ENVY Therapy® Vital

Mezolift pomocou prístroja VITAL INJEKTOR

Čistá kyselina hyaluronová vo vysokej koncetrácii a najvyššej kvalite zabezpečí viditeľné omladenie až po dobu 6 mesiacov!

Pri tejto metóde sa do vrchných častí pokožky vpravuje vysokokoncentrovaná nezosieťovaná kyselina hyalurónová, ktorej účinkom je pleť rozkvitnutá, hydratovaná, svieža a vyživená na obdobie minimálne 6 mesiacov. Na rozdiel od „klasickej injekčnej metódy“, keď sa materiál do pokožky vpravuje „ručne“, v prípade prístroja Vital injector sa v priebehu niekoľkých minút a niekoľko stoviek nebolestivých mini vpichov (priemerne 600 - 700), dokáže dôkladne ošetriť celá oblasť. Zákrok sa tak stáva efektívnejším. Medzi ošetrované oblasti patrí okrem tváre aj oblasť pokožky rúk, ramien, brucha a dekoltu.

Ešte podstatnejšia ako samotná metóda vpravovania je konkrétna ampulka kyseliny hyalurónovej, ktorá je na daný zákrok použitá. Na našej klinike ich ponúkame niekoľko druhov.  Podľa typu, veku a potrieb pleti .Všetky druhy v našej ponuke sú od renomovaných laboratórií v najvyššej kvalite so zaručeným a dlhodobým efektom. (Pre ľahšiu a aj finančne menej náročnú verziu mezoterapie alebo na urdžiavanie efektu ošetrenie VITAL, odporúčame pozrieť zákrok ENVY THERAPY® MEZO)


Typy kyselín metódy ENVY THERAPY® VITAL:

Vital Hydrate 25+

je určený dámam, ktoré trpia suchou a dehydrovanou pokožkou. Je tiež určený pre mladšie dámy, v rámci prevencie starnutia, pripadne pri vytváraní už prvých jemných vrások. Je vhodný aj na ošetrenie krku.

Vital Light 30+

je vhodný hlavne pre dámy medzi 30.-40. rokom života na rehydratáciu, ale aj rozjasnenie  pleti. Je tiež vynikajúci hlavne pre mamičky, prípadne ženy pracujúce aj v nočných hodinách, ktoré trpia nedostatkom spánku, čo sa výrazne odzrkadľuje na pleti.

Vital Skinbooster / Restylane Skinbooster 35+

je recyklovaná novinka, tvárou kampane ktorého je Sharon Stone. Určený na rozjasnenie, rehydratáciu, spevnenie pokožky tváre, krku aj dekoltu. Je ideálny pre dámy okolo 40. roku života na dosiahnutie vysokej úrovne hydratáciu a lifting, pričom horná hranica veku neexistuje. Svedčí o tom aj samotná kampaň.

Juvederm® Volite 35+

je inovativny kožný preparát ktorý zlepšuje kvalitu pokožky až po dobu 6 až 9 mesiacov. Efekt je viditeľný okamžite, plný účinok je viditeľný behom prvých 14-tich dní po aplikácii, najmä vďaka biologickej aktivite kyseliny hyaluronovej. Účinok ošetrenia VOLITE tak vo svojom efekte spája mezoterapiu, biorevitalizáciu a dermálne výplne. 

Preparát má vysoký stupeň jemnosti, pružnosti a po injekčnej aplikácii sú len minimálne opuchy. Produkt se aplikuje pomocou extrémne tenkej ihly novej generácie, ktorá zaručuje maximálne pohodlie a minimalizuje bolesť, opuchy a riziko vzniku hematómu.

Juvederm® VOLITE zvyšuje hustotu kože, osviežuje a obnovuje štruktúru pleti. Výsledkom ošetrenia je tak zlepšenie textúry pokožky a jej pružnosť, hlboká a dlhotrvajúca hydratácia, spevnenie a liftingový efekt.

JUVEDERM® VOLITE je produktom z novej generácie, ktorá vytvára prirodzený a dlhotrvajúci výsledok už po jednom ošetrení.


Ak si nie ste istá, aký typ Vital Injektora si vybrať, objednajte sa na osobnú konzultáciu pred samotným zákrokom, kde Vám vo Vašom rozhodovaní pomôže ošetrujúci lekár.

Priebeh zákroku

Pred samotnou aplikáciou sa na tvár, krk či dekolt nanáša lokálne anestetikum - bolesť je tým maximálne potlačená. Vpichy sú minimálne a takmer úplne nebolestivé.

Absolútnou výhodou prístroja je možnosť vákuového nasatia. Vákuum oddelí vrchnú časť pokožky od kože s cievnym zásobením, čím sa úplne vyhne napichnutiu cievok. Zároveň pôsobí anesteticky, čím znižuje bolesť pri vpichoch na minimum.

Efekt zákroku vydrží približne 6 mesiacov.

Dĺžka celého zákroku je približne 1 hod. a 15 min. Prvých 30 - 45 minút sa tvár znecitlivuje pomocou krému, v priebehu ďalších 30 minút prebieha samotný zákrok.

Pre koho je zákrok vhodný

Ideálne ako úvod do ENVY THERAPY® Mezo. Túto metódu je možné aplikovať už aj v mladšom veku - okolo 30. roku života, nielen na zvýšenie hydratácie pokožky, ale aj ako prevenciu vzniku prvých vrások.

• na potlačenie prejavov starnutia kože,
• po lete na obnovenie pleti poškodenej slnečným žiarením,
• pre okamžitú tonizáciu a hydratáciu pleti.

Rekonvalescencia

Pri bežnom mezoterapeutickom ošetrení tváre bývali častými komplikáciami modrinky, ktoré u niektorých klientiek pretrvávali aj niekoľko týždňov. Čím viac bola pokožka stenčená a dehydratovaná, tým bolo potrebné vykonať viac vpichov a riziko vzniku modrín sa zvyšovalo. V prípade Vital injektor je riziko vzniku modrín minimálne. Klienta sa po zákroku môže zaradiť ihneď do normálneho života.

Vital injector je riadený počítačom

Lekár si sám volí hĺbku vpichu od 2 do 5 mm. V oblasti rúk, ramien, bruška, či dekoltu sa vpravuje látka do podkožia hlbšie, v oblasti spodných viečok viac povrchovo. Za použitia vákua prístroj doslova nasaje oblasť pokožky, do ktorej je následne prostredníctvom 5 mikro ihiel aplikovaný materiál.

Spokojnosť klientov

V priebehu niekoľkých rokov sme mali možnosť použiť tento prístroj u vyše 650 klientok. Klientky si pochvaľovali nielen samotný zákrok, ale aj efekt, ktorý bol výrazný hlavne na miestach, ktoré boli v minulosti ťažšie ošetrovateľné - vrásky pod očami a vrásky na hornej pere a krku.

Odstránenie kruhov pod očami a Vampire Anti age

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Cenník

Celá tvárod 250.-€
Vital Skinbooster, Restylane Skinbooster a Skinbooster Light350.-€
Tvár, krk a dekoltod 500.-€

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka

Súvisiace články

Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.