RENLIVE Protokol

DERMAOŠETRENIA RENLIVE ako unikátny koncept ošetrení dermatologicky testovanej kozmetiky ,dávajú do rúk dermatológom, profesionálnym kozmetičkám a kozmetickým odborníkom možnosti ošetrovania zdravej pokožky v rámci jej kozmetologických problémov na úrovni dermatológie.

- na základe vysokého množstva aktívnych látok vo všetkých produktoch

- pomocou nanotechnológie využívanej v produktoch na prenos aktívnych látok do dermy

- bez použitia parafínov, minerálnych olejov, vazelíny

- s garanciou minimálneho množstva konzervantov

DERMAOŠETRENIA RENLIVE zabezpečia profesionálom v oblasti kozmetológie možnosť poskytovať svojim klientkam a klientom reálne riešenia problémov spojené so starnutím pokožky a problémov vyplývajúcich z typu pleti na základe vysoko efektívnych kozmeceutík a profesionálnych postupových protokolov, ktorých efektivita vychádza z výskumu koncernu BIOTEC a pravidelného vzdelania v oblasti kozmetológie v spolupráci s poprednými dermatológmi.

Koncept DERMAOŠETRENÍ RENLIVE posúva hranice kozmetológie od voňavých, relaxačných kompletiek s minimálnym účinkom na pokožku k efektívnym postupom ošetrovania pokožky na úrovni dermatokozmetiky.

DERMAOŠETRENIA RENLIVE na základe presného protokolu ponúkajú 6 základných ošetrení tváre, ktoré vznikli v súlade s filozofiou určenia 3 typov pleti a 3 kategórií veku pleti.

Normálna/zmiešaná - OŠETRENIE BIODINAMIC

Mastná - OŠETRENIE OILY SKIN

Suchá/Citlivá - OŠETRENIE SKIN DEFENCE

VEK I. prevencia. prvé vrásky - OŠETRENIE HYDRA

VEK II. vrásky, jemná laxita pokožky - OŠETRENIE NEOLIFT

VEK III. vrásky stredne hlboké až hlboké, postupná strata kontúr tváre - OŠETRENIE BOTOWHITE

Okrem spomínaných základných typov kompletných ošetrení RENLIVE Cosmeceutical zaradilo do procesu profesionálneho ošetrovania pleti aj doplnkové ,tzv. INTERAKTÍVNE ošetrenia, ktoré je možné prevádzať ako súčasť základných ošetrení , alebo aj ako samostatné cielené ošetrenie.

CLEAR - hĺbkové čistenie pleti

PIGMENTATION - riešenie nežiaducich pigmentácií

EYE CONTOUR - ošetrenie očného okolia

NEO HAIR - ošetrenie vlasovej pokožky

Séria telových ošetrení ponúka 4 druhy programov na základe problému pokožky tela.

Ceny kompletných ošetrení sa pohybujú od 35.- € do 80.- €

Ceny všetkých interaktívnych ošetrení je 20.- €

Podrobný popis dermaošetrení RENLIVE s presným postupom, popisom produktov, trvaním samotných ošetrení a presnou cenovou kalkuláciou už čoskoro aj na webe.....

Cenník

Kompletné ošetrenie od 35,- € do 80,- €
Interaktívne ošetrenie20,- €
    Chcem sa objednať     

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Potrebujete konzultáciu?

Konkrétne detaily zákroku Vám doporučujeme dohodnúť si na osobnej konzultácii s lekárom. Lekár Vám navrhne najoptimálneší priebeh zákroku a vyráta presnú sumu zákroku. Vieme, že na prvom mieste je Vaše zdravie a spokojnosť.

V prípade akýchkoľvek otázok ešte pred konzultáciou, nám spokojne napíšte na recepcia@envyclinic.sk alebo použite našu online PORADŇU.

V ENVY samozrejme nájdete 100% diskrétnosť. 

Môžete sa spoľahnúť.

Procedúry RENLIVE naživo v relácii Dámsky Klub

RENLIVE - THERMOFORCE & LIPO SLENDER - PRODUKTY PRE REDUKCIU OBJEMU