Thread Lift

Perfect lift of the middle part of the cheeks by using threads

Nonsurgical lifting by a thread technology HAPPY LIFT

Aplikácia mezonití

Mezonite majú dlhotrvajúci efekt vypnutia povrchovej pokožky. Mini invazívna metóda využíva mezonite, teda krátke nite vo forme špirálky. Aplikujú sa do povrchových vrstiev kože a ich hlavnou úlohou je spevniť kožu. Vďaka nitiam dokážeme dosiahnuť nielen vypnutie časti tváre, ale aj vyplnenie niekoľkých vrások súčasne a aktivujeme pleťový kolagén. Výsledkom je pozdvihnutie línií tváre a dokonalé vypnutie pleti. Vlákna sú do pokožky aplikované pozdĺž vrások, čím sa vrásky ľahšie vyplnia novo vytvoreným kolagénom. Tvár získava príjemný a kompatibilný vzhľad.

KOMU JE ZÁKROK URČENÝ: Zákrok je vhodný najmä pre ženy po 40-tke, keď je pokles kože na tvári spôsobený vekom, zlým životným štýlom alebo genetikou.

PRIEBEH ZÁKROKU: Neinvazívny ambulantný zákrok vykonávame bez použitia skalpela. Po znecitlivení kože špeciálnym krémom obsahujúcim lokálne anestetikum sa postupne podľa schémy zavádzajú do podkožia jemné ihly, na ktorých sú navinuté rôzne typy nití. Zákrok nezanecháva po sebe žiadne stopy vo forme jaziev a je minimálne bolestivý. Účinok mezonití je viditeľný okamžite, ale metóda liftingu má kumulatívny nástup - rastie niekoľko mesiacov.
 
REKONVALESCENCIA : Po zákroku sa môžu vyskytnúť modriny a mierny opuch. Zákrok si vyžaduje krátkodobú rekonvalescenciu: 2-3 dni. Ideálne je zákrok podstúpiť pred víkendom.
 

Soft lift

Vykonáva sa pomocou špeciálnych kanylových nití. Pevné nite sa zavádzajú pomocou kanyly do oblasti, ktorá začína padať, predovšetkým oblasť líčok alebo sánky. Sú vynikajúco kombinovateľné s kyselinou hyalurónovou alebo s aplikáciou mezonití a touto kombináciou sa dosahujú krásne výsledky. Pleť je vypnutá, vyplnená. Pôsobí sviežo a mladistvo. Po tomto type niťového liftingu nie je nutné nosiť žiadne podporné masky.
 
KOMU JE ZÁKROK URČENÝ: Zákrok je vhodný najmä pre ženy po 40-tke, keď je pokles kože na tvári spôsobený vekom, zlým životným štýlom alebo genetikou.

PRIEBEH ZÁKROKU: Neinvazívny ambulantný zákrok sa vykonávaný bez použitia skalpela. Po znecitlivení kože špeciálnym krémom obsahujúcim lokálne anestetikum sa postupne do podkožia zavádzajú kanyly, vďaka ktorým sa aplikujú nite. Zákrok nezanecháva po sebe žiadne stopy vo forme jaziev a je minimálne bolestivý.  Aj keď je účinok mezonití viditeľný okamžite, metóda liftingu má kumulatívny nástup: rastie niekoľko mesiacov.

REKONVALESCENCIA : Po zákroku sa môžu vyskytnúť modriny a mierny opuch. Zákrok si nevyžaduje žiadne nosenie podporných masiek, alebo čeleniek. Niektoré časti tváre sú len jemne podlepené špeciálnym leukoplastom. Ideálne je zákrok podstúpiť pred víkendom.

Niťový facelift

Vykonáva sa pomocou dvoch typov liftingových nití APTOS. Vstrebateľné nite patria medzi svetovú špičku.

