ENVY Therapy® Vital

Instant hydration and freshness of the skin with unique and the only device in Eastern Slovakia.

Čistá kyselina hyaluronová vo vysokej koncetrácii a najvyššej kvalite zabezpečí viditeľné omladenie až po dobu 6 mesiacov!

Vital injector device operates according to the Mesotherapy method- when the top layers of the skin get injected with hyaluronic acid enriched with vitamins and amino acids. The result is literally blossoming, hydrated, refreshed and nourished skin for a period of at least six months. In contrast to the "classical mesotherapy", when the material is applied to the skin "by hand", the Vital injector device can properly treat the entire area with several hundred mini painless punctures (approximately 600-700) within several minutes. The treatment therefore becomes more effective. Among the treated areas, apart from the face, the vital injector can be applied on skin of the hands, arms, abdomen and lower neck.

VITAL INJECTOR represents the latest hot news, which was first introduced at this year's World Congress in Monaco. We are very proud that we are the only clinic in eastern Slovakia, which owns this device.

 

Who is the procedure intended for?

 

This method can be applied already at an earlier age – around 30, not only for increasing skin hydration, as well as the prevention of creating first wrinkles.

• to suppress signs of skin aging

• after the summer to restore the skin's sun damage

• for immediate toning and moisturizing of the skin

 

The course of the treatment

Prior to the treatment itself, local anesthetic is applied to the area of the face, neck and lower neck - the pain is reduced to the minimum. Punctures are minimal and almost completely painless.

Absolute advantage of the device is the ability of vacuum. Vacuum separates the upper part of the skin from the skin vasculature, thereby completely avoids puncturing of vessels. The vacuum also acts as an anesthetic, thereby reduces the pain of injecting to a minimum.

The effect of the procedure lasts about six months.

The length of the entire procedure is approximately 1 hour. and 15 min. The first 30-45 minutes the face is desensitized via a face cream, the next 30 minutes the actual procedure takes place.

 

Convalescence

During normal mesotherapeutic facial treatment, one of the most often complications was bruising that with some clients persisted for several weeks. The more the skin was thinned and dehydrated, the more punctures were needed to undertake and the chance of bruising was increased. In case of Vital injector the risk of bruising is minimal. After the surgery, a client may be immediately included to everyday life.

 

Vital injector is controlled by a computer

The doctor chooses himself the depth of the puncture between 2-5 mm. In the area of hands, arms, abdomen, and neck the substance is applied deeper, in the area of lower eye lids, it is applied more on the surface. The vacuum device literally sucks in some part of a ​​skin to which the material is applied through micro needles.

 

Satisfaction of Clients

In a few months we were able to use this device with more than 50 clients. Clients were satisfied not only with the treatment itself, but also with the effect that was significant, especially in locations that were previously treated with difficulty- wrinkles under the eyes and wrinkles on the upper lip and neck.

Vital Hydrate 25+

je určený dámam, ktoré trpia suchou a dehydrovanou pokožkou. Je tiež určený pre mladšie dámy, v rámci prevencie starnutia, pripadne pri vytváraní už prvých jemných vrások. Je vhodný aj na ošetrenie krku.

Vital Light 30+

je vhodný hlavne pre dámy medzi 30.-40. rokom života na rehydratáciu, ale aj rozjasnenie  pleti. Je tiež vynikajúci hlavne pre mamičky, prípadne ženy pracujúce aj v nočných hodinách, ktoré trpia nedostatkom spánku, čo sa výrazne odzrkadľuje na pleti.

Vital Skinbooster / Restylane Skinbooster 35+

je recyklovaná novinka, tvárou kampane ktorého je Sharon Stone. Určený na rozjasnenie, rehydratáciu, spevnenie pokožky tváre, krku aj dekoltu. Je ideálny pre dámy okolo 40. roku života na dosiahnutie vysokej úrovne hydratáciu a lifting, pričom horná hranica veku neexistuje. Svedčí o tom aj samotná kampaň.

