Epilácia diódovým laserom

Najmodernejšia trvalá metóda odstraňovania nežiaduceho ochlpenia.

Zbaviť sa nežiaduceho ochlpenia sa dá mnohými spôsobmi, ale len jeden je naozaj efektívny, účinný a dlhodobý. Vôbec nie je taký finančne náročný, ako by sa mohlo na prvý pohľad zdať. Epilácia diódovým laserom je metóda, vďaka ktorej sa môžete pochváliť trvalo hladkou pokožkou, bez stresujúceho naháňania jednorazových a životnému prostrediu neprospievajúcich plastových holiacich strojčekov, či vyhnúť sa doživotnej epilácii horúcim voskom.

 

Efekt zákroku:Laserová epilácia poskytuje efekt dlhodobého odstránenia ochlpenia. Znížená bolestivosť zákroku oproti iným epilačným prístrojom je podmienená systémom hlavice so špeciálnym chladením. Metóda sa považuje za zlatý štandard v odstraňovaní chĺpkov. Konečný efekt sa dostaví väčšinou po absolvovaní 5 -10 ošetrení. U každého klienta je to však individuálne. Laser ničí chĺpky v rastovej fáze, preto je potrebné tieto ošetrenia opakovať, interval jednotlivých ošetrení je v rozmedzí 6 - 8 týždňov. Práve táto doba ponúka možnosť si ošetrenie finančne nastaviť.

Komu je zákrok určený: Ženám aj mužom rôznych vekových kategórií.

Pokyny pred zákrokom: Ošetrovanú lokalitu je potrebné oholiť žiletkou, ale nikdy neepilovať !!!, teda nevytrhávajte chĺpok aj s korienkom. Laserový lúč sa zameriava na čiernu bodku na pokožke a odstráni aj chĺpok pod kožou. Preto je dôležité chĺpok nevytrhnúť, iba ho skrátiť. Naopak, ak by oblasť nebola oholená, prístroj by zameral chĺpok a spálil ho na povrchu pokožky, takže epilácia by nebola účinná. Prípadne, ak by na pokožke neostala čierna bodka a chĺpok by bol odstránený aj s korienkom, laser by nemal čo zachytiť, spáliť, teda odepilovať. Taktiež je dôležité sa pred epiláciou vyhýbať intenzívnemu opaľovaniu na slnku alebo v soláriách. Zimné mesiace sú najvhodnejším obdobím na tento zákrok. Ak sa však rozhodnete epilovať tesne pred letom, dodržiavajte tieto pokyny a vyhnete sa nežiaducej hyperpigmentácii pokožky, teda vytvoreniu tmavých fľakov.

Kontraindikácie: Gravidita, infekčné ochorenie kože, onkologické ochorenie, systémové ochorenia v akútnej fáze, herpes.

Priebeh zákroku: Laserovú epiláciu vykonáva lekár alebo odborne vyškolená zdravotná sestra. Laserová epilácia sa vykonáva diódovým laserom, ktorého hlavica sa prikladá s malými prestávkami na pokožku, vysiela lúč a postupne ničí vlasové cibuľky. Tento lúč je dosť silný, preto si pred ošetrením chráni zrak špeciálnymi okuliarmi klient a aj zdravotnícky pracovník. Počas ošetrenia vníma klient jemné pálenie a pocity tepla, ktoré môžu miestami prejsť do pocitov bolestivosti. Je to však veľmi individuálne a naozaj krátkodobé.

Odporúčame prečítať si blog o epilácii na webe www.envymagazin.sk

Miesto aplikácie: Odstránenie nežiaduceho ochlpenia kdekoľvek na tvári a tele, ako je chrbát, nohy, predlaktia, brada, horná pera, líca, obočie, podpazušie, oblasť bikín...Tento laser navyše dokáže pracovať so všetkými typmi pleti, a preto pri dodržaní pokynov nehrozí spálenie, či akékoľvek iné poškodenie pokožky.

Dĺžka zákroku:Závisí aj od plochy ošetrovanej oblasti. Podpazušie je epilované v priebehu 5 minút, celé nohy približne za 45 minút.

