3D LIFT MUDr.Kožuchovej - unikátna metóda omladenia

Unikátna ENVY metóda odstránenia vrások alebo „pozdvihnutia“ tváre metódou kanylovej techniky.

Vymodelovať a pozdvihnúť kontúry tváre alebo na dlhý čas odstrániť kruhy pod očami je možné na počkanie. ENVY 3D Lift ponúka okamžitý efekt omladenia vďaka jedinečnej kanylovej metóde aplikácie kyseliny hyalurónovej. Metóda vychádza z dlhoročných skúseností dermatologičky kliniky ENVY MUDr. Zuzany Kožuchovej, ktorá túto metódu vyvinula a je školiteľkou tohto technicky náročného a precízneho omladenia tváre a dekoltu.

 

Efekt zákroku: Vďaka metóde možno krásne vymodelovať lícne kosti, vyplniť kruhy pod očami alebo odstrániť nosovo-ústne ryhy. Tiež celkovo „pozdvihnúť a vymodelovať“ celú tvár, vrátane odstránenia vrások, a to iba dvoma vpichmi. Práve technicky náročná aplikácia rukami skúsenej dermatologičky ponúka úžasné výsledky bez bolesti, s následnou minimalizáciou modrín.

Miesto ošetrenia: ENVY Lift je 3D metóda aplikácie kyseliny hyalurónovej určená pre oblasť tváre , ale aj krku a dekoltu .

Komu je zákrok určený : Ošetrenie je určené klientom, u ktorých prichádza k vekom podmienenej deštrukcii kože, podkožia a k ochabnutiu kontúr tváre, ale na radikálne riešenie plastickým chirurgom je ešte priskoro. Vhodnou alternatívou je aj pre klientov, ktorí z určitých dôvodov odmietajú chirurgický zákrok, alebo ho pre zdravotné komplikácie nemôžu podstúpiť.

Pokyny pred zákrokom: Nepoužívať tesne pred ním krémy, ktoré by mohli pokožku podráždiť, prípadne reagovať s dezinfekčnými prostriedkami alebo lokálnym anestetikom.

Kontraindikácie:Gravidita, dojčenie, infekčné ochorenie kože, onkologické ochorenie, systémové ochorenia v akútnej fáze, herpes.

Priebeh zákroku: Pred každým zákrokom je dôležitá konzultácia, aby sa zladili predstavy klienta a odporúčania lekára. Konzultácia môže prebehnúť tesne pred ním, ale aj skôr, pretože ponúka možnosť zvážiť nutnosť ošetrenia. Pred samotným zákrokom sa dôkladne zakreslia oblasti tváre, ktoré treba vymodelovať alebo vyplniť. Následne sa na dané miesta pripravia správne typy kyseliny hyalurónovej. Aplikácia prebieha pomocou špeciálne upravených kanýl - tenučkých, dlhých dutých ihiel s tupým koncom. Pomocou jediného vpichu možno ošetriť veľkú časť problémovej oblasti.

Takýmto spôsobom doslova modelujeme kontúry tváre, vytvárame okrúhle dvihnuté líčka tam, kde v mladosti boli a starnutím povädli, dokážeme vymodelovať okrúhlejšiu bradu, prípadne skorigovať a vyrovnať nerovný nos.

Metóda je absolútne bezbolestná, pretože kyselina hyalurónová už obsahuje anestetikum. Miesto vpichu sa môže ešte navyše znecitlivieť aj lokálnym anestetikom.

Trvanie zákroku: Obsah anestetika výrazne skracuje zákrok, pretože nie je nutné nanášať ho lokálne. Samozrejme, citlivejším klientom to odporúčame, niekedy je vhodné naniesť ho aj pre psychickú pohodu a komfort klienta. Zákrok so zakreslením trvá iba cca 15-20 minút, práve použitie špeciálnej kanylovej techniky ho výrazne skracuje.

Pokyny po zákroku: Ošetrovaná oblasť si nevyžaduje nijakú špeciálnu následnú starostlivosť, stačia občasné chladnejšie obklady pri pocite tepla, či pri miernom začervenaní.

