Ošetrenie NEOLIFT

OMLADZUJÚCE KOLAGÉNOVÉ OŠETRENIE

Určené pre typ pleti: všetky typy pleti

Odporúčané pre typ pleti : vek pleti kategórie II.

Najdôležitejšie účinné látky : prekurzory kolagénu, kyselina hyalurónová, aminokyseliny, morský kolagén, ženšenový extrakt

Kompletný program ošetrenia určeného pre omladenie a povzbudenie funkcií pokožky vo vekovej kategórii II. Spája v sebe účinok kyseliny hyalurónovej a prekurzorov kolagénu, ktoré zabezpečia redukciu vrások a zároveň dodávajú pleti kompaktnosť a lifting. Prípravky v tomto ošetrení predstavujú spojenie účinných látok, ktoré pôsobia v oblasti dermis a ovplyvňujú tvorbu kolagénu a elastínu. Výsledkom ošetrenia je viditeľná reštrukturalizácia pleti a podpora tvorby kolagénu.

Ošetrenie NEOLIFT obsahuje :

Dôkladné odlíčenie pleti pomocou ľahkého čistiaceho prípravku bez mydla Spray mist skin cleanser, ktorý dokonale odstráni make up. Následne pleť dočistíme prípravkom podľa typu pleti (gentle cleanser, soft cleanser, epi a cleanse) , ktorý odstráni výlučky potných a mazových žliaz. Na dôkladne odlíčenú pleť aplikujeme prípravok (aquatone, hydratone), ktorý pleti dodá potrebnú hydratáciu. Odumreté bunky, exfoliáciu a prečistenie upchatých pórov vykonávame pomocou ultrazvukového prístroja, ktorý pleť nezaťáží a dôkladne ošetrí. Následne penetrujeme koncentrát Neo age pomocou elektroporácie. Ak sa koncentrát vpraví vykonávame masáž tváre, krku, dekoltu, trapézov a mikromasáž koncentrátom Vitality bio vitaminic. Po masáži nanesieme na pleť Reveal sérum a Eye sérum. Na záver aplikujeme krém Derma feed alebo Seta age defying.

Dĺžka trvania ošetrenia: 90 minút

Cenník

Ošetrenie50,- €
    Chcem sa objednať     

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Potrebujete konzultáciu?

Konkrétne detaily zákroku Vám doporučujeme dohodnúť si na osobnej konzultácii s lekárom. Lekár Vám navrhne najoptimálneší priebeh zákroku a vyráta presnú sumu zákroku. Vieme, že na prvom mieste je Vaše zdravie a spokojnosť.

V prípade akýchkoľvek otázok ešte pred konzultáciou, nám spokojne napíšte na recepcia@envyclinic.sk alebo použite našu online PORADŇU.

V ENVY samozrejme nájdete 100% diskrétnosť. 

Môžete sa spoľahnúť.