Prístrojové a technické vybavenie kliniky ENVY patrí medzi najmodernejšie na svete. Klientom poskytujeme najnovšie technológie a postupy. Mnohokrát sú zákroky vďaka našim prístrojom menej invazívne a znižuje sa doba rekonvalescencie. Ponúkame niekoľko možností vyriešenia zdravotného či estetického problému od menej náročných až po komplexnejšie. Klinika ENVY tiež disponuje exkluzívnou lôžkovou časťou, kde dbáme na vysokú úroveň pooperačnej starostlivosti a súkromie našich klientov.

Ultratherapy ultrA1 Medical HIFU

Jediné omladzujúce nechirurgické liftingové ošetrenie pleti.

Dermatológ pomocou hladkej ultrazvukovej hlavice najskôr vyšetrí pokožku a následne  vysiela presne cielené impulzy intenzívneho ultrazvuku do hĺbky podporného tkaniva (až 4-5 mm), kde sa dosahujú najlepšie liftingové výsledky.

Povrchové vrstvy pokožky pritom zostanú neporušené, pokožka začne tvoriť nový kolagén, vďaka ktorému sa postupne spevní a vypne.

Ultherapia sa zameriava na hlboké podporné tkanivo (SMAS), ktoré chirurgovia spevňujú počas klasického faceliftu. Po zákroku nie je potrebná žiadna rekonvalescencia. 

Súvisiace procedúry

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.