ENVY Therapy® Vital

Mezolift pomocou prístroja VITAL INJEKTOR

Čistá kyselina hyaluronová vo vysokej koncetrácii a kvalite zabezpečí viditeľné omladenie až po dobu 6 mesiacov.

Do vrchných častí pokožky dermatológ vpichne vysokokoncentrovanú nezosieťovanú kyselinu hyalurónovú. Pleť bude hydratovaná, svieža a vyživená na obdobie minimálne 6 mesiacov. Na rozdiel od klasickej injekčnej metódy, kedy sa materiál do pokožky vpravuje ručne, prístroj Vital injector stovkami mini vpichmi dôkladne ošetrí celú oblasť. 

Ešte podstatnejšia ako samotná metóda vpravovania je konkrétna kyselina hyalurónová, ktorú na ošetrenie používame. Dermatológ vyberie vhodný druh podľa typu, veku a potrieb pleti. Všetky druhy v našej ponuke sú od renomovaných laboratórií v najvyššej kvalite so zaručeným a dlhodobým efektom.


Typy kyselín na ošetrenie ENVY THERAPY® VITAL:

Vital Hydrate 25+

Ošetrenie určené pre suchú a dehydrovanú pokožku. Slúži aj ako prevencia proti starnutiu a na vyhladenie jemných vrások. 

Vital Light 30+

Ošetrenie pre pleť klientov po 30-tke na rehydratáciu a rozjasnenie pleti. 

Vital Skinbooster / Restylane Skinbooster 35+

Ošetrenie vhodné pre klientov po 40-tke na rozjasnenie, rehydratáciu, spevnenie a lifting pokožky tváre, krku a dekoltu. 

Juvederm® Volite 35+

Juvederm® VOLITE zvyšuje hustotu kože, osviežuje a obnovuje štruktúru pleti. Výsledkom ošetrenia je zlepšenie textúry pokožky a jej pružnosť, hlboká a dlhotrvajúca hydratácia, spevnenie a liftingový efekt.

 

Priebeh zákroku

Pred aplikáciou sa na tvár, krk či dekolt nanesie lokálne anestetikum. Vpichy sú minimálne bolestivé.

Výhodou prístroja je možnosť vákuového nasatia. Vákuum oddelí vrchnú časť pokožky od kože s cievnym zásobením a vyhne sa napichnutiu cievok. Zároveň pôsobí anesteticky, znižuje bolesť pri vpichoch na minimum.

Efekt zákroku vydrží približne 6 mesiacov.

Dĺžka celého zákroku je približne 1 hod. a 15 min. 

Pre koho je zákrok určený

Pre všetky typy pleti.

Rekonvalescencia

Nie je potrebná žiadna rekonvalescencia. Riziko vzniku modrín je minimálne. 

Odstránenie kruhov pod očami a Vampire Anti age

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Cenník

Celá tvárod 250.-€
Vital Skinbooster, Restylane Skinbooster a Skinbooster Light350.-€
Tvár, krk a dekoltod 600.-€

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka

Súvisiace články

Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.