Aplikácia kyseliny hyalurónovej - 3D Lift DR. Kožuchovej

Unikátna ENVY metóda odstránenia vrások alebo „pozdvihnutia“ tváre metódou kanylovej techniky.

ENVY Lift je unikátna 3D metóda aplikácie kyseliny hyalurónovej v oblasti tváre, ale aj krku a dekoltu. Pomocou tejto metódy sa dajú vymodelovať napríklad krásne lícne kosti, vyplniť kruhy pod očami alebo odstrániť noso-ústne ryhy a tiež „pozdvihnúť a vymodelovať“ celú tvár vrátane odstránenia vrások iba dvomi vpichmi. ENVY Lift patrí na našej klinike medzi najobľúbenejšie a najvyhľadávanejšie procedúry a často sa kombinuje aj s inými metódami, napríklad s ULTHEROU alebo mezoterapiou.

ENVY lift bol vyvinutý dermatologičkou a školiteľkou aplikácie kyseliny hyalurónovej a botulotoxínu MUDr. Zuzanou Kožuchovou. Metóda vychádza z jej dlhoročných skúseností aplikácie kyseliny hyalurónovej u množstva klientov. Metóda kanylovej techniky je síce jedna z najpopulárnejších vďaka svojmu úžasnému efektu, ale ide zároveň o jednu z najnáročnejších techník omladzovania tváre, ktorá patrí do rúk iba dermatológom s dostatočnými skúsenosťami.

V čom spočíva výnimočnosť tejto aplikácie?

ENVY Lift je zákrok, pri ktorom sa aplikujú rôzne typy kyseliny hyalurónovej –určená na zväčšenie objemu tváre v oblasti lícnych kostí, do okolia pier a na kruhy pod očami alebo kyselina s výplňovo-liftingovým efektom.

Pre koho je ošetrenie ENVY 3D lift určené?

Ošetrenie je určené klientom, u ktorých dochádza vekom k podmienenej deštrukcii kože, podkožia a k ochabnutiu kontúr tváre, avšak na radikálne riešenie plastickým chirurgom je ešte skoro. Je vhodnou alternatívou aj u klientov, ktorí z určitých dôvodov chirurgický zákrok nechcú alebo nemôžu absolvovať.

Ako prebieha zákrok?

Zákroku predchádza dôkladná konzultácia. Pred samotným zákrokom sa dôkladne zakreslia oblasti tváre, ktoré potrebujú modeláž alebo výplň. Následne sa na dané lokality pripravia správne typy kyseliny hyalurónovej. Aplikácia prebieha pomocou špeciálne upravených kanýl – tenučká, dlhá dutá ihla s tupým koncom, pričom len pomocou jedného vpichu je možné ošetriť veľkú časť problémovej oblasti.

Takýmto spôsobom doslova modelujeme kontúry tváre, vytvárame okrúhle dvihnuté líčka tam, kde v mladosti boli a starnutím povädli, dokážeme vymodelovať okrúhlejšiu bradu, prípadne skorigovať a vyrovnať krivý nos.

Metóda je absolútne nebolestivá - samotná kyselina hyalurónová už obsahuje anestetikum. Miesto vpichu sa môže ešte navyše znecitlivieť aj lokálnym anestetikom. Použitie kanylovej techniky tiež významne skracuje dobu zákroku na cca 10 minút.

Trvácnosť jednotlivých materiálov je približne 12 - 15 mesiacov.

Pozákroková rekonvalescencia

Použitie kanyly výrazne minimalizuje riziko vzniku modrín, kedže je tupá a nespôsobuje poškodenie cievok. Zároveň umožňuje rovnomernú aplikáciu kyseliny do tých miest, kde je to potrebné. Klient sa môže okamžite zaradiť do bežného spoločenského a pracovného procesu.

Cenník

3D Liftod 520 do 1350,- €
Úprava oblastí líc kanylou: 2mlod 420 do 520,- €
1ml kyseliny hyaluronovejod 250.- €
0.5 ml kyseliny hyaluronovej od 130.- €
    Chcem sa objednať     

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Potrebujete konzultáciu?

Konkrétne detaily zákroku Vám doporučujeme dohodnúť si na osobnej konzultácii s lekárom. Lekár Vám navrhne najoptimálneší priebeh zákroku a vyráta presnú sumu zákroku. Vieme, že na prvom mieste je Vaše zdravie a spokojnosť.

V prípade akýchkoľvek otázok ešte pred konzultáciou, nám spokojne napíšte na recepcia@envyclinic.sk alebo použite našu online PORADŇU.

V ENVY samozrejme nájdete 100% diskrétnosť. 

Môžete sa spoľahnúť.

Aplikácia botulotoxínu a kyseliny hyalurónovej

ENVY LIFT

Pred a po

Otázky z poradne

Dobrý večer. Trápia ma vrásky na tvári. Koko ml sa aplikuje kyseliny hyaul. bezne na tvár. Ďakujem
Dobrý deň, chceli by sme s bratom podarovat mamke k narodeninam nieco z Vasej lekarskej kozmetiky (osetrenie pleti). V ponuke mate toho vela a neviem co by bolo najvhodnejsie. Bude mat krasnych 55 rokov a chceli by sme, aby sa citila krasna. Mozte mi poradit? Dakujem. S pozdravom Makova
Dobry den, 31.03. som na Vasej klinike absolvovala botox a kyselinu hyaluronovu. Teraz mam anginu a potrebovala by som brat amoxicilin. Nie je to kontraindikovane? Pretoze v priebehu dvoch tyzdnov po zakroku su nejake obmedzenia, ale vsetky si pravdepodobne nepamatam. Chcela by som Vas tiez poprosit, mohli by ste mi zaslat dokument s instrukciami po tomto zakroku? Comu sa vyhybat v priebehu dvoch tyzdnov po botoxe a kyseline a co je naopak vhodne? Text som si len velmi narychlo precitala a podpisala, ale bolo by skvele mat ho pri sebe. Bolo by to mozne? Vopred Vam velmi pekne dakujem! S pozdravom,
Dobrý den asi pred 7mesiacmi som si dala u vas pichnúť kyselinu hyal.do vrások medzi obočím a urobila sa mi tam Hrčka chcem sa opýtať ci sa vstrebe alebo s tym treba niečo robiť dakujem
Dobrý den. Asi pred týždnom mi u Vás bola aplikovaná injekcne látka Hydrate pod oči. Vznikli mi malé modrinky alebo podliatinky. Pani doktorka ma nato aj upozornila. Aj po týždni este stále sú. Chcem sa opýtať,ci je možné tieto miesta natrieť nejakým kremom na podliatiny,napr. Heparoidom,ci by nevznikla nejaká reakcia...dakujem za odpoved.
Dobry deň,mam 43rokov,chcela by som nejaky škrašlovaci zákrok,nakoľko mam na tvári popraskané žilky a fleky,pod očami dost hlboké vrásky,bez mejkapu nemôžem ani na krok z domu,akú metodu by ste mi odporúčali??? za odpoved veľmi pekne dakujem..

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.