DERMAOŠETRENIA RENLIVE ako unikátny koncept ošetrení dermatologicky testovanej kozmetiky ,dávajú do rúk dermatológom, profesionálnym kozmetičkám a kozmetickým odborníkom možnosti ošetrovania zdravej pokožky v rámci jej kozmetologických problémov na úrovni dermatológie.

- na základe vysokého množstva aktívnych látok vo všetkých produktoch

- pomocou nanotechnológie využívanej v produktoch na prenos aktívnych látok do dermy

- bez použitia parafínov, minerálnych olejov, vazelíny

- s garanciou minimálneho množstva konzervantov

DERMAOŠETRENIA RENLIVE zabezpečia profesionálom v oblasti kozmetológie možnosť poskytovať svojim klientkam a klientom reálne riešenia problémov spojené so starnutím pokožky a problémov vyplývajúcich z typu pleti na základe vysoko efektívnych kozmeceutík a profesionálnych postupových protokolov, ktorých efektivita vychádza z výskumu koncernu BIOTEC a pravidelného vzdelania v oblasti kozmetológie v spolupráci s poprednými dermatológmi.

Koncept DERMAOŠETRENÍ RENLIVE posúva hranice kozmetológie od voňavých, relaxačných kompletiek s minimálnym účinkom na pokožku k efektívnym postupom ošetrovania pokožky na úrovni dermatokozmetiky.

DERMAOŠETRENIA RENLIVE na základe presného protokolu ponúkajú 6 základných ošetrení tváre, ktoré vznikli v súlade s filozofiou určenia 3 typov pleti a 3 kategórií veku pleti.

Normálna/zmiešaná - OŠETRENIE BIODINAMIC

Mastná - OŠETRENIE OILY SKIN

Suchá/Citlivá - OŠETRENIE SKIN DEFENCE

VEK I. prevencia. prvé vrásky - OŠETRENIE HYDRA

VEK II. vrásky, jemná laxita pokožky - OŠETRENIE NEOLIFT

VEK III. vrásky stredne hlboké až hlboké, postupná strata kontúr tváre - OŠETRENIE BOTOWHITE

Okrem spomínaných základných typov kompletných ošetrení RENLIVE Cosmeceutical zaradilo do procesu profesionálneho ošetrovania pleti aj doplnkové ,tzv. INTERAKTÍVNE ošetrenia, ktoré je možné prevádzať ako súčasť základných ošetrení , alebo aj ako samostatné cielené ošetrenie.

CLEAR - hĺbkové čistenie pleti

PIGMENTATION - riešenie nežiaducich pigmentácií

EYE CONTOUR - ošetrenie očného okolia

NEO HAIR - ošetrenie vlasovej pokožky

Séria telových ošetrení ponúka 4 druhy programov na základe problému pokožky tela.

Ceny kompletných ošetrení sa pohybujú od 35.- € do 80.- €

Ceny všetkých interaktívnych ošetrení je 20.- €

Podrobný popis dermaošetrení RENLIVE s presným postupom, popisom produktov, trvaním samotných ošetrení a presnou cenovou kalkuláciou už čoskoro aj na webe.....

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Prices

Complete treatments by type:from 59,- € to 129,- €

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

FAQs

Vaša otázka

Related articles

Need an advice?I HAVE QUESTION
Beauty is availablePROCEDURES ON LOAN

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.