Rekonvalescencia:Použitie kanyly výrazne minimalizuje riziko vzniku modrín, pretože je tupá a nepoškodzuje cievky. Zároveň umožňuje rovnomernú aplikáciu kyseliny do miest, kde je to potrebné. Klient sa môže okamžite zaradiť do bežného spoločenského a pracovného procesu. Ošetrenie si nevyžaduje rekonvalescenciu.

Možné komplikácie:Toto ošetrenie nesprevádzajú výrazné komplikácie po zákroku. V ojedinelých prípadoch sa môžu vyskytnúť modrinky, či opuch ošetrovanej oblasti, ktorý odznie do 48 hodín.Cenník

3D Liftod 520 do 1350,- €
Úprava oblastí líc kanylou: 2mlod 420 do 520,- €
1ml kyseliny hyaluronovejod 250.- €
0.5 ml kyseliny hyaluronovej od 130.- €
    Chcem sa objednať     

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Potrebujete konzultáciu?

Konkrétne detaily zákroku Vám doporučujeme dohodnúť si na osobnej konzultácii s lekárom. Lekár Vám navrhne najoptimálneší priebeh zákroku a vyráta presnú sumu zákroku. Vieme, že na prvom mieste je Vaše zdravie a spokojnosť.

V prípade akýchkoľvek otázok ešte pred konzultáciou, nám spokojne napíšte na recepcia@envyclinic.sk alebo použite našu online PORADŇU.

V ENVY samozrejme nájdete 100% diskrétnosť. 

Môžete sa spoľahnúť.

Aplikácia botulotoxínu a kyseliny hyalurónovej

ENVY LIFT

Pred a po

Otázky z poradne

Dobrý večer. Trápia ma vrásky na tvári. Koko ml sa aplikuje kyseliny hyaul. bezne na tvár. Ďakujem
Dobrý deň, chceli by sme s bratom podarovat mamke k narodeninam nieco z Vasej lekarskej kozmetiky (osetrenie pleti). V ponuke mate toho vela a neviem co by bolo najvhodnejsie. Bude mat krasnych 55 rokov a chceli by sme, aby sa citila krasna. Mozte mi poradit? Dakujem. S pozdravom Makova
Dobry den, 31.03. som na Vasej klinike absolvovala botox a kyselinu hyaluronovu. Teraz mam anginu a potrebovala by som brat amoxicilin. Nie je to kontraindikovane? Pretoze v priebehu dvoch tyzdnov po zakroku su nejake obmedzenia, ale vsetky si pravdepodobne nepamatam. Chcela by som Vas tiez poprosit, mohli by ste mi zaslat dokument s instrukciami po tomto zakroku? Comu sa vyhybat v priebehu dvoch tyzdnov po botoxe a kyseline a co je naopak vhodne? Text som si len velmi narychlo precitala a podpisala, ale bolo by skvele mat ho pri sebe. Bolo by to mozne? Vopred Vam velmi pekne dakujem! S pozdravom,
Dobrý den asi pred 7mesiacmi som si dala u vas pichnúť kyselinu hyal.do vrások medzi obočím a urobila sa mi tam Hrčka chcem sa opýtať ci sa vstrebe alebo s tym treba niečo robiť dakujem
Dobrý den. Asi pred týždnom mi u Vás bola aplikovaná injekcne látka Hydrate pod oči. Vznikli mi malé modrinky alebo podliatinky. Pani doktorka ma nato aj upozornila. Aj po týždni este stále sú. Chcem sa opýtať,ci je možné tieto miesta natrieť nejakým kremom na podliatiny,napr. Heparoidom,ci by nevznikla nejaká reakcia...dakujem za odpoved.
Dobry deň,mam 43rokov,chcela by som nejaky škrašlovaci zákrok,nakoľko mam na tvári popraskané žilky a fleky,pod očami dost hlboké vrásky,bez mejkapu nemôžem ani na krok z domu,akú metodu by ste mi odporúčali??? za odpoved veľmi pekne dakujem..

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.