Prístrojové a technické vybavenie kliniky ENVY drží krok so všetkými modernizáciami, ktoré prináša svetová špička. Dôkladne inovujeme a napredujeme, aby sme našim klientom poskytli najnovšie technológie a postupy. Mnohokrát sú zákroky vďaka našim prístrojom menej invazívne, znižuje sa doba rekonvalescencie a klientom vieme ponúknuť niekoľko možností vyriešenia zdravotného či estetického problému od menej náročných až po komplexnejšie. Klinika ENVY tiež disponuje exkluzívnou lôžkovou časťou, kde dbáme na vysokú úroveň pooperačnej starostlivosti a súkromie našich klientov.

LIGHTSHEER DUET

Lightsheer Duet je najlepší systém pre laserové epilácie. Je to rýchlejšiea pohodlnejšie než akékoľvek iný porovnateľný kozmetický laser na súčasnom trhu.

Mnoho kozmetické lasery sú určené pre odstránenie chĺpkov, ale len veľmi málo z nich môže zodpovedať výkonu alebo funkcie z Lightsheer Duet. Dva bodové veľkosti sú uvedené v tomto lasery - Lightsheer ET s priamou veľkostou 9 x 9 mm, a Lightsheer HS s priamou veľkostou 22 x 35 mm, čo je najvyššia zo všetkých porovnateľných systémov.

Súvisiace procedúry

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.