Shaping the body with COAX CRF

Cavitation CRF radiofrequency procedure is used to dissolve fat and treatment of cellulite.

Cavitation CRF radiofrequency procedure is used to dissolve fat and treatment of cellulite.

Efekt zákroku

Prístroje COAX a EXILIS používame na efektívnu terapiu pre odbúravanie nežiaducich tukových vankúšov. Redukciou tukových vankúšov dochádza k zmenšeniu celkového objemu tkaniva a k tvarovaniu postavy – tzv. bodyshaping. Okrem redukcie objemu, terapia zlepšuje štruktúru a elasticitu pokožky, významne redukuje celulitídu a zlepšuje prekrvenie pokožky.

Benefity

  • redukcia tukových vankúšov 

  • tvarovanie postavy, tzv. bodyshaping 

  • redukcia a zmiernenie prejavov celulitídy 

  • redukcia a zmiernenie strií 

  • celkové zlepšenie elasticity a štruktúry pokožky 

  • vyhladenie nerovností pokožky napríklad po chirurgických zákrokoch (najmä po liposukcii) 

  • zlepšenie prekrvenia pokožky 

  • zlepšenie lokálneho metabolizmu 

  • redukcia zadržovaných tekutín a podpora funkcie lymfatického systému

Je veľmi dôležité dbať na správny výber ošetrenia a zvoliť si kliniky s odborne školeným personálom a referenciami. Nízka cena a rôzne zdanlivo lukratívne ponuky nemusia priniesť želaný efekt. Do úvahy berte vždy výkon strojov a vyškolený personál, to sú najdôležitejšie parametre efektu ošetrenia.

Komu je zákrok určený

Pre klientov s rôznymi stupňami celulitídy, s tukovými vankúšikmi, ktoré odolávajú cvičeniu, po liposukcii, pri potrebe vyformovania postavy.

Ako to funguje

Naše prístroje využívajú jedinečnú kombináciu ultrazvukových vĺn a rádiofrekvencie, ktoré na tukové tkanivo pôsobia súčasne. Dosahujú presne zacielené, vysoko efektívne a účinné riešenie pre tvarovanie postavy. Ultrazvukové vlny sa šíria v koži, uvoľňujú rozpustený plyn vo forme malých bubliniek, čím spôsobujú bunkové narušenie a narušenie fibrózy. Rádiofrekvencia zohrieva tukové bunky, rozkladá ich a posiela do lymfatických uzlín, kde sa ich telo zbaví prirodzenou cestou. Redukovaním počtu tukových buniek a ovplyvnením vnútornej tukovej štruktúry sa liečená oblasť stáva hladšou a elastickejšou a menej objemnou.

Mechanické účinky ultrazvukových vĺn umožňujú rovnomerné pôsobenie na inak rezistentné tukové tkanivo. Prístroje cielene prenikajú do hlbších vrstiev tuku. Chladiaci systém súčasne ochladzuje povrch pokožky a chráni jemnú kožnú štruktúru pred poškodením. Vysokofrekvenčná energia spôsobuje cielené intenzívne hlboké prehrievanie. Zvyšuje sa metabolizmus, ktorý urýchli proces lipolýzy – postupného odbúravania tuku uloženého v tukových bunkách. Tukové bunky sa zmenšujú a tuková vrstva sa redukuje.

Ultrazvukové pôsobenie o sile 40 kHz rozbíja tukové buky a dochádza k ich rozpadu. Lymfatický systém ošetrovanej osoby musí byť pravidelne podporovaný zvýšeným príjmom tekutín a lymfatickou drenážou. Ošetrenia teda spočíva v úvodnej vákuovej masáži, následnom pôsobení ultrazvukovej a rádiofrekvenčnej energie a procedúra sa ukončÍ druhou vákuovou masážou. Opakovať sa môže po 10 dňoch, počas ktorých lymfa z tela vyplavuje rozbité bunky. 

Kontraindikácie

Gravidita, laktácia, infekčné ochorenie kože, onkologické ochorenie, systémové ochorenia v akútnej fáze, kardio stimulátor, kovové implantáty. Ošetrenie by sa nemalo vykonávať bezprostredne po liposukcii. 

Dĺžka zákroku

Počet procedúr je individuálny, ale séria od 4 do 12 procedúr, vykonávaných raz za 10 dní, poskytuje merateľné a zároveň viditeľné zlepšenie. Každá procedúra trvá 30-70 minút.

Pokyny po zákroku

Po ošetrení odporúčame zvýšiť príjem tekutín a konzumáciu ľahkej stravy. 

Možné komplikácie

Po ošetrení môže koža mierne začervenať, nakoľko sa pri ňom jemne prehrieva. 

Formovanie tela

RENLIVE - THERMOFORCE & LIPO SLENDER - PRODUKTY PRE REDUKCIU OBJEMU

Before & After

MORE PHOTOS
K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Prices

One area100,- €
package of 6 treatments550,- €
package of 10 treatments850,-€

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

FAQs

Vaša otázka

Related articles

Need an advice?I HAVE QUESTION
Beauty is availablePROCEDURES ON LOAN

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.