Niťový lifting mini invazívnym spôsobom preformuje tvár, obnový objem bez použitia skalpela.
Nezanecháva jazvy a nite môžu byť použité na všetky oblasti tváre a krku, čo vedie k čerstvejšiemu a mladistvejšiemu vzhľadu. Doba zotavenia je minimálna. Niťový facelift ponúka kombináciu dvoch efektov: liftingu a regenerácie.

Efekt liftingu je okamžitý a diskrétny, pretože je výsledkom stláčania tkaniva a zvyšovania pokožky v momente implantovania nití. Po aplikovaní nití, lekár vytvorí mierny tlak na ošetrovanú oblasť, pretvaruje povrch pokožky a robí ju viditeľne hladšou.

Regeneračný účinok je postupný: hlavná zložka APTOS nití je kyselina poly-mliečna (PLLA), známy polymér, ktorý sa používa v mnohých biomedicínskych a farmaceutických aplikáciách: šijacie nite, ortopedické čapy, tyče, skrutky a klince na zlomeniny. PLLA je obzvlášť bio-kompatibilná s ľuďmi a tiež úplne bio-odbúrateľná. Vstrebávaním sa, pôsobí v hlbších vrstvách pokožky a stimuluje telo tak, že produkuje vlastný kolagén. Časom pomáha zvyšovať objem ovisnutých oblastí a obnovuje súmernosť tváre.

KOMU JE ZÁKROK URČENÝ: Klientom nad 30 rokov, ktorí sa snažia o účinný boj s príznakmi starnutia a neprajú si podstúpiť žiadnu ťažkú a invazívnu liečbu, ale hľadajú prirodzene vyzerajúce výsledky.

PRIEBEH ZÁKROKU : Neinvazívny ambulantný zákrok sa vykonáva pri lokálnom  znecitlivení. Nite sa zavádzajú cez malý otvor, ktorý sa urobí ihlou.

REKONVALESCENCIA : Môžu sa objaviť modriny, mierny opuch, či drobné priehlbiny alebo hrčky na koži, ktoré zmiznú počas jedného týždňa. Pri správnom zavedení nití je efekt viditeľný okamžite a počas prvých dvoch týždňov sa zlepšuje. 

Foxy eyes

Efekt foxy eyes dosiahneme vypnutím pokožky v oblasti očí, pretože aplikáciou niťového liftingu na vonkajšej strane obočia dôjde k pozdvihnutiu poklesnutej časti tváre. Lifting je prevenciou proti starnutiu a v miestach aplikácie dochádza k obnove tvorby kolagénu.

Zákrok je určený skôr mladším klientkam, pretože ročníkom cca po 40 sa oslabuje tkanivo v oblasti cela, pokožka je jemnejšie a tenšia, viac pohyblivá, takže nitky sa veľmi nemajú o čo zachytiť, môžu presvitať a hlavne u starších žien vyzerá takto zošikmene obočie veľmi komicky.

Priebeh zákroku je veľmi jednoduchý. Po podaní lokálnej anestézie sa do oblasti vonkajšej časti čela zavedú pevne liftingove nite, oblasť sa následne fixuje špeciálnymi náplasťami, ktoré je potrebné mať niekoľko dni, až do ústupu opuchu. 

Pokiaľ má klientka výraznú mimické aktivitu v oblasti čela, zvykneme najprv aplikovať botulotoxín a zákrok zrealizovať následne až o dva týždne. Predídete tým skĺznutiu nití alebo asymetrii. Po zákroku sa treba pripraviť na opuch, hlavne v oblasti aplikácie niti, ale aj horných viečok, taktiež môžu vznikať aj modriny, lebo táto oblasti je dosť prekrvená.

MÁRIA - KEĎ PLEŤ CESTUJE V ČASE

Niťový lifting

Before & After

MORE PHOTOS
K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Prices

Art lift from 400,- € to 500,-€ (depending on the type and quantity)
Silhouette thread lift from 1000,-€ (depending on the type and quantity)

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

FAQs

Vaša otázka
Need an advice?I HAVE QUESTION
Beauty is availablePROCEDURES ON LOAN

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.