Ošetrenie BOTOWHITE

KOMPLETNÉ PROTIVRÁSKOVÉ A LIFINGOVÉ OŠETRENIE ZRELEJ PLETI

Určené pre typ pleti: všetky typy pleti

Odporúčané pre vek pleti II. a III.

Najdôležitejšie účinné látky : molekulárne ľahká kyseliny hyalurónová, morský kolagén, výťažok zo sóje, antioxidanty, prekurzory kolagénu, aminokyseliny

Mimoriadne účinné spojenie aktívnych látok a techník zaručuje maximálny efekt omladenia. Je určený najmä pre pleť vo vekovej kategórii III, ktorej problémom je okrem vrások už aj povädnutosť kontúr tváre. Spojenie účinkov molekulárne ľahkej kyseliny hyalurónovej, aminokyselín a morského kolagénu zabezpečí pleti trojrozmerné omladenie v zmysle zjemnenia vzhľadu vrások, vypnutia kontúr a zkompaktnenia povrchu pleti.

Dermaošetrenie BOTOWHITE obsahuje:

Dôkladné odlíčenie pleti pomocou ľahkého čistiaceho prípravku bez mydla Spray mist skin cleanser, ktorý dokonale odstráni make up. Následne pleť dočistíme prípravkom podľa typu pleti (gentle cleanser, soft cleanser, epi a cleanse), ktorý odstráni výlučky potných a mazových žliaz. Na dôkladne odlíčenú pleť aplikujeme prípravok, ktorým pleť tonizujeme. Odumreté bunky odstránime exfoliáciu pomocou prípravku Epi peel a prečistenie upchatých pórov vykonávame ultrazvukového prístroja, ktorý pleť nezaťaží a dôkladne ošetrí. Následne sa vykonáva liftingová masáž. Koncentrát Neo age penetrujeme elektroporačne. Po relaxačnej masáži tváre, krku, dekoltu a trapézov aplikujeme masku Exo mask. Mikromasáž očného okolia vykonáme galvanickým prístrojom. Aplikujeme masku. Na záver pod krém Reverse age defying alebo Derma feed nanesieme Reveal serum a Eye serum.

Dĺžka trvania ošetrenia : 90 minút

Cenník

Ošetrenie60,- €
    Chcem sa objednať     

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Potrebujete konzultáciu?

Konkrétne detaily zákroku Vám doporučujeme dohodnúť si na osobnej konzultácii s lekárom. Lekár Vám navrhne najoptimálneší priebeh zákroku a vyráta presnú sumu zákroku. Vieme, že na prvom mieste je Vaše zdravie a spokojnosť.

V prípade akýchkoľvek otázok ešte pred konzultáciou, nám spokojne napíšte na recepcia@envyclinic.sk alebo použite našu online PORADŇU.

V ENVY samozrejme nájdete 100% diskrétnosť. 

Môžete sa spoľahnúť.