Vampire Facial Matrix

Pleť zažiari a rozkvitne kombináciou vlastnej krvi s kmeňovými bunkami a kyselinou HA

Omladenie krvnou plazmou novej generácie pomocou kmeňových buniek. Metóda Vampire Facial je na našej klinike od jej zavedenia jednou z najvyhľadávanejších a najefektívnejších procedúr. Jej nová aplikácia švajčiarskou technológiou Cellular Matrixu však posúva na úplne iný level. Kmeňové bunky nikdy neboli účinnejšie!

Nová generácia Vampire Facial je doslova živou vodou pre unavenú pleť, ktorá potrebuje "vrátiť čas". Pleť metódou Vampire facial doslova rozkvitne. Metóda je ideálna pre dehydrovanú pokožku, ktorej chýba elasticita. Vampire facial využíva pri aplikácii špeciálny injektor. Aplikované vlastné sérum je navyše obohatené o kmeňové bunky a kyselinu hyalurónovú, čím sa efekt metódy mnohonásobne zosilňuje. Výsledkom je vyhladená a prirodzene rozkvitnutá pokožka.

Aplikácia obohatenej krvnej plazmy sa teší čoraz väčšiemu záujmu aj medzi poprednými svetovými odborníkmi a celebritami, ktoré jej dávajú absolútnu prednosť pred niektorými agresívnejšími metódami omladzovania.

Cellular Matrix - najnovšia metóda podania PRP a kyseliny HA zároveň

Revolučná novinka, kombinujúca dve najefektivnejšie techniky omladenia  pleti, a to A-PRP plazma + HA  kyselina hyaluronová.

Mnoho študií preukázalo, že stárnutie je proces, ktorý začíná na bunečnej úrovni. Toto vedie, nielen k redukci kolagénu a zníženiu prirodzenej hydratácie kože, ale aj ku stenšeniu pokožky, zníženiu odolnosti voči UV žiareniu a postupnej  strate imunitných mechanizmov.

Mnoho estetických procedúrl len "zakryje" známky stárnutia.

Ale pomocou Cellular Matrix vieme dosiahnúť nielen estetické omladenie pokožky, ale zároveň i vytvorenie dlhodobej regenmatrix 1prevencie a ochrany kože pred vonkajšími i vnútornými vplymi (napr. zníženie odolnosti pleti pri hormonálnych zmenách atď...)

S NOVINKOU Cellular Matrix je možné naštartovať proces regenerácie kože priamo na bunečnej úrovni, čo vedie k produkcii nového kolagénu a podpory imunitních procesov v koži. Vďaka obsahu kyseliny hyalurónovej sa pleti vrátí jej prirozená hydratácia a výživa.

Výsledkom tejto procedúry je prirozené vyplnenie vrások, vypnutie povislej kože, redukcia pigmentových škvŕn ,redukcia stôp po akné, navrátenie zdravej farby a jasu pleti.

Čo je PRP RegenPlazma®?

PRP RegenPlazma® využíva bunkovú stimuláciu pokožky tela s vlastným materiálom. Rastové faktory obsiahnuté v krvných doštičkách sa správajú ako bunkové stimulátory a opravári unavených buniek, ktorým nariadia obnovu a reparáciu poškodených buniek. Plazma, v ktorej sa podarí zachovať vysoké percento krvných doštičiek, čiže PRP (plazma bohatá na trombocyty) hojí a regeneruje ako nič iné, čo doteraz poznáme. Ako príklad môžeme uviesť situáciu- ak sa poraníte, rana sa scelí- to má na svedomí plazma, ktorá ranu reparuje.

Priebeh zákroku

Lekár klientovi injekčne odoberie určité množstvo krvi. Následne krv prostredníctvom centrifúgy separuje na červené krvinky, krvné doštičky a približne 3 ml čistej krvnej plazmy. Do získanej krvnej plazmy pridá revolučnú novinku, ampulku Cellular Matrix, ktorá kombinuje dve najefektívnejšie techniky omladenia pleti - A-PRP spolu až s 2ml kyseliny hyalúronovej. Táto jedinečná kombinácia nielenže zamaskuje známky stárnutia, ale pôsobí aj ako dlhodobá prevencia a ochrana kože proti nežiadúcim vonkajším a vnútorným vplyvom. Tento výživný “kokteil” sa následne vstrekuje do požadovaných lokalít. Pred samotnou aplikáciou sa na tvár, krk či dekolt nanáša lokálne anestetikum - bolesť je tým maximálne potlačená.

Výsledný efekt sa dostaví do 2 - 3 týždňov. Efekt pretrváva približne 6 mesiacov.

Dĺžka celého zákroku je 1 hod. a 30 minút. Prvých 30 - 45 minút sa tvár znecitlivuje pomocou krému a zároveň sa odoberá krv, ktorá sa centrifuguje. Následne v priebehu ďalších 30 minút prebieha samotný zákrok.

Vampire facial Vital

Ošetrenie pozostáva z aplikácie krvnej plazmy ako pri predchádzajúcej metóde, avšak až následného podania 1ml kyseliny hyalúronovej prístrojom Vital Injektor.

Na rozdiel od vyššie spomínanej metódy Cellular Matrix je teda PRP z krvi a kyselina hyalurónová aplikovaná samostatne a za použitia vital injektora.

Vital Injektor  dokáže v priebehu niekoľkých minút ošetriť dôkladne celú pokožku tváre, krku alebo dekoltu prostredníctvom niekoľko stoviek vpichov (v priemere 600 - 700). Vpichy sú minimálne až takmer úplne nebolestivé, keďže prístroj vpichy vykonáva v podtlaku. Vital injektor je riadená počítačom. Lekár si sám navolí hĺbku vpichu, ktorá závisí od ošetrovanej lokality.

Po zákroku sa na oblasť aplikuje špeciálny krém, ktorý zmierňuje opuch a prípadné malé modrinky. Opuch a modrinky je možné prekryť mejkapom.

Vampire facial klasik

Ošetrenie pozostáva z aplikovania krvnej plazmy bez pridania kyseliny hyalurónovej. Krvná plazma sa aplikuje ručne - klasickou mezoterapiou.

Priebeh zákroku: klientovi sa odoberie malé množstvo krvi a pomocou centrifúgy sa získa krvná plazma, ktorá sa aplikuje do oblasti tváre. Samotná krvná plazma má blahodarné, omladzujúce účinky na pleť, naštartuje tvorbu kolagénu a vyhladí vrásky.

Rekonvalescencia

Po zákroku nie je potrebná žiadna špeciálna rekonvalescencia. Dôležité je piť dostatok vody.

Odstránenie kruhov pod očami a Vampire Anti age

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Prices

Vampire facial Cellular Matrix (face)390,- €
Vampire facial Cellular Matrix (face, neck, décolletage)690,- €
Vampire facial classic (face)250,- €
Vampire facial classic (face, neck, décolletage)390,- €
Vampire facial Vital (face)390,- €
Vampire facial Vital (face, neck, décolletage)690,- €

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

FAQs

Vaša otázka
Need an advice?I HAVE QUESTION
Beauty is availablePROCEDURES ON LOAN

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.