Ošetrenie HYDRA (HĹBKOVO HYDRATAČNÉ DERMAOŠETRENIE PROTI PRVÝM PREJAVOM ÚNAVY A STÁRNUTIA PLETI)

Určené pre typ pleti: všetky typy pleti

Odporúčané pre vek pleti: vek pleti kategórie I.

Najdôležitejšie účinné látky: kyselina hyalurónová, vitamín A,C,E, provitamín B

Je odborné a vysoko účinné ošetrenie pleti určené na pleť vekovej kategórie I , ktorá bojuje proti prvým známkam starnutia, pri ktorých sú pozorovateľne jemné vrásky a strata jasu pleti. Využíva výnimočné vlastnosti vitamínov a kyseliny hyalurónovej, ktoré podporujú prirodzenú bunkovú výmenu a obnovu štruktúry pleti. Pomocou nanotechnológie pôsobí hlboko v tkanivách, stimuluje obnovu buniek a spomaľuje proces starnutia.

Dermaošetrenie HYDRA obsahuje:

Dôkladne odlíčime pleť pomocou ľahkého čistiaceho prípravku bez mydla Spray mist skin cleanser, ktorý dokonale odstráni make up. Následne pleť dočistíme prípravkom podľa typu pleti (gentle cleanser, soft cleanser, epi a cleanse), ktorý odstráni výlučky potných a mazových žliaz. Na dôkladne odlíčenú pleť aplikujeme prípravok (aquatone, hydratone), ktorý pleti dodá potrebnú hydratáciu. Odumreté bunky, exfoliáciu a prečistenie upchatých pórov vykonávame pomocou ultrazvukového prístroja, ktorý pleť nezaťaží a dôkladne ošetrí. Následne penetrujeme koncentrát Derma feed intensive care s vysokým obsahom vitamínov A,C a E. Po aplikácii koncentrátu vykonáme relaxačnú masáž tváre, krku, dekoltu, trapézov a mikromasáž očného okolia. Aplikujeme Balming masku s vysoko hydratačným účinkom. Na pleť aplikujeme sérum Fluid H a očné sérum, ktoré vpravujeme galvanickým prístrojom. Na záver ukončíme ošetrenie nanesením krému Derma C / Derma block.

Dĺžka trvania ošetrenia: 90 minút.

Cenník

Ošetrenie60,- €
    Chcem sa objednať     

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Potrebujete konzultáciu?

Konkrétne detaily zákroku Vám doporučujeme dohodnúť si na osobnej konzultácii s lekárom. Lekár Vám navrhne najoptimálneší priebeh zákroku a vyráta presnú sumu zákroku. Vieme, že na prvom mieste je Vaše zdravie a spokojnosť.

V prípade akýchkoľvek otázok ešte pred konzultáciou, nám spokojne napíšte na recepcia@envyclinic.sk alebo použite našu online PORADŇU.

V ENVY samozrejme nájdete 100% diskrétnosť. 

Môžete sa spoľahnúť.