Ultrazvuková terapia ultrA1 Medical HIFU

Ultrazvuková terapia je jediné omladzujúce nechirurgické ošetrenie, ktoré umožňuje neinvazívne pomocou ultrazvuku „vidieť“ pod úroveň kože a špeciálne sa zamerať na hlboké podporné tkanivo

Podobne ako pri iných ultrazvukových aplikáciách alebo vyšetreniach Vám na pokožku priložíme hladkú ultrazvukovú hlavicu. Vďaka nej sa na obrazovke prístroja zobrazí detailný obraz Vašej pokožky, ktorý nám pomôže presne naplánovať ošetrenie. Tou istou ultrazvukovou hlavicou následne lekár vysiela presne cielené impulzy intenzívneho ultrazvuku do hĺbky podporného  tkaniva (až 4-5 mm), kde sa dosahujú najlepšie liftingové výsledky.

Iba ultrazvuková terapia sa dokáže efektívne pohybovať takto hlboko v tkanive a  vypnúť ho. Povrchové vrstvy pokožky pritom zostávajú neporušené.  Vaša pokožka reaguje na dodanú energiu tvorbou nového kolagénu,  vďaka ktorému sa postupne spevní a vypne.

Ultrazvuková terapia je jediné omladzujúce nechirurgické ošetrenie, ktoré  umožňuje neinvazívne pomocou ultrazvuku „vidieť“ pod úroveň kože a špeciálne sa zamerať na hlboké podporné tkanivo (SMAS), ktoré  chirurgovia spevňujú počas klasického faceliftu. Schopnosť ošetriť nielen povrch pokožky, ale aj jej hlbšie vrstvy, a to veľmi precízne, zabezpečuje bezpečné, prirodzené a vynikajúce výsledky bez nutnosti rekonvalescencie.

Súvisiace procedúry

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.