Odstraňovanie jaziev po akné a liečba akné

Potlačenie akné a odstránenie jaziev po akné najmodernejšími postupmi.

Pre potlačenie a odstránenie akné je ideálne špeciálne Anti – acne ošetrenie, ktoré zahŕňa naraz niekoľko efektívnych procedúr. Inou alternatívou je ošetrenie prístrojom IPL anti-acne, ktorého intenzívne pulzné svetlo výrazne redukuje zápalové procesy pokožky a tiež zmierňuje rozšírené póry. Pokožka s akné sa po ošetreniach ukľudní a dochádza k ukončeniu zápalových procesov. Pre dokonalé vyhladenie pokožky od jaziev po akné je vhodné ošetrenie –resurfacing pleti, kedy dochádza k zbrusovaniu pokožku pomocou frakčného CO2 lasera.

Najlepší spôsob ako skoncovať s akné je odkonzultovať stav Vašej pokožky s našou odbornou dermatologičkou, ktorá po dôkladnom vyšetrení odporučí najvhodnejšie formy ošetrení a liečby akné.

Komu je ošetrenie určené

- pokožka s akné
- rozšírené póry
- jazvy po akné

Špeciálne Anti – acne ošetrenie

Pre maximálny efekt odporúčame kompletné ANTI ACNE ošetrenie, s ktorým sa dosahujú úžasné výsledky. V úvode sa prevedie mikrodermabrázia pokožky v spojení s hĺbkovou aplikáciou vitamínu C, nasleduje ošetrenie pomocou intenzívneho pulzného svetla v kombinácii s rádiofrekvenciou. Na záver ošetrenia sa nanáša špeciálna zinková maska v kombinácii s modrým svetlom BLUE LIGHT po dobu 15 minút.

Liečba akné – intenzívnym pulzným svetlom

Prístroj IPL anti-acne pôsobí presne do tých vrstiev pokožky, v ktorých zápalové procesy vznikajú. Dochádza k ich postupnému rozkladu a zároveň k ukončeniu zápalového procesu.

Ošetrenia intenzívnym pulzným svetlom musia byť pravidelné v 3-5 týždňových intervaloch, aby sa dosiahol čo najlepší efekt. Pre dosiahnutie efektu je potrebné absolvovať 5-6 ošetrení.

Dva týždne pred samotným zákrokom je potrebné sa vyhnúť slniečku. To isté platí aj po zákroku, z dôvodu prevencií vzniku nežiaducich pigmentácií.

Odstránenie jaziev po akné - frakčným CO2 laserom

Frakčný CO2 laser je pre pokožku s jazvami doslova „darom z nebies“. Po resurfacingu pleti frakčným CO2 laserom je pokožka hladká a jazvy sú odstránené. Zároveň dochádza k odstráneniu hypergpigmentácií, pokožka má zjednotený farebný kolorit, textúru, tiež sa stimuluje tvorba nového kolagénu – čím pokožka omladne.

Počet ošetrení: Je individuálny a závisí od stavu pokožky - od hĺbky jaziev, veku klienta. Vo väčšine prípadov je potrebné absolvovať len jedno sedenie, niekedy je potrebné absolvovať 2 - 3 sedenia.

Nepríjemné akné

Akné je časté ochorenie najmä u mladých ľudí. Akné môže byť povrchové, vtedy vznikajú hlavne na tvári drobné vyrážky, ktoré po niekoľkých rokoch pubertálneho obdobia spontánne ustúpia bez následkov. V horšom prípade vzniká hlboká forma akné, pri ktorej vznikajú hlboké, zapálené uzly a cysty, ktoré sa hoja viac či menej výraznými jazvami, ktoré obmedzujú pacienta nielen v spoločenskom, ale aj v osobnom živote.

V minulosti sa jazvy po akné liečili invazívnymi a doslova krvavými metódami - zbrusovanie pokožky brúsnym kotúčom, prípadne klasickým zbrusovacím laserom. Samotný zákrok bol extrémne bolestivý a niekedy si vyžadoval aj celkovú anestéziu. Po zákroku pacient odchádzal obviazaný a dĺžka rekonvalescencie po zákroku bola aj dva mesiace. Výsledný efekt bol tiež len minimálne uspokojivý.

Cenník

Odstránenie jaziev - celá tvár 100,- €
    Chcem sa objednať     

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Potrebujete konzultáciu?

Konkrétne detaily zákroku Vám doporučujeme dohodnúť si na osobnej konzultácii s lekárom. Lekár Vám navrhne najoptimálneší priebeh zákroku a vyráta presnú sumu zákroku. Vieme, že na prvom mieste je Vaše zdravie a spokojnosť.

V prípade akýchkoľvek otázok ešte pred konzultáciou, nám spokojne napíšte na recepcia@envyclinic.sk alebo použite našu online PORADŇU.

V ENVY samozrejme nájdete 100% diskrétnosť. 

Môžete sa spoľahnúť.

Zbrusovanie pokožky frakčným laserom (resurfacing)

Pred a po

Súvisiace Problémy

Akné a nečistá pleť

Otázky z poradne

mam akne a jazvy co na to prosim
Dobrý den, chystám sa, uvažujem o laseri kvôli jazvickam po akné a pigmentových skvrnam, pig.skvrny mam i na hornej pere, je možné použiť laser i na hornú peru? Niekde som čítala ze sa to nedoporucuje, ze sa ti ešte zhorší ? Aké máte skúsenosti prosím ? Dalujem
Dobry den. Prosim informujte ma. Pri odstránení akné z tváre je 50€ poplatok za jedno sedenie alebo 5-6 sedeni? Dakujem za odpoved. Pekny deň.