Kompletný program úpravy hmotnosti

Redukcia váhy - s ľahkosťou a pod dohľadom odborníkov

Nadarí sa Vám schudnúť napriek správnej životospráve a cvičeniu? Komplexný program spájajúci internú medicínu a diagnostiku s poznatkami výživy, obezitológie, dietetiky a cvičebných programov Vám pomôže za pomoci odborníkov - MUDr. Daniely Balcovej a Andreji Kavuličovej úspešne zvládnuť boj s nadváhou. Jednotlivé programy v sebe zahŕňajú stretnutia s top odborníkmi, edukáciu o správnej výžive, vypracovanie stravovacích a tréningových programov a kontroly. Komplexnosť jednotlivých programov garantuje úbytok hmotnosti.

Diagnostika tela a stanovenie metabolického typu

Diagnostiku tela a stanovenie metabolického typu je nutné vykonať pre vstup do každého z programov redukcie váhy - tvorí základ pre vypracovanie individuálnych stravovacích a cvičebných plánov s následným jednoduchším a efektívnejším úbytkom hmotnosti.

Programy

1. Základný program

Základný program zahŕňa 1x stretnutie s odborníkom na zdravú výživu – MUDr. Balcovou a 1x stretnutie/tréning s odborníkom na výživu a fitness - Andreou Kavuličovou 

Na základe individuálnych výsledkov z diagnostiky tela Vám prehodnotíme Váš pôvodný jedálniček a zároveň vypracujeme nový na mieru šitý jedálniček na niekoľko dní. Počas stretnutia Vám budú ozrejmené zásady správnej životosprávy, čo máte jesť, kedy máte jesť a ako sa správne stravovať.

Andrea Kavuličová Vám počas jedného stretnutia/tréningu vypracuje individuálny tréningový plán. Tréningový plán určí aké druhy cvičenia a pohybových aktivít sú pre Vás najvhodnejšie a koľko krát do týždňa by ste mali pohybové aktivity vykonávať.

 

2. Intenzívny program

Intenzívny program zahŕňa 2x stretnutie s odborníkom na zdravú výživu – MUDr. Balcovou a 8x tréning s odborníkom na výživu a fitness - Andreou Kavuličovou na prístroji Efit v priestoroch kliniky.

Na základe individuálnych výsledkov z diagnostiky tela s Vami MUDr. Balcová počas 2 stretnutí okrem vypracovania individuálneho jedálnička preberie témy ohľadom základných živín - tukov, cukrov a bielkovín a ich príjmu v správnom pomere ako aj edukáciu o iných zložkách potravy. Na poslednom záverečnom stretnutí sa klientovi odoberie krv a vykoná opätovná kontrola prístrojom InBody.

Andrea Kavuličová Vám vypracuje individuálny tréningový plán a zároveň pod jej dohľadom absolvujete spoločne 8 tréningov.

 

3. Super intenzívny program

Super intenzívny program zahŕňa 2 stretnutia s MUDr. Balcovou a 12 tréningov s Andreou Kavuličovou na prístroji Efit v priestoroch kliniky.

Na základe individuálnych výsledkov z diagnostiky tela s Vami MUDr. Balcová počas 2 stretnutí okrem vypracovania individuálneho jedálnička preberie témy ohľadom základných živín - tukov, cukrov a bielkovín a ich príjmu v správnom pomere ako aj edukáciu o iných zložkách potravy. Na poslednom záverečnom stretnutí sa klientovi odoberie krv a vykoná opätovná kontrola prístrojom InBody.

Andrea Kavuličová Vám vypracuje individuálny tréningový plán a zároveň pod jej dohľadom absolvujete spoločne 12 tréningov.

4. Komplexné chudnutie

Efektívny 4 týždňový redukčný program zahrňuje:
komplexnú diagnostiku IN BODY
stanovenie metabolického typu
vypracovanie individuálneho jedálnička
2 x kryolipolýza prístrojom Coax Med
2 x injekčnú lipolýzu a 2x cvičenie na prístroji Efit

Efektívnejší proces chudnutia

Mimo programov pre efektívnejší proces chudnutia si klient môže navoliť a vybrať iné odporúčané ošetrenia a doplnky:

Kavitačnú rádiofrekvenciu prístrojom COAX CRF, ktorá pomôže rozpustiť tuky, odstrániť celulitídu 

•  Výživové doplnky podporujúce redukciu hmotnosti - Agely
AGEL BRN - špeciálne vyvinutý pre naštartovanie spaľovania tukov
AGEL FIT - regulátor chuti do jedla a kontrolór váhy
AGEL GRN - detoxikácia zažívacieho traktu a stimulovanie peristaltiky čriev

Testy potravinovej intolerancie

Potravinová intolerancia odhalí potraviny alebo látky obsiahnuté v potravinách, s ktorými má Vaše telo problém pri trávení a ktoré sa prejavujú v podobe nežiaducich intolerančných príznakov – problémy s váhou, obezita, nafúknuté brucho, opuchnuté nohy, migréna, nespavosť, akné...

 

Cenník

základný program 99,- €
intenzívny program199,- €
super intenzívny program299,- €
komplexné chudnutie program (osoba)239,- €
komplexné program v skupine 3 osôb (osoba/skupina)203,- € / 609,- €
    Chcem sa objednať     

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Potrebujete konzultáciu?

Konkrétne detaily zákroku Vám doporučujeme dohodnúť si na osobnej konzultácii s lekárom, ktorá je úplne bezplatná. Lekár Vám navrhne najoptimálneší priebeh zákroku a vyráta presnú sumu zákroku. Vieme, že na prvom mieste je Vaše zdravie a spokojnosť.

V prípade akýchkoľvek otázok ešte pred konzultáciou, nám spokojne napíšte na recepcia@envyclinic.sk alebo použite našu online PORADŇU.

V ENVY samozrejme nájdete 100% diskrétnosť. 

Môžete sa spoľahnúť.