterapie, keď sa už pripravený materiál do pokožky vpravuje „ručne“, v prípade aplikácie mezopištoľou sa v priebehu niekoľkým minút a niekoľko stoviek nebolestivých mini vpichov, dokáže dôkladne a do hĺbky ošetriť celá oblasť. Zákrok sa tak stáva efektívnejším a menej bolestivým. Medzi ošetrované oblasti patrí okrem tváre a, krku a dekoltu aj oblasť pokožky hlavy čitela.

 

Komu je zákrok určený?

Ideálnym kandidátom na túto invazívnu terapiu je žena alebo muž trpiaci: 

1.- dehydratovanou a suchou pokožkou s jemnými vráskami.

2.-pokožkou trpiacou pigmentáciami, fľakmi, nejednotnou farbou a pleťou bez jasu.

3.-nečistou pleťou so sklonom k akné

4.- pokožkou bojujúcou so známkami stárnutia, stratou pružnosti a vráskami

 

 

Priebeh zákroku

Mezoterapia sa vpravuje priamo do pokožky tváre, krku či dekoltu pomocou tenučkých ihiel mezopištole v mnohopočetných vpichoch. Jedna ampulka tohto mezoterapeutického koktejlu ( 3- 5ml) predstavuje jedno ošetrenie, ktoré sa aplikuje na konkrétnu lokalitu .

Po aplikácii mezopištoľou určeným na túto terapiu sa na záverečnú neinvazívnu fázu ošetrenia používa ešte aj v prípade aplikácie do tváre a tela aj dermaroller, ktorý zabezpečí vpravenie zvyšného množstva séra aj do najvrchnejšej časti pokožky. Rolovanie pokožky pomocou derma valčeka podporuje aj produkciu kolagénu a elastínu v koži a navyšuje regeneračné schopnosti pokožky.

 

Rekonvalescencia

Po ukončení zákroku pretrváva mierny difúzny opuch, po vpichoch môžu vzniknúť malé modrinky, mikrochrastičky a začervenanie. Je ich však možné zakryť mejkapom. Po aplikovaní lokálneho anestetika klient pociťuje tŕpnutie a pálenie pokožky - je to však subjektívne, prechodné a trvá iba pár hodín. Zákrok sa vykonáva ambulantne. Nie je potrebné špeciálne obdobie na rekonvalescenciu ani PN.

Dĺžka trvania zákroku je 20 až 30 minút.

Zákrok sa odporučuje opakovať 1 až 3 krát ročne.

 

Cenník

1 ampulka zmesi na hydratáciuod 130 ,- €
1 ampulka zmesi na rozjasnenie a proti pigmentáciámod 130 ,-€
1 ampulka zmesi na nečistú pleť so sklonom k aknéod 130 ,-€
1 ampulka zmesi ANTI AGEod 200,--€
    Chcem sa objednať     

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Potrebujete konzultáciu?

Konkrétne detaily zákroku Vám doporučujeme dohodnúť si na osobnej konzultácii s lekárom. Lekár Vám navrhne najoptimálneší priebeh zákroku a vyráta presnú sumu zákroku. Vieme, že na prvom mieste je Vaše zdravie a spokojnosť.

V prípade akýchkoľvek otázok ešte pred konzultáciou, nám spokojne napíšte na recepcia@envyclinic.sk alebo použite našu online PORADŇU.

V ENVY samozrejme nájdete 100% diskrétnosť. 

Môžete sa spoľahnúť.