Cvičenie

Silový a kruhový tréning

Máte radi ten pocit, keď si dáte poriadne do tela? Máte radi kontakt s činkou? Baví vás prekračovať svoje hranice? Chcete schudnúť, vyformovať postavu a spevniť svalstvo? Tak potom práve pre vás sú určené tieto tréningy:

Kruhový tréning

Kruhový tréning je dynamické cvičenie pri ktorom sa precvičí celé telo. Cvičia sa rôzne cviky, či už s vlastnou váhou, alebo s činkami a rôznymi pomôckami „do kruhu“. Tento tréning je zameraný ako na kondičku, tak aj na formovanie postavy. Je určený pre každého, aj začiatočníkov. Intenzita tréningu je nastavená podľa požiadaviek cvičenca a hlavne, podľa cieľa, ktorý chce dosiahnuť.

 

Silový tréning 

Silový tréning je cielené budovanie svalovej hmoty, kde sa precvičuje každá svalová partia zvlášť. Je to veľmi efektívne cvičenie zamerané na formovanie postavy. S pribúdajúcim vekom klesá podiel svalovej hmoty a tým sa spomaľuje metabolizmus. Preto je dôležite spevňovať svoje svalstvo a tým zabezpečiť, aby naše spaľovanie kalórii neklesalo ani vo vyššom veku.

Tento tréning je určený pre každého, kto si chce vybudovať postavu podľa svojich predstáv.

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Prices

Cvičenie s vlastnou váhou15,- €
Balík 10 vstupov 130,- €
Cvičenie vo dvojici 25,- €
Balík 10 vstupov pre dvoch 210,- €

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

FAQs

Vaša otázka
Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.