Belkyra - odstránenie dvojitej brady

Účinne eliminuje podbradok bez chirurgického zákroku.

Dvojitá brada je spôsobená ochabnutím svalstva, za ktorým sa môže skrývať aj genetický, či hormonálny problém a trápi nielen obéznych, ale aj štíhlych mužov, či ženy.

S pribúdajúcim vekom sa automaticky zväčšuje aj laicky nazývaný „podbradok“. Riešením ako sa zbaviť tohto problému je zákrok, ktorý je veľmi populárny aj v USA, kde tvárou kampane je Khloe Kardashian. Popularitu si získava práve tým, že ponúka možnosť trvalého odstránenia tohto estetickéh problému.

Efekt zákroku

Belkyra dáva možnosť zdokonaliť profil podbradku a poskytuje  prvotriednu liečbu dvojitej brady. Umožňuje zbaviť sa tohto nechceného problému  doživotne, aplikáciou kyseliny deoxycholovej, ktorá je prirodzenou súčasťou nášho organizmu a znižuje množstvo submentálneho tuku. 

Pokyny pred zákrokom

Ošetrovanú oblasť pár hodín pred zákrokom neholiť, nepoužívať tesne pred zákrokom vône , krémy popr. prípravky, ktoré by mohli pokožku podráždiť.

Kontraindikácie

Precitlivenosť na kyselinu deoxycholovú, gravidita, dojčenie. 

Priebeh zákroku

Pomocou extra jemnej ihly sa aplikuje špeciálny roztok kyseliny deoxycholovej do oblasti podbradku, na základe bodov určených špeciálnou šablónou, ktorých jednotlivá vzdialenosť je približne 1 cm. Po vstreknutí do podkožia dochádza k procesu, pri ktorom sa trvalo ničia tukové bunky a tie telo postupne prirodzene odbúra. Počet injekcií a aplikácia liečby je stanovená u každého pacienta individuálne  vzhľadom na množstvo tuku v ošetrovanej oblasti, ale vačšinou je to 2-4 krát. Zákrok je mierne bolestivý, preto sa vykonáva až po nanesení lokálneho anestetického krému a počas neho sa pokožka ochladzuje. 

 

Dĺžka zákroku

Približný čas zákrokou je 45 minút vrátane nanesenia anestetického krému, nalepenia šablóny a samotnéj aplikácie roztoku Belkyry.

Pokyny po zákroku

Ošetrovaná oblasť si nevyžaduje žiadnu špeciálnu následnú starostlivosť, popr.občasné chladnejšie obklady pri pocite tepla, či mierneho začervenania.

Rekonvalescencia

Doporučená doba rekonvalescencie je jeden deň. 

Možné komplikácie

Po aplikácii Belkyry sa dostaví následný opuch ošetrovanej oblasti, ktorý ale aj napriek akémusi neestetickému nežiadúcemu účinku, svedčí o správnosti vykonania zákroku. Ďalším sprievodným javom môže byť začervenanie ošetrovanej oblasti, či pocit tepla, ktorý však postupom hodín vymizne. Samotný opuch sa stratí behom 5-14 dní od aplikácie Belkyry. Klient je pravidelne počas tejto doby kontrolovaný lekárom.

Belkyra- odstránenie dvojitej brady

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Cenník

Špeciálna uvádzacia cena ( prvých 30 klientov )1000,- €
Prvá aplikácia1200,- €
Druhá aplikácia1100,- €
Tretia a ďalšie aplikácie1000,- €

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka
Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.