Prístrojové a technické vybavenie kliniky ENVY drží krok so všetkými modernizáciami, ktoré prináša svetová špička. Dôkladne inovujeme a napredujeme, aby sme našim klientom poskytli najnovšie technológie a postupy. Mnohokrát sú zákroky vďaka našim prístrojom menej invazívne, znižuje sa doba rekonvalescencie a klientom vieme ponúknuť niekoľko možností vyriešenia zdravotného či estetického problému od menej náročných až po komplexnejšie. Klinika ENVY tiež disponuje exkluzívnou lôžkovou časťou, kde dbáme na vysokú úroveň pooperačnej starostlivosti a súkromie našich klientov.

Protége Elite

Termolifting- neinvazívny lifting pre ochabnutú tvár so 100% účinkom.

Medicínsky prístroj Protége Elite sa míľovými krokmi priblížil snu, v ktorom sa poklesnuté viečka, padnuté líca a ochabnuté kontúry tváre riešia bez jediného rezu skalpelom. Po ošetrení rádiofrekvenciou sa v pokožke vytvára nový kolagén (neokolagenéza), pokožka sa vypína a jemne nadvihuje, vyhladzujú sa vrásky a obnovujú sa kontúry tváre. Na rozdiel od laserov, túto procedúru možno aplikovať pre všetky typy pleti.

Súvisiace procedúry

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.