Odstránenie tetovania

Odstránenie tetovania laserom Q-SWITCHED

 

Horúca novinka na trhu, inovatívny laser Q-switched, ktorý je špeciálne určený na odstraňovanie tetovaní, dokonca aj tých farebných! Na ich odstránenie je však potrebných viac sedení. Iba tak dosiahnete dokonalé a perfektné odstránenie farby z pokožky. 

Tetovanie sa odstraňuje postupne. Podľa intenzity pigmentu je potrebných 1-6 procedúr. Tetovanie postupne bledne, a to bez povrchového poškodenia kože ako tomu býva zvykom pri iných laseroch. Laser Q-switched totiž „rozbíja“ iba farbu preniknutím lúču priamo do nej, čím sa farba pomaly rozpúšťa  bledne, tetovanie sa akoby rozpadáva.

Sedenia sa aplikujú v 6-týždňových intervaloch až do úplného „vygumovania“ nechceného tetovania. Počas tohto obdobia medzi jednotlivými sedeniami nastáva prirodzený filtrujúci proces, ktorý rozbité čiastočky farby z tela odstráni. 

Po ošetrení môžete na mieste zákroku pozorovať začervenanie a slabý opuch. V niektorých prípadoch sa možu objaviť aj menšie pľuzgieriky. Bolestivosť, ktorá je podobná ako pri tetovaní, sa dá zmierniť lokálne aplikovaným anestetikom.

Keďže ide o postupný proces blednutia farby, ktorá je vďaka modernému špecializovanému laseru rozpúšťaná  bez povrchového poškodenia kože, na konci procedúr nevidíte takmer žiaden rozdiel medzí pokožkou po laserovom zákroku a kožou, ktorá ošetrovaná nebola. Farba Vašej pokožky bude kompaktná bez akýchkoľvek farebných odtieňov, škvŕn a predovšetkým bez neželaného tetovania!

Cenník

do 5 cm 88,- €
5 - 10 cm128,- €
10 - 15 cm 200,- €
15 - 20 cm264,- €
20 cm a viac 368,- €
odstránenie permanentného make - upu :
obočie 88,- €
pery 96,- €
    Chcem sa objednať     

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Potrebujete konzultáciu?

Konkrétne detaily zákroku Vám doporučujeme dohodnúť si na osobnej konzultácii s lekárom, ktorá je úplne bezplatná. Lekár Vám navrhne najoptimálneší priebeh zákroku a vyráta presnú sumu zákroku. Vieme, že na prvom mieste je Vaše zdravie a spokojnosť.

V prípade akýchkoľvek otázok ešte pred konzultáciou, nám spokojne napíšte na recepcia@envyclinic.sk alebo použite našu online PORADŇU.

V ENVY samozrejme nájdete 100% diskrétnosť. 

Môžete sa spoľahnúť.

Odstraňovanie tetovania

Aktuálne akcie

Otázky z poradne

Dobrý deň, chcela by som sa informovať koľko u Vás približne stojí jedno sedenie na odstránenie tetovania veľkosti cca 42 cm2 Q switch laserom ... Ďakujem Vernerová
Dobrý deň chcel by som sa opýtať. Mam jeden problém s tetovaním a chcel by som ho odstrániť . Našiel som na internet že sa to odstranujem aj nejakým roztokom rejuvi ale dnes mi jedna čo to robí povedala že to nieje dobre na veľké tetovania tak by som sa chcel opýtať aj vás že čo je lepšie a keď uz ten laser v cenníku je napríklad za 20 cm odstránenie cca 300 to je cena za úplne odstránenie abo iba za jedno sedenie čo ich bude určite viac