Juvederm® Volite 35+

je inovativny kožný preparát ktorý zlepšuje kvalitu pokožky až po dobu 6 až 9 mesiacov. Efekt je viditeľný okamžite, plný účinok je viditeľný behom prvých 14-tich dní po aplikácii, najmä vďaka biologickej aktivite kyseliny hyaluronovej. Účinok ošetrenia VOLITE tak vo svojom efekte spája mezoterapiu, biorevitalizáciu a dermálne výplne. 

Preparát má vysoký stupeň jemnosti, pružnosti a po injekčnej aplikácii sú len minimálne opuchy. Produkt se aplikuje pomocou extrémne tenkej ihly novej generácie, ktorá zaručuje maximálne pohodlie a minimalizuje bolesť, opuchy a riziko vzniku hematómu.

Juvederm® VOLITE zvyšuje hustotu kože, osviežuje a obnovuje štruktúru pleti. Výsledkom ošetrenia je tak zlepšenie textúry pokožky a jej pružnosť, hlboká a dlhotrvajúca hydratácia, spevnenie a liftingový efekt.

JUVEDERM® VOLITE je produktom z novej generácie, ktorá vytvára prirodzený a dlhotrvajúci výsledok už po jednom ošetrení.


Ak si nie ste istá, aký typ Vital Injektora si vybrať, objednajte sa na osobnú konzultáciu pred samotným zákrokom, kde Vám vo Vašom rozhodovaní pomôže ošetrujúci lekár.

Priebeh zákroku

Pred samotnou aplikáciou sa na tvár, krk či dekolt nanáša lokálne anestetikum - bolesť je tým maximálne potlačená. Vpichy sú minimálne a takmer úplne nebolestivé.

Absolútnou výhodou prístroja je možnosť vákuového nasatia. Vákuum oddelí vrchnú časť pokožky od kože s cievnym zásobením, čím sa úplne vyhne napichnutiu cievok. Zároveň pôsobí anesteticky, čím znižuje bolesť pri vpichoch na minimum.

Efekt zákroku vydrží približne 6 mesiacov.

Dĺžka celého zákroku je približne 1 hod. a 15 min. Prvých 30 - 45 minút sa tvár znecitlivuje pomocou krému, v priebehu ďalších 30 minút prebieha samotný zákrok.

Pre koho je zákrok vhodný

Ideálne ako úvod do ENVY THERAPY® Mezo. Túto metódu je možné aplikovať už aj v mladšom veku - okolo 30. roku života, nielen na zvýšenie hydratácie pokožky, ale aj ako prevenciu vzniku prvých vrások.

• na potlačenie prejavov starnutia kože,
• po lete na obnovenie pleti poškodenej slnečným žiarením,
• pre okamžitú tonizáciu a hydratáciu pleti.

Rekonvalescencia

Pri bežnom mezoterapeutickom ošetrení tváre bývali častými komplikáciami modrinky, ktoré u niektorých klientiek pretrvávali aj niekoľko týždňov. Čím viac bola pokožka stenčená a dehydratovaná, tým bolo potrebné vykonať viac vpichov a riziko vzniku modrín sa zvyšovalo. V prípade Vital injektor je riziko vzniku modrín minimálne. Klienta sa po zákroku môže zaradiť ihneď do normálneho života.

Vital injector je riadený počítačom

Lekár si sám volí hĺbku vpichu od 2 do 5 mm. V oblasti rúk, ramien, bruška, či dekoltu sa vpravuje látka do podkožia hlbšie, v oblasti spodných viečok viac povrchovo. Za použitia vákua prístroj doslova nasaje oblasť pokožky, do ktorej je následne prostredníctvom 5 mikro ihiel aplikovaný materiál.

Spokojnosť klientov

V priebehu niekoľkých rokov sme mali možnosť použiť tento prístroj u vyše 650 klientok. Klientky si pochvaľovali nielen samotný zákrok, ale aj efekt, ktorý bol výrazný hlavne na miestach, ktoré boli v minulosti ťažšie ošetrovateľné - vrásky pod očami a vrásky na hornej pere a krku.

Odstránenie kruhov pod očami a Vampire Anti age

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Prices

The entire face 300, - €
the entire face and neck500, - €

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

FAQs

Vaša otázka

Related articles

Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.