Protégé Intima - termolifting intímnych partií

Termolifting - neinvazívny lifting pre ochabnutú pokožku so 100% účinkom.

Unikátne a neinvazívne ošetrenie, ktoré je riešením pre pacientky indikované na labioplastiku. Bez chirurgických zásahov a so skvelými výsledkami. Bezpečná metóda, ktorá prináša možnosť skrášlenia intímných partií ženy.

Priebeh zákroku

Toto ošetrenie funguje na princípe rádiofrekvencie a vysokofrekvenčného ultrazvuku. Vďaka intenzívnemu ohrevu ošetrovanej oblasti dochádza k produkcii fibroblastov a tvorbe nových kolagénových a elastínových vlákien, čím sa zvyšuje pružnosť a elasticita tkaniva veľkých a malých stydkých pyskov. Prehrievanie tkaniva zlepšuje prietok krvi a stimuluje nervové zakončenie. Vedľajším efektom tejto liečby je zvýšenie sexuálneho libida a ziintenzívnenie sexuálnych prežitkov. Ďalším doplňujúcim efektom je aj následné zníženie potenia v ošetrovanej oblasti.

Kontraindikácie

Ošetrenie je neinvazívne a klientka nepociťuje žiaden diskomfort, alebo bolesti. Po ošetrení nie sú nutné anestetiká, ani lokálne anestetické masti, či iné prípravky. Nevyžaduje sa a ani nie je potrebná rekonvalescencia. 

Pre koho je zákrok určený?

Pre pacientky indikované na labioplastiku, ale aj pri problémoch, akými sú asymetrická hypertrofia lábií, jazvy po episiotomií, či kondylomatoch, vulvodynia a iné.

Koľko procedúr je potrebných?

Na rozdiel od mnohých iných procedúr, už jedna procedúra dosiahla výsledky u väčšiny klientov. Dermatologička kliniky ENVY vám po posúdení stavu pokožky navrhne počet potrebných procedúr pre dosiahnutie tých najlepších výsledkov. Vo väčšine prípadov sú potrebné 4 ošetrenia, v intervale 10 dní, pričom efekt v rámci kúry vydrží rok. 

Nedávno publikované štúdie ukázali, že merateľné zlepšenie pevnosti kože sa objavuje postupne – a to po 2 až 6 mesiacoch po procedúre. Mnoho pacientov však pozoruje odozvu oveľa skôr.

Related doctor

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Prices

Ošetrenie intima:130,- €
Permanentka 4 ošetrení:400,- €

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

FAQs

Vaša otázka
Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.