Cvičenie E-Fit

Efektívne a krátke tréningy pre štíhlosť, krásu a zdravie

Cvičenie E-Fit predstavuje poslednú generáciu EMS technológie (electro-muscle-stimulation), ktorá je vo svete športu prelomová. Metóda je založená na veľmi účinnom precvičovaní všetkých svalov súčasne (90 % svalov), čo výrazne skracuje čas tréningu. Želaný výsledok sa tak dostavuje veľmi rýchlo. 20 minút cvičenia na stroji EMS zodpovedá 90 - 120 minútam intenzívneho cvičenia, napríklad vo fitness centre. Počas cvičenia sa nezaťažujú kĺby a šľachy.

Technológia Electro fitness

Technológia E-Fit cielene formuje celú postavu, znižuje telesnú hmotnosť, redukuje tuk, tvaruje a spevňuje svalstvo, zmierňuje prejavy celulitídy a zároveň dokáže naštartovať lymfatický systém a metabolizmus. Cvičenie sa realizuje pomocou certifikovaného lekárskeho prístroja najvyššej kvality. V súčasnosti sa cvičenie E-Fit praktizuje už v 19-tich krajinách sveta, v ktorých je umiestnených 850 prístrojov.

Pre koho je cvičenie E-Fit určené?

• pre každého bez ohľadu na pohlavie a vek
• tomu, kto chce športovať, ale nemá dostatok času
• pre toho, kto chce schudnúť
• pre toho, kto si chce spevniť a vyformovať postavu
• pre mamičky, ktoré sa chcú dostať po pôrode do pôvodnej formy
• ženám, ktoré sa chcú zamerať na celulitídu a zmierniť jej prejavy
• tomu, kto trpí bolesťami chrbta, ktoré sú spôsobené nesprávnym držaním tela
• tomu, kto chce spevniť ochabnuté svalstvo
• tým, ktorí trpia bolesťami kĺbov
• pre všetkých, ktorí chcú spoznať nový, efektívnejší spôsob tréningu
• športovcom, ktorí si chcú zvýšiť svoju výkonnosť a zväčšiť svaly
• pre osoby s poškodeným alebo ochabnutým svalstvom
• tomu, kto trpí inkontinenciou – cvičenie pôsobí aj na hlboké svaly, dôsledkom čoho sa dosahuje trvalé odstránenie problémov spojených s únikom moču.

Priebeh cvičenia

Cvičenie E-Fit predstavuje špeciálny osobný tréning – jedná sa o spojenie technológie a vedomého pohybu. Po celom tele sa na svalové skupiny umiestnia elektródy, čím je umožnená súbežná stimulácia svalov celého tela – svaly sa sťahujú a uvoľňujú presne ako pri športovaní (prsné svaly, chrbtové svaly, bicepsy a tricepsy, spodné brušné svaly, sedacie svaly, stehenné svaly, trojhlavý lýtkový sval, vnútorné brušné svaly...).

Dĺžka a pravidelnosť cvičenia

Tréning zaberie spolu s prezlečením cca 45 minút, čo je jeho základným pilierom popularity. Odporúčané sú 2 - 3 tréningy za týždeň. Jeden tréning (20-30 minút) zodpovedá 1,5 hod. cvičeniu. Odporúčaná prestávka medzi cvičeniami je 48 hodín - čo predstavuje dlhší čas ako pri bežnom tréningu (je to však nutné z dôvodu dosiahnutia požadovaného účinku).

Prečo E- fit?

Rýchlosť - 20 minút cvičenia na stroji EMS zodpovedá 90 až 120 minútovému intenzívnemu cvičeniu.
Cielené posilnenie svalov - vďaka elektródam umiestených na svalových skupinách je možná súbežná stimulácia celého tela.
Spaľovanie tukov - vzhľadom k intenzite tréningu sa zvyšuje látková výmena a popri správnej životospráve sa automaticky spustí chudnutie, ako aj formovanie svalov.
Účinný v boji proti celulitíde - na strojoch je nastavenie, ktoré dokáže účinne liečiť príznaky celulitídy.
Zníženie bolestí v chrbtici (svalové napätie) - medzi najvýznamnejšie účinky elektrickej stimulácie patrí zaktivovanie hlbších svalov, ktoré sú zodpovedné za správne držanie tela.
Osobný tréning - tréning sa vypracuje individuálne pre každého klienta. Intenzitu cvičenia je možné meniť  podľa potrieb klienta, čím sa dosiahnu efektívnejšie výsledky.
Využitie bez ohľadu na vek a fyzickú kondíciu - v závislosti od úrovne fyzickej kondície je možné vyvolať aj veľmi malé zaťaženie. Pomalým zvyšovaním záťaže napríklad u staršej osoby, alebo u osoby s poškodeným alebo s ochabnutým svalstvom je možné dosiahnuť rýchly rozvoj v zlepšení stavu svalov.
Minimalizovanie kĺbovej záťaže - posilňovanie sa uskutočňuje bez použitia dodatočného zaťaženia, čím sa zabraňuje preťažovaniu kĺbov a tiež poraneniam.

 

VIAC FOTO
K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Cenník

Jedno cvičenie E-fit25.- €
Balík 12 cvičení 240.-€

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka
Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.