Niťový lifting

Perfect lift of the middle part of the cheeks by using threads

Nonsurgical lifting by a thread technology HAPPY LIFT

Art lift - a revolutionary mini invasive facelift technique, based on the thread lifting, which uses only the help of two specially adapted meso threads of HAPPY LIFT brand, indicated for the cheek area, it lifts up the middle part of the face- from the corners of the mouth towards the cheekbones. Application of meso threads in the area of cheeks and face creates a long-lasting effect of skin stretch and redefines cheekbones without adding volume. Absorbable fibers are applied into the skin of the cheeks, which in addition to smooth lifted skin also activate the production of collagen. The results are lifted lines of the face and perfect skin stretch in the place of application. The face gains newer, fresher and younger appearance.

 

For whom is the procedure intended for?

The procedure is particularly suitable for women over 40, when the decline of the skin on the face is caused by aging, poor lifestyle or genetics.

 

How is the process of the procedure?

This is a non-invasive outpatient procedure, performed without the use of a scalpel. After applying anesthesia to the skin by using a special cream containing the local anesthetic, according to the scheme, small needles are one by one injected into the skin, which have different types of threads wrapped around them of the lengths from 30 to 90 mm. Procedure does not leave any traces of scars and it is painless. Although, the effect of meso threads is visible immediately, lifting method has a cumulative entry - growing for several months.

Surgery can be combined with the application of hyaluronic acid (adds volume) or ultherateraphy or meso lift. Increasingly, more and more clients are interested in thread lifting as a separate procedure.

In contrast to other methods of forming the skin, the thread face lifting is a short procedure, and takes no more than 30 minutes.

 

Convalescence

After the procedure you may experience bruising and slight swelling. The procedure requires a short recovery time, around 2-3 days. Ideally, the procedure is carried out before the weekend.

 

HAPPY LIFT threads

During thread lifting, special meso threads are being used, which are made from a biocompatible material that does not cause adverse reactions. Threads are thus suitable for allergy sufferers. After the application of meso threads into the skin, the threads are completely absorbed within 180 days. In the place of the initial application a soft connective tissue is forming, which thereby provides a long-term lifting effect. Thread types: smooth fiber, spiral (tornado) thread, helical thread, serrated thread.

Innovative method of face shaping came to us from South-East Asia, where women have traditionally soft and very thin skin. In the past, golden and platinum threads were used for face lifting, so called Aptos threads. They had a number of disadvantages: a show-through and "departure of thread". Another side effect was a feeling of tension and non absorbance. In case of complications, threads had to be removed surgically.

APLIKÁCIA MEZONITÍ

Mezonite majú dlhotrvajúci efekt vypnutia povrchovej pokožky. Je to mini invazívna metóda, ktorá využíva mezonite, teda krátke nite vo forme špirálky. Aplikujú sa do povrchových vrstiev kože a ich hlavnou úlohou je spevniť kožu. Vďaka týmto nitiam dokážeme dosiahnuť nielen vypnutie časti tváre, ale aj vyplnenie niekoľkých vrások súčasne a aktivovať pleťový kolagén. Výsledkom je pozdvihnutie línií tváre a dokonalé vypnutie pleti aplikovanej oblasti. Vlákna sú do pokožky aplikované pozdĺž vrások, čím sa vrásky ľahšie vyplnia novo vytvoreným kolagénom. Tvár získava nový príjemný a kompatibilný vzhľad.

KOMU JE ZÁKROK URČENÝ: Zákrok je vhodný najmä pre ženy po 40-tke, keď je pokles kože na tvári spôsobený nielen vekom, ale aj zlým životným štýlom alebo genetikou.

PRIEBEH ZÁKROKU: Ide o neinvazívny ambulantný zákrok, vykonávaný bez použitia skalpela. Po znecitlivení kože špeciálnym krémom obsahujúcim lokálne anestetikum sa postupne podľa schémy zavádzajú do podkožia jemné ihly, na ktorých sú navinuté rôzne typy nití. Zákrok nezanecháva po sebe žiadne stopy vo forme jaziev a je bolestivý minimálne. Aj keď je účinok mezonití viditeľný okamžite, metóda liftingu má kumulatívny nástup - rastie niekoľko mesiacov.
 
REKONVALESCENCIA : Po zákroku sa môžu vyskytnúť modriny a mierny opuch. Zákrok si vyžaduje krátkodobú rekonvalescenciu - 2-3 dni. Ideálne je zákrok uskutočniť pred víkendom.
 

SOFT LIFT

Tento zákrok sa vykonáva pomocou špeciálnych kanylových nití. Sú to pevné nite, ktoré sa zavádzajú pomocou kanyly do oblasti, ktorá začína padať teda hlavne oblasť líčok alebo sánky. Sú vynikajúco kombinovateľné s kyselinou hyalurónovou alebo s aplikáciou mezonití a touto kombináciou sa dosahujú krásne výsledky. Pleť je vypnutá, vyplnená. Pôsobí sviežo a mladistvo. Po tomto type niťového liftingu nie je nutné nosiť žiadne podporné masky a klientka sa môže druhý deň zaradiť do bežného pracovného života. 
 
KOMU JE ZÁKROK URČENÝ: Zákrok je vhodný najmä pre ženy po 40-tke, keď je pokles kože na tvári spôsobený nielen vekom, ale aj zlým životným štýlom alebo genetikou.

PRIEBEH ZÁKROKU: Ide o neinvazívny ambulantný zákrok, vykonávaný bez použitia skalpela. Po znecitlivení kože špeciálnym krémom obsahujúcim lokálne anestetikum sa postupne sa zavádzajú do podkožia kanyly, vďaka ktorým sa aplikujú nite. Zákrok nezanecháva po sebe žiadne stopy vo forme jaziev a je bolestivý minimálne, vďaka použitiu lokálneho anestetika.  Aj keď je účinok mezonití viditeľný okamžite, metóda liftingu má kumulatívny nástup - rastie niekoľko mesiacov.

REKONVALESCENCIA : Po zákroku sa môžu vyskytnúť modriny a mierny opuch. Zákrok si nevyžaduje žiadne nosenie podporných masiek, alebo čeleniek. Klientka sa môže druhý deň zaradiť do bežného pracovného života. Niektoré časti tváre sú len jemne podlepené špeciálnym leukoplastom, ktorý sa využíva na danú techniku.  Ideálne je zákrok uskutočniť pred víkendom.

NIŤOVÝ FACELIFT

Vykonáva sa pomocou dvoch typov liftingových APTOS.
Sú to plne vstrebateľné nite, ktoré patria medzi svetový trend aplikácií nití. Nite značky Aptos boli už 4x po sebe ocenené ako najlepšie nite. 


Niťový lifting by sme mohli označiť aj ako lifting storočia, ktorý ponúka mužom aj ženám preformovanú tvár, obnovený objem bez použitia skalpela a mini invazívnym spôsobom.
Predstavuje stav umenia zavesenia nití a mimoriadne pravdivú technologickú inováciu, ktorá otvára novú éru v oblasti estetickej medicíny. Táto technika nezanecháva jazvy a môže byť úspešne použitá na všetky oblasti tváre a krku, čo vedie k čerstvejšiemu a mladistvejšiemu vzhľadu. Doba zotavenia je minimálna a pacient sa môže rýchlo vrátiť do svojho spoločenského života. Niťový facelift ponúka kombináciu dvoch efektov: liftingu a regenerácie


Efekt liftingu je okamžitý a diskrétny, pretože je výsledkom stláčania tkaniva a zvyšovania pokožky v momente implantovania nití. Po aplikovaní nití, lekár vytvorí mierny tlak na ošetrovanú oblasť. Lekár týmto spôsobom pretvaruje povrch pokožky a robí ju viditeľne hladšou.
Regeneračný účinok je postupný: hlavná zložka APTOS nití je kyselina poly-mliečna (PLLA) ,teda známy polymér, ktorý sa používa už mnoho rokov v mnohých biomedicínskych a farmaceutických aplikáciách: šijacie nite, ortopedické čapy, tyče, skrutky a klince na zlomeniny. Takéto aplikácie mohli byť vyvinuté hlavne vďaka faktu, že tento polymér je obzvlášť bio-kompatibilný s ľuďmi a tiež úplne bio-odbúrateľný.Vstrebávaním sa, pôsobí poly-mliečna kyselina v hlbších vrstvách pokožky a stimuluje telo tak, že produkuje vlastný kolagén. Takýto krok, ktorý pokračuje v priebehu času, pomáha zvyšovať objem ovisnutých oblastí a obnovuje súmernosť tváre.

 
KOMU JE ZÁKROK URČENÝ: Táto metóda je odporúčaná mužom a ženám od 30 rokov, ktorí sa snažia pre účinný boj s príznakmi starnutia a neprajú si podstúpiť žiadnu ťažkú a invazívnu liečbu, ale hľadajú skutočné a prirodzene vyzerajúce výsledky.

PRIEBEH ZÁKROKU : Ide o neinvazívny ambulantný zákrok, ktorý sa vykonáva pri lokálnom  znecitlivení. Nite sa zavádzajú cez malý otvor, ktorý sa urobí ihlou a podľa potreby sa tieto 3D nite zavádzajú na každú stranu.

REKONVALESCENCIA : Môžu sa objaviť modriny, mierny opuch, či drobné priehlbiny alebo hrčky na koži, ktoré zmiznú počas jedného týždňa. Pri správnom zavedení nití je efekt viditeľný okamžite a počas prvých dvoch týždňov sa zlepšuje. 

MÁRIA - KEĎ PLEŤ CESTUJE V ČASE

Niťový lifting

Before & After

MORE PHOTOS
K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Prices

Art lift from 400,- € to 500,-€ (depending on the type and quantity)
Silhouette thread lift from 1000,-€ (depending on the type and quantity)

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

FAQs

Vaša otázka
Need an advice?I HAVE QUESTION
Beauty is availablePROCEDURES ON LOAN

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.