Vital injector- Mezolift

Okamžitá hydratácia a sviežosť pleti pomocou jedinečného prístroja Vital Injektor poslednej generácie.

Prístroj Vital injector pracuje metódou mezoterapiekeď sa do vrchných častí pokožky vpravuje kyselina hyalurónová obohatená o vitamíny a aminokyseliny. Výsledkom je doslova rozkvitnutá, hydratovaná, svieža a vyživená pokožka na obdobie minimálne 6 mesiacov. Na rozdiel od „klasickej mezoterapie“, keď sa materiál do pokožky vpravuje „ručne“, v prípade prístroja Vital injector sa v priebehu niekoľkým minút a niekoľko stoviek nebolestivých mini vpichov (priemerne 600 - 700), dokáže dôkladne ošetriť celá oblasť. Zákrok sa tak stáva efektívnejším. Medzi ošetrované oblasti patrí okrem tváre aj oblasť pokožky rúk, ramien, brucha a dekoltu.

Typy kyselín Vital Injektora:

Vital Hydrate                                                25+

je určený dámam, ktoré trpia suchou a dehydrovanou pokožkou. Je tiež určený pre mladšie dámy, v rámci prevencie starnutia, pripadne pri vytváraní už prvých jemných vrások. Je vhodný aj na ošetrenie krku.

Vital Brightening                                          30+

je vhodný hlavne pre dámy medzi 30.-40. rokom života na rehydratáciu, ale aj rozjasnenie  pleti. Je tiež vynikajúci hlavne pre mamičky, prípadne ženy pracujúce aj v nočných hodinách, ktoré trpia nedostatkom spánku, čo sa výrazne odzrkadľuje na pleti.

Vital Skinbooster / Restylane Skinbooster a Skinbooster Light                                                                35+

je recyklovaná novinka, tvárou kampane ktorého je Sharon Stone. Určený na rozjasnenie, rehydratáciu, spevnenie pokožky tváre, krku aj dekoltu. Je ideálny pre dámy okolo 40. roku života, pričom horná hranica veku neexistuje. Svedčí o tom aj samotná kampaň.

Vital neolift                                                   40+

je vhodný pre dámy každého veku s už vytvorenými vráskami. Určený je hlavne na miesta, kde dochádza k lámaniu kože a vytváraniu vrások, ako sú nosovoústne ryhy, okolie očí, dekolt aj krk. Samozrejme má aj vynikajúci hydratačný účinok.


Ak si nie ste istá, aký typ Vital Injektora si vybrať, objednajte sa na osobnú konzultáciu pred samotným zákrokom, kde Vám vo Vašom rozhodovaní pomôže ošetrujúci lekár.

Pre koho je zákrok vhodný?

Túto metódu je možné aplikovať už aj v mladšom veku - okolo 30. roku života, nielen na zvýšenie hydratácie pokožky, ale aj ako prevenciu vzniku prvých vrások.

• na potlačenie prejavov starnutia kože,
• po lete na obnovenie pleti poškodenej slnečným žiarením,
• pre okamžitú tonizáciu a hydratáciu pleti.

Priebeh zákroku

Pred samotnou aplikáciou sa na tvár, krk či dekolt nanáša lokálne anestetikum - bolesť je tým maximálne potlačená. Vpichy sú minimálne a takmer úplne nebolestivé.

Absolútnou výhodou prístroja je možnosť vákuového nasatia. Vákuum oddelí vrchnú časť pokožky od kože s cievnym zásobením, čím sa úplne vyhne napichnutiu cievok. Zároveň pôsobí anesteticky, čím znižuje bolesť pri vpichoch na minimum.

Efekt zákroku vydrží približne 6 mesiacov.

Dĺžka celého zákroku je približne 1 hod. a 15 min. Prvých 30 - 45 minút sa tvár znecitlivuje pomocou krému, v priebehu ďalších 30 minút prebieha samotný zákrok.

Rekonvalescencia

Pri bežnom mezoterapeutickom ošetrení tváre bývali častými komplikáciami modrinky, ktoré u niektorých klientiek pretrvávali aj niekoľko týždňov. Čím viac bola pokožka stenčená a dehydratovaná, tým bolo potrebné vykonať viac vpichov a riziko vzniku modrín sa zvyšovalo. V prípade Vital injektor je riziko vzniku modrín minimálne. Klienta sa po zákroku môže zaradiť ihneď do normálneho života.

Vital injector je riadený počítačom

Lekár si sám volí hĺbku vpichu od 2 do 5 mm. V oblasti rúk, ramien, bruška, či dekoltu sa vpravuje látka do podkožia hlbšie, v oblasti spodných viečok viac povrchovo. Za použitia vákua prístroj doslova nasaje oblasť pokožky, do ktorej je následne prostredníctvom 5 mikro ihiel aplikovaný materiál.

Spokojnosť klientok

V priebehu niekoľkých mesiacov sme mali možnosť použiť tento prístroj u vyše 50 klientok. Klientky si pochvaľovali nielen samotný zákrok, ale aj efekt, ktorý bol výrazný hlavne na miestach, ktoré boli v minulosti ťažšie ošetrovateľné - vrásky pod očami a vrásky na hornej pere a krku.

Cenník

Vital Hydrate NOVINKA 250, - €
Vital Brightening 300, - €
Vital Skinbooster, Restylane Skinbooster a Skinbooster Light 350, - €
Vital neolift 250 , - €
celá tvár a dekolt 500, - €
    Chcem sa objednať     

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Potrebujete konzultáciu?

Konkrétne detaily zákroku Vám doporučujeme dohodnúť si na osobnej konzultácii s lekárom. Lekár Vám navrhne najoptimálneší priebeh zákroku a vyráta presnú sumu zákroku. Vieme, že na prvom mieste je Vaše zdravie a spokojnosť.

V prípade akýchkoľvek otázok ešte pred konzultáciou, nám spokojne napíšte na recepcia@envyclinic.sk alebo použite našu online PORADŇU.

V ENVY samozrejme nájdete 100% diskrétnosť. 

Môžete sa spoľahnúť.

Odstránenie kruhov pod očami a Vampire Anti age

Otázky z poradne

Dobry deň,mam 43rokov,chcela by som nejaky škrašlovaci zákrok,nakoľko mam na tvári popraskané žilky a fleky,pod očami dost hlboké vrásky,bez mejkapu nemôžem ani na krok z domu,akú metodu by ste mi odporúčali??? za odpoved veľmi pekne dakujem..
Dobry den.Chcem sa opytat,beriem antibiotika Helicid este 3 mesiace,mozem podstupit Vampire facial,prosim???alebo treba pockat nejaky cas,kym sa mi vyplavia z tela,dakujem