Vampire Facial Matrix

Kombinácia vlastnej krvi s kmeňovými bunkami a kyselinou HA

Omladenie krvnou plazmou novej generácie pomocou kmeňových buniek. Metóda Vampire Facial je na našej klinike od jej zavedenia jednou z najvyhľadávanejších a najefektívnejších procedúr. Jej nová aplikácia švajčiarskou technológiou Cellular Matrixu však posúva na úplne iný level. Kmeňové bunky nikdy neboli účinnejšie!

Nová generácia Vampire Facial je doslova živou vodou pre unavenú pleť, ktorá potrebuje "vrátiť čas". Pleť metódou Vampire facial doslova rozkvitne. Metóda je ideálna pre dehydrovanú pokožku, ktorej chýba elasticita. Vampire facial využíva pri aplikácii špeciálny injektor. Aplikované vlastné sérum je navyše obohatené o kmeňové bunky a kyselinu hyalurónovú, čím sa efekt metódy mnohonásobne zosilňuje. Výsledkom je vyhladená a prirodzene rozkvitnutá pokožka.

Aplikácia obohatenej krvnej plazmy sa teší čoraz väčšiemu záujmu aj medzi poprednými svetovými odborníkmi a celebritami, ktoré jej dávajú absolútnu prednosť pred niektorými agresívnejšími metódami omladzovania.

Cellular Matrix

Kombinuje dve najefektivnejšie techniky omladenia  pleti, a to A-PRP plazma + kyselina hyaluronová.

Cellular Matrix dosiahne estetické omladenie pokožky, vytvorenie dlhodobej prevencie a ochrany kože pred vonkajšími i vnútornými vplymi (napr. zníženie odolnosti pleti pri hormonálnych zmenách). Naštartuje proces regenerácie kože na bunkovej úrovni, čo vedie k produkcii nového kolagénu a podpore imunitných procesov v koži. Vďaka kyseline hyalurónovej sa pleti vráti jej prirozená hydratácia a výživa.

Výsledkom je prirozené vyplnenie vrások, vypnutie kože, redukcia pigmentových škvŕn, redukcia stôp po akné, navrátenie zdravej farby a jasu pleti.

Čo je PRP RegenPlazma®

PRP RegenPlazma® využíva bunkovú stimuláciu pokožky s vlastným materiálom. Rastové faktory obsiahnuté v krvných doštičkách sa správajú ako bunkové stimulátory a opravári unavených buniek, ktorým nariadia obnovu a reparáciu poškodených buniek. Plazma, v ktorej sa zachová vysoké percento krvných doštičiek, PRP (plazma bohatá na trombocyty) hojí a regeneruje. 

Priebeh zákroku

Klientova krv sa v centrifúge separuje na červené krvinky, krvné doštičky a približne 3 ml čistej krvnej plazmy. Do nej sa pridá ampulka Cellular Matrix, ktorá kombinuje dve efektívne techniky omladenia pleti: A-PRP s kyselinou hyalúronovou. Výživný kokteil sa aplikuje do požadovaných lokalít. Vďaka lokálnemu anestetiku je bolestivosť procedúry minimálna.  

Výsledný efekt sa dostaví do 2 - 3 týždňov a vydrží 6 mesiacov.

 

Vampire facial Vital

Na rozdiel od metódy Cellular Matrix sú PRP z krvi a kyselina hyalurónová aplikované samostatne. Kyselina HA použitím Vital Injektora. Jeho vpichy sú minimálne bolestivé, lebo prístroj pracuje pomocou podtlaku. 

Po zákroku sa na oblasť aplikuje špeciálny krém, ktorý zmierňuje opuch, prípadné malé modrinky. 

Vampire facial klasik

Ručnou mezoterapiou sa aplikuje krvná plazma bez pridania kyseliny hyalurónovej.

 

Rekonvalescencia

Po zákroku nie je potrebná žiadna špeciálna rekonvalescencia. Dôležité je piť dostatok vody.

Odstránenie kruhov pod očami a Vampire Anti age

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Prices

Vampire facial Cellular Matrix (face)390,- €
Vampire facial Cellular Matrix (face, neck, décolletage)690,- €
Vampire facial classic (face)250,- €
Vampire facial classic (face, neck, décolletage)390,- €
Vampire facial Vital (face)390,- €
Vampire facial Vital (face, neck, décolletage)690,- €

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

FAQs

Vaša otázka
Need an advice?I HAVE QUESTION
Beauty is availablePROCEDURES ON LOAN

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.