Prístrojové a technické vybavenie kliniky ENVY drží krok so všetkými modernizáciami, ktoré prináša svetová špička. Dôkladne inovujeme a napredujeme, aby sme našim klientom poskytli najnovšie technológie a postupy. Mnohokrát sú zákroky vďaka našim prístrojom menej invazívne, znižuje sa doba rekonvalescencie a klientom vieme ponúknuť niekoľko možností vyriešenia zdravotného či estetického problému od menej náročných až po komplexnejšie. Klinika ENVY tiež disponuje exkluzívnou lôžkovou časťou, kde dbáme na vysokú úroveň pooperačnej starostlivosti a súkromie našich klientov.

In Body

Jeden z najspoľahlivejších prístrojov - analyzátorov ľudského tela. Prístroj InBody používajú mnohé medicínske a dietologické centrá po celom svete. Prístroj je bezpečný aj pre stanovenie diagnózy u tehotných žien. InBody používa pri analýze striedavý prúd, ktorý je neinvazívny a v roku 1996 bol v American Journal of Clinical Nutrition potvrdený ako bezpečný pri aplikácii na ľudské telo.

Vyšetrenie prístrojom InBody 230 je rýchle, nenáročné, ale dôležité pre presnú diagnostiku a analýzu Vášho tela v prípade, ak sa rozhodnete začať chudnúť. InBody urobí základnú diagnostiku - určí presnú telesnú hmotnosť, pomer svalovej hmoty a tuku, určí BMI Index  - diagnózu obezity, množstvo zadržiavanej vody v tele, vyváženosť postavy, viscerálny tuk, množstvo minerálov, navrhne cvičebný plán - vyhodnotí a zanalyzuje efektivitu cvičenia pri rôznych športových aktivitách u každého klienta individuálne.

Súvisiace procedúry

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.