Kozmetické ošetrenia ENVY Therapy® ako unikátny koncept ošetrení dermatologicky testovanej kozmetiky je súčasťou jedinečného 3 - úrovňového systému starostlivosti o pleť vyvinutého a registrovaného Klinikou ENVY®.

Tieto vysoko účinné koncepty kozmetických ošetrení dávajú do rúk  profesionálnym kozmetičkám a kozmetickým odborníkom možnosti ošetrovania zdravej pokožky v rámci jej kozmetologických problémov na  profesionálnej úrovni s vysokou účinnosťou a viditeľným efektom.

- na základe vysokého množstva aktívnych látok vo všetkých produktoch

- pomocou nanotechnológie využívanej v produktoch na prenos aktívnych látok do dermy

- bez použitia parafínov, minerálnych olejov, vazelíny

- s garanciou minimálneho množstva konzervantov

Kozmetické ošetrenia ENVY Therapy® zabezpečia profesionálom v oblasti kozmetológie možnosť poskytovať svojim klientkam a klientom reálne riešenia problémov spojené so starnutím pokožky, pigmentáciami a farebnými nerovnosťami, dehydratáciou a nečistou pleťou so sklonom k akné.  

Koncept kozmetických ošetrení ENVY Therapy® posúva hranice kozmetológie od voňavých, relaxačných kompletiek s minimálnym účinkom na pokožku k efektívnym postupom ošetrovania pokožky na úrovni dermatokozmetiky.

Kozmetické ošetrenia ENVY Therapy® na základe presného protokolu ponúkajú 4 ošetrenia tváre, ktoré vznikli v súlade s filozofiou 3 úrovňového systému ošetrovania pleti Kliniky ENVY®.

ENVY Therapy® Antiaging 

ENVY Therapy® Brightening

ENVY Therapy® Hydrating

ENVY Therapy® Clearing

 

 

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Cenník

Kompletné ošetrenia podľa typu od 59,- € do 129,- €

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka

Súvisiace články

Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.