Prístrojové a technické vybavenie kliniky ENVY drží krok so všetkými modernizáciami, ktoré prináša svetová špička. Dôkladne inovujeme a napredujeme, aby sme našim klientom poskytli najnovšie technológie a postupy. Mnohokrát sú zákroky vďaka našim prístrojom menej invazívne, znižuje sa doba rekonvalescencie a klientom vieme ponúknuť niekoľko možností vyriešenia zdravotného či estetického problému od menej náročných až po komplexnejšie. Klinika ENVY tiež disponuje exkluzívnou lôžkovou časťou, kde dbáme na vysokú úroveň pooperačnej starostlivosti a súkromie našich klientov.

AQUACLEAN

Novinka a zatiaľ jediný prístroj na Slovensku.

Pomocou podtlaku a jedinečných Vortex trysiek je možné realizovať súčasne nielen hĺbkové dermálne čistenie ale aj peeling a mikrodermabráziu s efektom jasnejšej a čistejšej pleti aj vďaka prémiovým roztokom používaných pri tejto procedúre.

Špecifikácia prístroja

• 2 veľkosti trysiek - malé a veľké
• nastavenie podtlaku do 5 úrovní
• rýchlosť prietoku a čistenie na 3 úrovniach
• automatický jednokrokový systém čistenia prístroja

Vortex trysky

Na tvár vstrekujú roztok podobne ako vo víre a odstredivou silou smerom von roztok preniká hĺbkovo do pokožky. Rovnakým spôsobom odchádza z pokožky aj odpad cez zdvojený sací otvor smerom do odpadovej nádoby.

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.