Prístrojové a technické vybavenie kliniky ENVY patrí medzi najmodernejšie na svete. Klientom poskytujeme najnovšie technológie a postupy. Mnohokrát sú zákroky vďaka našim prístrojom menej invazívne a znižuje sa doba rekonvalescencie. Ponúkame niekoľko možností vyriešenia zdravotného či estetického problému od menej náročných až po komplexnejšie. Klinika ENVY tiež disponuje exkluzívnou lôžkovou časťou, kde dbáme na vysokú úroveň pooperačnej starostlivosti a súkromie našich klientov.

AQUACLEAN

Novinka a zatiaľ jediný prístroj na Slovensku.

Klient pomocou podtlaku a jedinečných Vortex trysiek súčasne podstúpi hĺbkové dermálne čistenie, peeling a mikrodermabráziu. Aj vďaka prémiovým roztokom používaným pri tejto procedúre je efekt jasnejšej a čistejšej pleti ešte výraznejší.  

Špecifikácia prístroja

• 2 veľkosti trysiek - malé a veľké
• nastavenie podtlaku do 5 úrovní
• rýchlosť prietoku a čistenie na 3 úrovniach
• automatický jednokrokový systém čistenia prístroja

Vortex trysky

Na tvár vstrekujú roztok podobne ako vo víre a odstredivou silou smerom von roztok preniká hĺbkovo do pokožky. Rovnakým spôsobom odchádza z pokožky aj odpad cez zdvojený sací otvor smerom do odpadovej nádoby.

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.