Ošetrenie OILY SKIN

ČISTIACE OŠETRENIE TVÁRE, KRKU A DEKOLTU

Určené pre typ pleť : zmiešaná / mastná pleť

Odporúčané pre vek pleti : všetky vekové kategórie

Najdôležitejšie účinné látky : Kyselina azealová, menthol, tee - tree oil, ascorbic acid, kyselina hyalurónová

Oily skin ošetrenie je určené pre mastné typy pleti so zvýšenou produkciou mazu a náchylnosťou k zápalovým procesom. V procese ošetrenia na pleť pôsobia látky, ktoré prečisťujú pleť, obnovujú jej prirodzené PH a pôsobia protizápalovo.

Ošetrenie OILY SKIN obsahuje :

Dôkladné odlíčenie pleti pomocou ľahkého čistiaceho prípravku bez mydla Spray mist skin cleanser, ktorý dokonale odstráni make up. Následne pleť dočistíme prípravkom Soft cleanser, ktorým pokožku nezaťažíme. Soft clenaser je nemastná emulzia ktorá nenarúša prirodzené PH pokožky a je nekomedónna. Na dôkladne odlíčenú pleť aplikujeme Pure hyaluronate water, ktorým pleť tonizujeme. Exfoliáciu vykonávame peelingom Epi peel. Prečistenie upchatých pórov vykonávame manuálne alebo pomocou ultrazvukového prístroja, ktorý pleť nezaťaží a dôkladne ošetrí. Následne penetrujeme koncentrát Active C s vysoko antibakteriálnym účinkom. Aplikujeme čistiacu masku Mask M, ktorá vďaka účinku oxidu zinku sťahuje zápaly a urýchľuje hojenie zapálených miest. Masáž krku, dekoltu a trapézov ukončíme nanesením Eye séra a krému Aselox/Seta oily skin s antibakteriálnym účinkom.

Dĺžka trvania: 90 minút.

Cenník

Ošetrenie45,- €
    Chcem sa objednať     

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Potrebujete konzultáciu?

Konkrétne detaily zákroku Vám doporučujeme dohodnúť si na osobnej konzultácii s lekárom. Lekár Vám navrhne najoptimálneší priebeh zákroku a vyráta presnú sumu zákroku. Vieme, že na prvom mieste je Vaše zdravie a spokojnosť.

V prípade akýchkoľvek otázok ešte pred konzultáciou, nám spokojne napíšte na recepcia@envyclinic.sk alebo použite našu online PORADŇU.

V ENVY samozrejme nájdete 100% diskrétnosť. 

Môžete sa spoľahnúť.