Personalizovaná mezoterapia

Individuálne vytvorený kokteil účinných látok na mieru podľa potrieb Vašej pleti.

 

Komu je zákrok určený?

Ideálnym kandidátom na túto terapiu je žena alebo muž s dehydratovanou a suchou pokožkou, pokožkou trpiacou pigmentáciami, jemnými vráskami a pleťou bez jasu.

Priebeh zákroku

Aktívne látky sa vpravujú priamo do pleti tenučkou ihlou v mnohopočetných vpichoch s už vopred spracovaným a nariedeným roztokom. Injekcia je mierne bolestivá, preto sa zákrok vykonáva podľa želania klientky v lokálnom znecitlivení.

Rekonvalescencia

Po ukončení zákroku pretrváva mierny difúzny opuch, po vpichoch môžu vzniknúť malé chrastičky či modrinky a začervenanie. Je ich však možné zakryť mejkapom. Subjektívne klient pociťuje tŕpnutie a pálenie pokožky - je to však prechodné a trvá iba pár hodín. Zákrok sa vykonáva ambulantne. Nie je potrebné špeciálne obdobie na rekonvalescenciu ani PN.
Dĺžka trvania zákroku je 20 až 30 minút.
Odporúčaný počet kúr – 5 injekčných dávok počas obdobia 2 mesiacov.

  

Na dosiahnutie najlepších výsledkov sa odporúčajú 4 ošetrenia v dvojtýždňových intervaloch.
 
Zákrok sa odporučuje opakovať 1 až 3 krát ročne.

Cenník

Tvár, krk : 1 ampulka zmesiod 130 ,- €
Tvár, krk a dekolt : 2 ampulky zmesiod 240 ,-€
NOVINKA Mezoterapia očného okoliaod 100 ,-€
    Chcem sa objednať     

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Potrebujete konzultáciu?

Konkrétne detaily zákroku Vám doporučujeme dohodnúť si na osobnej konzultácii s lekárom. Lekár Vám navrhne najoptimálneší priebeh zákroku a vyráta presnú sumu zákroku. Vieme, že na prvom mieste je Vaše zdravie a spokojnosť.

V prípade akýchkoľvek otázok ešte pred konzultáciou, nám spokojne napíšte na recepcia@envyclinic.sk alebo použite našu online PORADŇU.

V ENVY samozrejme nájdete 100% diskrétnosť. 

Môžete sa spoľahnúť.