Belkyra - odstránenie dvojitej brady

Eliminuje podbradok bez chirurgického zákroku

Dvojitá brada je spôsobená ochabnutím svalstva, za ktorým sa môže skrývať aj genetický alebo hormonálny problém. Trápi nielen obéznych, ale aj štíhlych mužov a ženy.

Efekt zákroku

Belkyra zdokonalí profil podbradku a poskytuje prvotriednu liečbu dvojitej brady aplikáciou kyseliny deoxycholovej, ktorá je prirodzenou súčasťou nášho organizmu.

 

 

Pokyny pred zákrokom

Ošetrovanú oblasť pár hodín pred zákrokom neholiť, nepoužívať tesne pred zákrokom vône, krémy popr. prípravky, ktoré by mohli pokožku podráždiť.

Kontraindikácie

Precitlivenosť na kyselinu deoxycholovú, gravidita, dojčenie. 

Priebeh zákroku

Pomocou extra jemnej ihly sa aplikuje špeciálny roztok kyseliny deoxycholovej do oblasti podbradku, na základe bodov určených špeciálnou šablónou, ktorých vzdialenosť je približne 1 cm. Po vstreknutí do podkožia dochádza k procesu, pri ktorom sa trvalo ničia tukové bunky a telo ich postupne prirodzene odbúra. Počet injekcií a aplikácia liečby je stanovená u každého pacienta individuálne vzhľadom na množstvo tuku v ošetrovanej oblasti, ale vačšinou je to 2-4 krát. Zákrok je mierne bolestivý, preto sa vykonáva po nanesení lokálneho anestetického krému a počas vykonávania sa pokožka ochladzuje. 

 

Dĺžka zákroku

Približný čas zákroku je 45 minút.

Pokyny po zákroku

Ošetrovaná oblasť si nevyžaduje žiadnu špeciálnu starostlivosť.

Rekonvalescencia

Doporučená doba rekonvalescencie je jeden deň. 

Možné komplikácie

Po aplikácii Belkyry ošetrovaná oblasť opuchne. Ďalším sprievodným javom môže byť začervenanie, pocit tepla, ktoré však rýchlo vymiznú. 

Belkyra- odstránenie dvojitej brady

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Cenník

Prvá aplikácia1200,- €
Druhá aplikácia1100,- €
Tretia a ďalšie aplikácie1000,- €
Tretia a ďalšie aplikácie

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka
Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.