Cvičenie

Máte radi ten pocit, keď si dáte poriadne do tela? Máte radi kontakt s činkou? Baví vás prekračovať svoje hranice? Chcete schudnúť, vyformovať postavu a spevniť svalstvo? Tak potom práve pre vás sú určené tieto tréningy:

Kruhový tréning

Kruhový tréning je dynamické cvičenie pri ktorom sa precvičí celé telo. Cvičia sa rôzne cviky, či už s vlastnou váhou, alebo s činkami a rôznymi pomôckami „do kruhu“. Tento tréning je zameraný ako na kondičku, tak aj na formovanie postavy. Je určený pre každého, aj začiatočníkov. Intenzita tréningu je nastavená podľa požiadaviek cvičenca a hlavne, podľa cieľa, ktorý chce dosiahnuť.

 

Silový tréning 

Silový tréning je cielené budovanie svalovej hmoty, kde sa precvičuje každá svalová partia zvlášť. Je to veľmi efektívne cvičenie zamerané na formovanie postavy. S pribúdajúcim vekom klesá podiel svalovej hmoty a tým sa spomaľuje metabolizmus. Preto je dôležite spevňovať svoje svalstvo a tým zabezpečiť, aby naše spaľovanie kalórii neklesalo ani vo vyššom veku.

Tento tréning je určený pre každého, kto si chce vybudovať postavu podľa svojich predstáv.

Cenník

Cvičenie s vlastnou váhou15,- €
Balík 10 vstupov 130,- €
Cvičenie vo dvojici 25,- €
Balík 10 vstupov pre dvoch 210,- €
    Chcem sa objednať     

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Potrebujete konzultáciu?

Konkrétne detaily zákroku Vám doporučujeme dohodnúť si na osobnej konzultácii s lekárom. Lekár Vám navrhne najoptimálneší priebeh zákroku a vyráta presnú sumu zákroku. Vieme, že na prvom mieste je Vaše zdravie a spokojnosť.

V prípade akýchkoľvek otázok ešte pred konzultáciou, nám spokojne napíšte na recepcia@envyclinic.sk alebo použite našu online PORADŇU.

V ENVY samozrejme nájdete 100% diskrétnosť. 

Môžete sa spoľahnúť.

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.