FemiLift - Laserová rejuvenizácia vagíny

Navrátenie pocitu zdravia

Klinické riešenie pre optimálny pocit zdravia v každom veku. ENVY FemiLift je moderné, minimálne invazívne ambulantné riešenie na báze technológie CO2 laseru, ktoré poskytuje optimálnu starostlivosť pri rôznych ženských zdravotných problémoch. Procedúra je rýchla, bezbolestná a úplne bezpečná a dáva presvedčivé klinické výsledky.

Biologické procesy v živote, ako napr. pôrod, kolísanie hmotnosti alebo hormonálne zmeny, môžu natiahnuť či poškodiť pošvové tkanivo, poškodiť panvové dno a vyvolať zmeny tonusu vaginálnej sliznice. Tieto fyziologické zmeny môžu viesť k negatívnym sprievodným javom, akým je napríklad stresová inkontinencia moču, vaginálna atrofia (suchosť pošvy) a opakujúce sa infekcie – ktoré znižujú kvalitu života ženy a narúšajú jej sebadôveru.

Spoločenské dôsledky týchto javov sú závažné, pričom môže dochádzať k nepriaznivým vplyvom na sexuálny, spoločenský a profesionálny život. Všedná činnosť, akou je napríklad práca, cestovanie alebo spoločenské akcie, sa tak môže stať zdrojom napätia a neistoty, alebo sa jej ženy môžu dokonca vyhýbať.

FemiLift je všestranné riešenie, ktoré lekárom umožňuje rýchlo a účinne ošetrovať rôzne ženské zdravotné problémy. Procedúra sa vykonáva ambulantne a nevyžaduje anestézu ani čas na rekonvalescenciu, takže ženy sa čoskoro po zákroku môžu vrátiť k rutinnému životu a znovu nadobudnúť svoju sebadôveru. 

ENVY FemiLift ponúka účinnú pomoc pri nasledovných indikáciách:

Stiahnutie vagíny

Urogenitálna atrofia, jediný syndróm, ktorý sa skôr či neskôr prejaví u všetkých žien v menopauze, môže viesť k zníženiu pevnosti a citlivosti v oblasti vagíny a tým aj k zhoršeniu pocitu uspokojenia z pohlavného styku a k zníženej kvalite života. FemiLift ponúka jednoduché a bezpečné riešenie, ktoré obnoví kvalitu sliznice stien vagíny a zvýši citlivosť pošvového tkaniva. Silné ohriatie spojené s mikroabláciou v rôznych vrstvách pošvového tkaniva stimuluje regeneráciu kolagénu, kontrakciu elastínových vlákien, neovaskularizáciu a lubrikáciu pošvy. Dochádza k omladeniu pošvového tkaniva, zosilneniu epitelu, tvorbe nových kolagénových vlákien a k zúženiu pošvy.

Stresová inkontinencia moču

Stresová inkontinencia moču (SIM) je veľmi bežný zdravotný problém postihujúci vysoké percento žien, ktorých početnosť s pribúdajúcim vekom stúpa. Podľa Americkej urologickej spoločnosti sa výskyt močovej inkontinencie vo vekovej kategórii žien od 30 do 60 rokov odhaduje na 30%, pričom približne polovica prípadov pripadá na SIM (15 %). FemiLift ponúka bezpečnú a účinnú liečbu, ktorá dáva ženám v živote väčší pocit pohodlia – a to rýchlo, bezbolestne a bez časových strát. SIM predstavuje samovoľný únik moču následkom zvýšeného intraabdominálneho tlaku. Tento stav vzniká stratou stability močovej rúry, zvyčajne v dôsledku poškodenia panvového dna. Pacientky uvádzajú rozdielny stupeň závažnosti úniku moču počas činností, ktoré zvyšujú intraabdominálny tlak, akými sú napríklad kašľanie, kýchanie, zdvíhanie ťažkých bremien a telesná aktivita.

Prostredníctvom pôsobenia silnej energie FemiLift dosahuje hlboký tepelný účinok, ktorý stimuluje regeneráciu kolagénu a kontrakciu elastínových vlákien, čím vyvoláva rejuvenizáciu a remodeláciu tkaniva. Dosiahnutie tohto intenzívneho tepelného efektu, ktorý predstavuje veľkú výhodu oproti porovnateľným metódam, umožňuje dlhotrvajúci pulz CO2 lasera.

FemiLift pôsobí na celé postihnuté tkanivo, zvyšuje hrúbku stien vagíny a zabezpečuje lepšiu oporu močovej rúry. Výsledkom je výrazný ústup symptómov SIM, lepšia kontrola močenia a dlhodobé zlepšenie kontinencie moču.

Suchosť pošvy a opakujúce sa infekcie

FemiLift účinne pomáha pri riešení širokého spektra ženských zdravotných problémov. Suchosť pošvy a obnovujúce sa vaginálne infekcie sa odstraňujú prostredníctvom rejuvenizácie vulvovaginálneho tkaniva, ktorá zlepšuje lubrikáciu pošvy, vaginálne pH a mikroflóru. FemiLift prostredníctvom ošetrenia laserom posil ňuje lokálny imunitn ý systém, pričom pomáha potláčať chronické vaginálne infekcie.

Postmenopauza - GSM

GSM (genitálno-urinárny menopauzálny syndróm) sa stáva v celosvetovom meradle čoraz väčším problémom. Podľa odhadu Severoamerickej spoločnosti pre menopauzu do roku 2025 narastie počet žien v menopauze na 1,1 miliardy, pričom viac ako polovica z nich bude pravdepodobne trpieť na vulvovaginálne symptómy, ktoré výrazne ovplyvnia ich životný štýl a aj emocionálny a sexuálny život. Hormonálne zmeny prichádzajúce v menopauze môžu spôsobiť, že vnútorné steny vagíny budú tenšie, suchšie, menej elastické a náchylnejšie na zápaly. FemiLift rejuvenizuje výstelku pošvy, pričom zväčšuje hrúbku jej stien a obnovuje  prirodzenú lubrikáciu. Ošetrenie zoslabuje nepríjemné symptómy, ako napr. svrbenie, pálenie a pocity napätia a pomáha zlepšovať sexuálnu funkciu.

Popôrodná rehabilitácia

Pôrod vyvoláva v ženskom tele mnohé fyziologické zmeny. Po pôrode môže dôjsť k vysušeniu a roztiahnutiu pošvy a tiež k oslabeniu panvového dna. FemiLift  zosilňuje pošvové tkanivo a  zvyšuje jeho tonus a flexibilitu.

Rejuvenizácia vonkajšieho genitálu (labia majora)

Ošetrením sa dosahuje výrazné zlepšenie celkového tonusu, elasticity a textúry kože a znižuje sa jej povrchová pigmentácia.

Výhody

  • rýchle, jednotné ošetrenie
  • bezpečnosť, jednoduchosť a účinnosť
  • okamžité výsledky
  • minimálne invazívne ambulantné ošetrenie
  • hygienické jednorazové sondy
  • klinicky overené
K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Prices

Zákrok sa skladá z 3 ošetrení v celkovej hodnote spolu 900 €(vrátane hygienického materiálu)
1. ošetrenie 372 €(vrátane hygienického materiálu)
2. ošetrenie 279 €(vrátane hygienického materiálu)
3. ošetrenie 249 €(vrátane hygienického materiálu)
ošetrenie vonkajšieho genitáluod 240 €potrebné opakovať 2x

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

FAQs

Vaša otázka
Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.