Ošetrenie BIODINAMIC

ROZJASŇUJÚCE DERMAOŠETRENIE PLETI TVÁRE, KRKU A DEKOLTU

Určené pre typ pleti: normálna/zmiešaná pleť

Odporúčané pre vek pleti : všetky vekové kategórie

Najdôležitejšie účinné látky : Vitamín C, kyselina hyalurónová, provitamíny skupiny B, arbutin, antioxidanty

BIODINAMIC je profesionálne ošetrenie určené pre pleť, ktorá potrebuje najmä obnoviť vrchnú vrstvu pokožky a zbaviť sa zrohovatených buniek na jej povrchu. Pôsobí antioxidačne a rozjasňujúco. Zabezpečí pokožke hĺbkovú regeneráciu a naštartuje proces samo obnovy pomocou vysokej koncentrácie vitamínu C. Výsledkom je čistá a prejasnená pokožka s kompaktnejším povrchom.

Ošetrenie BIODINAMIC obsahuje:

Dôkladné odlíčenie pleti pomocou ľahkého čistiaceho prípravku bez mydla Spray mist skin cleanser, ktorý dokonale odstráni make up. Následne pleť dočistíme prípravkom Epi a cleanse, ktorý odstáni výlučky potných a mazových žliaz. Na dôkladne odlíčenú pleť aplikujeme Hydrotone, ktorý pleť tonizuje. Exfoliacia peelingom Epi peel nám zabezpečí dôkladné odstránenie odumretých zrohovatených buniek pokožky. Následne pleť hĺbkovo prečistíme Dermabráziu. Po dermabrázii je pleť zbavená všetkých nečistôt (zanesené póry). Aplikáciou koncentrátu Active C zabránime možnému vzniku tvorby zápalov. Activ C má revitalizačný a bieliaci účinok na pleť. Pre dôkladne uzatvorenie pórov po čistení aplikujeme Blue light, ktorý na pleť pôsobí dezinfekčne a protizápalovo. Pod krém nanesieme Eye sérum a hydratačné sérum Fluid H alebo zosvetľujúce sérum Derma light.
Na záver aplikujeme na pleť výdatný hydratačný krém Derma feed alebo Seta age defying.

Cenník

ošetrenie50,- €
    Chcem sa objednať     

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Potrebujete konzultáciu?

Konkrétne detaily zákroku Vám doporučujeme dohodnúť si na osobnej konzultácii s lekárom. Lekár Vám navrhne najoptimálneší priebeh zákroku a vyráta presnú sumu zákroku. Vieme, že na prvom mieste je Vaše zdravie a spokojnosť.

V prípade akýchkoľvek otázok ešte pred konzultáciou, nám spokojne napíšte na recepcia@envyclinic.sk alebo použite našu online PORADŇU.

V ENVY samozrejme nájdete 100% diskrétnosť. 

Môžete sa spoľahnúť.