Brachioplastika

Vypnutie kože ramien

Pri nadmernej redukcii hmotnosti sa často stáva, že medzi ramenom a lakťom dochádza k ovisnutiu kože. Tento stav je možné riešiť chirurgickým odstránením nadbytku kože i podkožia. Pri nadmernom množstve tuku sa zákrok môže kombinovať s liposukčnou metódou VaserLipo.

Príprava pred operáciou:

Pri úvodnej konzultácii plastický chirurg zhodnotí Váš zdravotný stav a otvorene sa porozprávate o Vašich očakávaniach. Pred operáciou je nutné kompletné predoperačné vyšetrenie, ktoré môžete absolvovať na našej klinike.


Priebeh operácie:

Operácia zvyčajne prebieha v celkovej anestézii, trvá približne dve hodiny. Pri menších previsoch je možné operáciu vykonať aj v lokálnej anestézii. Operácia spočíva v odstránení nadbytočnej kože a podkožia.Rez sa vedie na vnútornej strane ramena tak, aby jazva bola čo najmenej viditeľná. Pri použití metódy VaserLipo sa prebytočný tuk rozpustí ultrazvukom a následne sa poodsáva. Po operácii je nutné nosiť elastické prádlo 3-4 týždne. Stehy sa odstraňujú na 14 deň po operácii.

Pooperačné obdobie:

Je vhodné po dobu troch týždňov dodržiavať kľudový režim. Plná fyzická zaťaž sa odporúča 6 týždňov od operácie. Pri bolesti odporúčame analgetiká. Výsledná jazva postupne bledne a stáva sa nenápadnou.

Cenník

Metódou Vase Lipood 980.- €
Chirurgickyod 750.-  €
    Chcem sa objednať     

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Potrebujete konzultáciu?

Konkrétne detaily zákroku Vám doporučujeme dohodnúť si na osobnej konzultácii s lekárom. Lekár Vám navrhne najoptimálneší priebeh zákroku a vyráta presnú sumu zákroku. Vieme, že na prvom mieste je Vaše zdravie a spokojnosť.

V prípade akýchkoľvek otázok ešte pred konzultáciou, nám spokojne napíšte na recepcia@envyclinic.sk alebo použite našu online PORADŇU.

V ENVY samozrejme nájdete 100% diskrétnosť. 

Môžete sa spoľahnúť.

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.