Belkyra - odstránenie dvojitej brady novinka

Belkyra účinne eliminuje podbradok bez chirurgického zákroku.

Dvojitá brada je spôsobená ochabnutím svalstva, za ktorým sa môže skrývať aj genetický, či hormonálny problém a trápi nielen obéznych, ale aj štíhlych mužov, či ženy. S pribúdajúcim vekom sa automaticky zväčšuje aj laicky nazývaný „podbradok“.

BELKYRA - slovo, ktoré by ste si určite mali zapamätať

Klinika Envy je jedným z mála špecializovaných pracovísk na Slovensku, vykonávajúcich toto neinvazívne ošetrenie. Naši lekári MUDr. Zuzana Kožuchová a MUDr. Mahdi Nasab sa zúčastnili oficiálneho, certifikovaného školenia spoločnosti Allergan v Budapešti a ako jedna z prvých kliník na Slovensku začíname túto FDA a CE inštitúciami schválenú, vysoko účinnú metódu aplikovať na našich klinikách ENVY.

Tento tip ošetrenia ( v USA známy pod názvom Kybella) je veľmi obľúbený medzi celebritami. Tvárou tejto značky je so svojou krásnou bradou a vydefinovanou sánkou Khloe Kardashian, ale tomuto úžasnému zákroku podľahlo kvantum ľudí na celom svete. 

V čom spočíva výnimočnosť tejto aplikácie?

Belkyra je špeciálny roztok kyseliny deoxycholovej, ktorá je prirodzenou súčasťou nášho organizmu. Znižuje množstvo submentálneho tuku a účinne eliminuje podbradok bez chirurgického zákroku. Pomocou extra jemnej ihly aplikujeme roztok do oblasti podbradku, na základe bodov určených špeciálnou šablónou. Po vstreknutí do podkožia dochádza k procesu, pri ktorom sa trvalo ničia tukové bunky a tie telo postupne prirodzene odbúra. Zákrok je mierne bolestivý, preto sa vykonáva až po nanesení lokálneho anestetického krému a v jeho priebehu sa pokožká ochladzuje.

Po aplikácii Belkyry sa dostaví následný opuch ošetrovanej oblasti, ktorý ale napiek akémusi neestetickému nežiadúcemu účinku, svedčí o správnosti vykonania zákroku a vymizne v priebehu 5-14 dní. Klient je pravidelne kontrolovaný lekárom. Samotný zákrok trvá priližne 40 minút a dĺžka rekonvalescencie je jeden deň.

Prvé výsledky sú viditeľné už po 2-4 týždnoch. Efekt je trvalý, pretože tu nedochádza len k odbúravaniu tuku, ako pri bežnej injekčnej lipolýze, ale doslova k deštrukcii tukových buniek a následnej fibróze podkožného tkaniva, čím sa vytvára aj efekt liftingu. Pre dosiahnutie naozaj trvalého efektu sa však odporúča opakovať zákrok 2-4 krát v rozmedzí 6-tich týždňov, podľa individuálnej potreby klienta.

Rekonvalescencia

Doba rekonvalescencie je jeden deň.

Cenník

Špeciálna uvádzacia cena ( prvých 30 klientov )1000,- €
Prvá aplikácia1200,- €
Druhá aplikácia1100,- €
Tretia a ďalšie aplikácie1000,- €
    Chcem sa objednať     

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Potrebujete konzultáciu?

Konkrétne detaily zákroku Vám doporučujeme dohodnúť si na osobnej konzultácii s lekárom. Lekár Vám navrhne najoptimálneší priebeh zákroku a vyráta presnú sumu zákroku. Vieme, že na prvom mieste je Vaše zdravie a spokojnosť.

V prípade akýchkoľvek otázok ešte pred konzultáciou, nám spokojne napíšte na recepcia@envyclinic.sk alebo použite našu online PORADŇU.

V ENVY samozrejme nájdete 100% diskrétnosť. 

Môžete sa spoľahnúť.