Ošetrenie SKIN DEFENCE

DERMAOŠETRENIE CITLIVEJ PLETI SO SKLONOM K PRESÚŠANIU

Určené pre typ pleti : citlivá / suchá pleť

Odporúčané pre vek pleti : všetky vekové kategórie

Najdôležitejšie účinné látky : vitamín A,E, provitamín B, vitamín F, výťažok rosa musqueta, prírodné oleje, karite maslo

Jemná konzistencia prípravkov a špeciálne formulácie produktov zabezpečia komfort aj tej najcitlivejšej pokožke. Účinné látky pleť hĺbkovo vyživia, zjemnia jej povrch a svojím pôsobením v dermis sa postarajú o zosilnenie obranyschopnosti pokožky. Prírodné oleje zároveň pleti zabezpečia hĺbkovú hydratáciu a výživu.

Ošetrenie SKIN DEFENCE obsahuje :

Dôkladné odlíčenie pleti pomocou ľahkého čistiaceho prípravku bez mydla Spray mist skin cleanser, ktorý dokonale odstráni make up. Následne pleť dočistíme delikátnym prípravkom Gentle cleanser , ktorý neobsahuje žiadne mydlá ani penivé prísady. Na dôkladne odlíčenú pleť aplikujeme prípravok Aquatone, ktorý pleti dodá potrebnú hydratáciu. Aplikáciou multivitamínového koncentrátu Vitality bio vitaminic pleť posilníme. Zvolíme jemnú relaxačnú masáž tváre, krku, dekoltu a trapézov a mikromasáž očného okolia. Výživná maska Balming je bohatá na rastlinné výťažky, ktoré pleť ukľudňujú. Pod krém zvolíme sérum Rose E, ktoré napomáha k zlepšeniu pružnosti pleti alebo Sensitive sérum s vysokým ukľudňujúcim účinkom. Na záver použijeme krém Dual protection, Skin defence alebo Seta sensitive krém.

Dĺžka trvania ošetrenia: 90 minút

Cenník

Ošetrenie35,- €
    Chcem sa objednať     

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Potrebujete konzultáciu?

Konkrétne detaily zákroku Vám doporučujeme dohodnúť si na osobnej konzultácii s lekárom. Lekár Vám navrhne najoptimálneší priebeh zákroku a vyráta presnú sumu zákroku. Vieme, že na prvom mieste je Vaše zdravie a spokojnosť.

V prípade akýchkoľvek otázok ešte pred konzultáciou, nám spokojne napíšte na recepcia@envyclinic.sk alebo použite našu online PORADŇU.

V ENVY samozrejme nájdete 100% diskrétnosť. 

Môžete sa spoľahnúť.