Ošetrenie Rádiomezolift

Vysoko účinné, neinvazívne ošetrenie, ktoré stimuluje kolagén, spevňuje kontúry tváre a redukuje vrásky

Rádiomezolift je zameraný hlavne na stimuláciu kolagénu. Pokožka sa spevní, vrásky sa zjemnia, pleť získava zdravú farbu a jas. Pred ošetrením je dôležité, aby bola pokožka dostatočne hydratovaná, čo sa zabezpečuje aplikáciou kyseliny hyalurónovej. Ošetrenie je bezbolestné, vysoko efektívne a vykonáva sa na tvári, krku, dekolte, poprípade na ramenách. Ošetrenie kombinuje silu bezihlovej mezoterapie a rádiotermoliftingu.

Komu je zákrok určený?

• vo veku 20 - 35 rokov pomáha predchádzať prvým prejavom starnutia
• vo veku nad 35 rokov - podporuje produkciu kolagénu a bojuje proti starnutiu pleti

Priebeh ošetrenia

Na začiatku sa odstráni zrohovatená pokožka podľa stavu pleti peelingom,ultrazvukom alebo mikorodermabráziou. Nasleduje mezoterapia, kedy sa do pokožky aplikuje vitamín C - zvyšuje mikrocirkuláciu, kokteil vitamínov A, E, provitamín B, látky potrebné na podporu tvorby kolagénu a kyselina hyalurónová, ktorá zvyšuje hydratáciu pokožky. Následne sa uskutočňuje samotný rádiotermolifting.

Mezoterapia – elektroporácia, rádiofrekvencia a kozmetická masáž - kedy sa do pokožky tváre aplikujú ďalšie výživné látky. Na záver sa aplikuje mentolová maska, ktorá potláča začervenanie pokožky.Celkové trvanie zákroku je cca 70 minút.

Celkovo je zákrok príjemný, klient pociťuje pri mezoterapii iba mierne štipkanie. Počas rádiotermoliftingu dochádza k miernemu páleniu pokožky, nakoľko sa pokožka zahrieva až do 42 °C. Zahriatie spôsobuje odbúranie starých kolagénových vlákien a vznik pevnejších nových a dochádza k prirodzenému napnutiu pleti.

Pre uspokojivý výsledok odporúčaný počet ošetrení je 6 – 10, v závislosti od stavu a veku pokožky. Prístroj rozoznáva 3 stavy pleti, na základe čoho je stanovený počet ošetrení na 6, 8 alebo 10, dĺžka a intenzita ošetrenia. Ošetrenie by sa malo opakovať v 2 - 3 týždňových intervaloch.

Rekonvalescencia a nežiaduce účinky

Mierne začervenanie pokožky, ako po opaľovaní. Nie je potrebná žiadna rekonvalescencia. Na rozdiel od fotorejuvenizácie neplatí zákaz vystavovania sa slnku.

Kontraindikácie

• neodporúča sa po aplikácii kyseliny hyalurónovej a botulotoxínu
• ochorenia srdca, tehotenstvo, kojenie

Prečo je potrebné zvýšiť hydratáciu pokožky kyselinou hyalurónovou?

Pred samotným pôsobením rádiofrekvencie je dôležité mať optimálne hydratovanú pokožku z dôvodu, že rádiofrekvencia pracuje na princípe "rozhýbania" molekúl vlastnou energiou. Ak je pokožka slabo hydratovaná efekt je slabší.

Vysoká efektivita ošetrenia Rádiomezolift

Vysoká efektivita systému spočíva v schopnosti dodávať vysokú energiu rýchlo, ktorá následne zvyšuje teplotu v strednej a hlbšej vrstve kože bez bolesti a bez nevyhnutnosti chladenia povrchu kože. Vplyvom tepla dochádza k pôsobeniu na fibroblasty, čím dochádza k podpore tvorby nového kolagénu - NEO-kolagenéza. Monopolárny aplikátor chráni pred rozptýlením energie a udržiava ju koncentrovanú na ošetrovanú oblasť.

Pri pôsobení na povrchové vrásky sa miestne zvyšuje teplota – hypertermia, ktorá spôsobuje zápalovú reakciu, sťahovanie fibroblastov, spevnenie spojivového tkaniva a neokolagenézu –tvorbu nového kolagénu. Zlepšenie kvality kože a redukcia vrások je výsledkom zvýšeného prekrvenia a stiahnutia pôvodného kolagénu, čo sa dosahuje bezihlovou mezoterapiou, kedy sa aplikujú priamo do kože vitamíny, minerály, antioxidanty a kyselina hyalurónová.

Cenník

Cena ošetrenia70,- €
    Chcem sa objednať     

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Potrebujete konzultáciu?

Konkrétne detaily zákroku Vám doporučujeme dohodnúť si na osobnej konzultácii s lekárom. Lekár Vám navrhne najoptimálneší priebeh zákroku a vyráta presnú sumu zákroku. Vieme, že na prvom mieste je Vaše zdravie a spokojnosť.

V prípade akýchkoľvek otázok ešte pred konzultáciou, nám spokojne napíšte na recepcia@envyclinic.sk alebo použite našu online PORADŇU.

V ENVY samozrejme nájdete 100% diskrétnosť. 

Môžete sa spoľahnúť.