MUDr. Kavečanský ukončil Lekársku fakultu Univerzity P.J. Šafárika v Košiciach v roku 2001, kedy nastúpil na II. Chirurgickú kliniku v Univerzitnej nemocnici L. Pasteura v Košiciach.

Od roku 2005 pôsobí na Klinike plastickej, rekonštrukčnej a estetickej chirurgie v UNLP.
V roku 2008 získal atestáciu v odbore plastická chirurgia a v roku 2010 v odbore všeobecná chirurgia. Absolvoval kurz mikrochirurgie v Brne na Klinike plastickej a rekonštrukčnej chirurgie, kde asistoval pri esteticko-rekonštrukčných operáciách s využitím mikrochirurgie.

Pravidelne sa zúčastňuje kongresov v oblasti plastickej chirurgie a chirurgie ruky u nás a v zahraničí, kde aj aktívne prispieva. Vykonáva širokú škálu plasticko-rekonštrukčných zákrokov na tvári a tele, pričom sa zameriava na operácie na ruke (napr. operácie skákajúcich prstov a útlaku nervu pri syndróme karpálneho tunela a iné).

V súčasnosti pôsobí aj v Humennom na pracovisku jednodňovej chirurgie pri ORL Humenné, kde je garantom v odbore plastická chirurgia.

Certifikáty

DIPLOM

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.