Cvičenie E-Fit

Efektívne a krátke tréningy pre štíhlosť, krásu a zdravie

Cvičenie E-Fit predstavuje poslednú generáciu EMS technológie (electro-muscle-stimulation), ktorá je vo svete športu prelomová. Metóda je založená na veľmi účinnom precvičovaní všetkých svalov súčasne (90 % svalov), čo výrazne skracuje čas tréningu. Želaný výsledok sa tak dostavuje veľmi rýchlo. 20 minút cvičenia na stroji EMS zodpovedá 90 - 120 minútam intenzívneho cvičenia, napríklad vo fitness centre. Počas cvičenia sa nezaťažujú kĺby a šľachy.

Technológia Electro fitness

Technológia E-Fit cielene formuje celú postavu, znižuje telesnú hmotnosť, redukuje tuk, tvaruje a spevňuje svalstvo, zmierňuje prejavy celulitídy a zároveň dokáže naštartovať lymfatický systém a metabolizmus. Cvičenie sa realizuje pomocou certifikovaného lekárskeho prístroja najvyššej kvality. V súčasnosti sa cvičenie E-Fit praktizuje už v 19-tich krajinách sveta, v ktorých je umiestnených 850 prístrojov.

Pre koho je cvičenie E-Fit určené?

• pre každého bez ohľadu na pohlavie a vek
• tomu, kto chce športovať, ale nemá dostatok času
• pre toho, kto chce schudnúť
• pre toho, kto si chce spevniť a vyformovať postavu
• pre mamičky, ktoré sa chcú dostať po pôrode do pôvodnej formy
• ženám, ktoré sa chcú zamerať na celulitídu a zmierniť jej prejavy
• tomu, kto trpí bolesťami chrbta, ktoré sú spôsobené nesprávnym držaním tela
• tomu, kto chce spevniť ochabnuté svalstvo
• tým, ktorí trpia bolesťami kĺbov
• pre všetkých, ktorí chcú spoznať nový, efektívnejší spôsob tréningu
• športovcom, ktorí si chcú zvýšiť svoju výkonnosť a zväčšiť svaly
• pre osoby s poškodeným alebo ochabnutým svalstvom
• tomu, kto trpí inkontinenciou – cvičenie pôsobí aj na hlboké svaly, dôsledkom čoho sa dosahuje trvalé odstránenie problémov spojených s únikom moču.

Priebeh cvičenia

Cvičenie E-Fit predstavuje špeciálny osobný tréning – jedná sa o spojenie technológie a vedomého pohybu. Po celom tele sa na svalové skupiny umiestnia elektródy, čím je umožnená súbežná stimulácia svalov celého tela – svaly sa sťahujú a uvoľňujú presne ako pri športovaní (prsné svaly, chrbtové svaly, bicepsy a tricepsy, spodné brušné svaly, sedacie svaly, stehenné svaly, trojhlavý lýtkový sval, vnútorné brušné svaly...).

Dĺžka a pravidelnosť cvičenia

Tréning zaberie spolu s prezlečením cca 45 minút, čo je jeho základným pilierom popularity. Odporúčané sú 2 - 3 tréningy za týždeň. Jeden tréning (20-30 minút) zodpovedá 1,5 hod. cvičeniu. Odporúčaná prestávka medzi cvičeniami je 48 hodín - čo predstavuje dlhší čas ako pri bežnom tréningu (je to však nutné z dôvodu dosiahnutia požadovaného účinku).

Prečo E- fit?

Rýchlosť - 20 minút cvičenia na stroji EMS zodpovedá 90 až 120 minútovému intenzívnemu cvičeniu.
Cielené posilnenie svalov - vďaka elektródam umiestených na svalových skupinách je možná súbežná stimulácia celého tela.
Spaľovanie tukov - vzhľadom k intenzite tréningu sa zvyšuje látková výmena a popri správnej životospráve sa automaticky spustí chudnutie, ako aj formovanie svalov.
Účinný v boji proti celulitíde - na strojoch je nastavenie, ktoré dokáže účinne liečiť príznaky celulitídy.
Zníženie bolestí v chrbtici (svalové napätie) - medzi najvýznamnejšie účinky elektrickej stimulácie patrí zaktivovanie hlbších svalov, ktoré sú zodpovedné za správne držanie tela.
Osobný tréning - tréning sa vypracuje individuálne pre každého klienta. Intenzitu cvičenia je možné meniť  podľa potrieb klienta, čím sa dosiahnu efektívnejšie výsledky.
Využitie bez ohľadu na vek a fyzickú kondíciu - v závislosti od úrovne fyzickej kondície je možné vyvolať aj veľmi malé zaťaženie. Pomalým zvyšovaním záťaže napríklad u staršej osoby, alebo u osoby s poškodeným alebo s ochabnutým svalstvom je možné dosiahnuť rýchly rozvoj v zlepšení stavu svalov.
Minimalizovanie kĺbovej záťaže - posilňovanie sa uskutočňuje bez použitia dodatočného zaťaženia, čím sa zabraňuje preťažovaniu kĺbov a tiež poraneniam.

 

VIAC FOTO
K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.
Táto procedúra je dostupná na pobočkách:

Cenník v €

Jedno cvičenie E-fit25.- €
Balík 12 cvičení 240.-€

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka
Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY