ENVY THERAPY® kozmetické ošetrenia filozofia

Kozmetické ošetrenia ENVY THERAPY® ako unikátny koncept ošetrení dermatologicky testovanej kozmetiky je súčasťou jedinečného 3 - úrovňového systému starostlivosti o pleť vyvinutého a registrovaného Klinikou ENVY ®.

Tieto vysoko účinné koncepty kozmetických ošetrení dávajú do rúk  profesionálnym kozmetičkám a kozmetickým odborníkom možnosti ošetrovania zdravej pokožky v rámci jej kozmetologických problémov na  profesionálnej úrovni s vysokou účinnosťou a viditeľným efektom.

- na základe vysokého množstva aktívnych látok vo všetkých produktoch

- pomocou nanotechnológie využívanej v produktoch na prenos aktívnych látok do dermy

- bez použitia parafínov, minerálnych olejov, vazelíny

- s garanciou minimálneho množstva konzervantov

Kozmetické ošetrenia ENVY THERAPY® zabezpečia profesionálom v oblasti kozmetológie možnosť poskytovať svojim klientkam a klientom reálne riešenia problémov spojené so starnutím pokožky, pigmentáciami a farebnými nerovnosťami, dehydratáciou a nečistou pleťou so sklonom k akné.  

Koncept kozmetických ošetrení ENVY THERAPY® posúva hranice kozmetológie od voňavých, relaxačných kompletiek s minimálnym účinkom na pokožku k efektívnym postupom ošetrovania pokožky na úrovni dermatokozmetiky.

Kozmetické ošetrenia ENVY THERAPY® na základe presného protokolu ponúkajú 4 ošetrenia tváre, ktoré vznikli v súlade s filozofiou 3 úrovňového systému ošetrovania pleti Kliniky ENVY ®.

ENVY THERAPY® Antiaging 

ENVY THERAPY® Brightening

ENVY THERAPY® Hydrating

ENVY THERAPY® Clearing

 

 

Cenník

Kompletné ošetrenia podľa typu od 59,- € do 129,- €
    Chcem sa objednať     

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Potrebujete konzultáciu?

Konkrétne detaily zákroku Vám doporučujeme dohodnúť si na osobnej konzultácii s lekárom. Lekár Vám navrhne najoptimálneší priebeh zákroku a vyráta presnú sumu zákroku. Vieme, že na prvom mieste je Vaše zdravie a spokojnosť.

V prípade akýchkoľvek otázok ešte pred konzultáciou, nám spokojne napíšte na recepcia@envyclinic.sk alebo použite našu online PORADŇU.

V ENVY samozrejme nájdete 100% diskrétnosť. 

Môžete sa spoľahnúť.

Otázky z poradne

Dobry den! Chcela by som sa poradiť ohľadom mojej pleti. Mam problémy s čiernymi bodkami v T-zóne z ktorých sa neskôr robia zapálene vyrážky. Je nejaký spôsob ako to odstrániť ? Dakujem

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.