Pokyny po zákroku: Po ošetrení je pokožka červená a citlivá. Nanáša sa na ňu upokojujúci a hydratačný krém. Klient dostane odporúčanie, ako ju ošetrovať, ktoré prípravky sú vhodné. Na recepcii kliniky si ich môže kúpiť.

Rekonvalescencia:Vyhýbať sa cvičeniu, fyzickej námahe kvôli poteniu a následnému zbytočnému podráždeniu pokožky, nenosiť obtiahnuté oblečenie, ktoré by mohlo citlivú pokožku tlačiť alebo ošúchať. Dva týždne netreba vystavovať pokožku priamemu slnečnému žiareniu, aby nedošlo k hyperpigmentácii, teda vytvoreniu hnedých pigmentových fľakov, ktorých odstránenie je dlhodobou záležitosťou.

Možné komplikácie: Po ošetrení je pokožka červená, citlivá a je potrebne ju ošetriť prípravkom s hydratačným účinkom. Ojedinele sa môžu vytvoriť aj drobné chrastičky, hlavne v oblasti bikín, pretože táto oblasť je najcitlivejšia na epiláciu. 

 

Cenník

Chrbát (1 ošetrenie)Chrbát (3 ošetrenia)Chrbát (5 ošetrení)
300,- €765,- €1200,- €
Predkolenie (1 ošetrenie)Predkolenie (3 ošetrenia)Predkolenie (5 ošetrení)
150,- €383,- €600,- €
stehná (1 ošetrenie)stehná (3 ošetrenia)stehná (5 ošetrení)
150,- €383,- €600,- €
celé nohy (1 ošetrenie)celé nohy (3 ošetrenia)celé nohy (5 ošetrení)
300,- €765,- €1200,- €
predlaktia (1 ošetrenie)predlaktia (3 ošetrenia)predlaktia (5 ošetrení)
113,- €285,- €450,- €
celé ruky (1 ošetrenie)celé ruky (3 ošetrenia)celé ruky (5 ošetrení)
225,- €574,- €900,- €
horná pera (1 ošetrenie)horná pera (3 ošetrenia)horná pera (5 ošetrení)
30,- €78,- €120,- €
brada (1 ošetrenie)brada (3 ošetrenia)brada (5 ošetrení)
50,- €129,- €200,- €
líca (1 ošetrenie)líca (3 ošetrenia)líca (5 ošetrení)
50,- €129,- €200,- €
obočie (1 ošetrenie)obočie (3 ošetrenia)obočie (5 ošetrení)
30,- €78,- €120,- €
bokombrady (1 ošetrenie)bokombrady (3 ošetrenia)bokombrady (5 ošetrení)
35,- €90,- €140,- €
podpazušie (1 ošetrenie)podpazušie (3 ošetrenia)podpazušie (5 ošetrení)
60,- €153,- €240,- €
bikiny (1 ošetrenie)bikiny (3 ošetrenia)bikiny (5 ošetrení)
60,- €153,- €240,- €
bikiny komplet (1 ošetrenie)bikiny komplet (3 ošetrenia)bikiny komplet (5 ošetrení)
90,- €230,- €360,- €
okolie bradaviek (1 ošetrenie)okolie bradaviek (3 ošetrenia)okolie bradaviek (5 ošetrení)
35,- €90,- €140,- €
pupok (1 ošetrenie)pupok (3 ošetrenia)pupok (5 ošetrení)
30,- €78,- €120,- €
celé brucho (1 ošetrenie)celé brucho (3 ošetrenia)celé brucho (5 ošetrení)
90,- €230,- €360,- €
mužská hruď (1 ošetrenie)mužská hruď (3 ošetrenia)mužská hruď (5 ošetrení)
113,- €285,- €450,- €
krk ( 1 ošetrenie ) krk ( 3 ošetrenia )krk (5 ošetrení )
50,- €129,- €200,- €
Balík 5 pulzov5 pulzov / 3,- €
Balík 10 pulzov10 pulzov/ 6,- €
    Chcem sa objednať     

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Potrebujete konzultáciu?

Konkrétne detaily zákroku Vám doporučujeme dohodnúť si na osobnej konzultácii s lekárom. Lekár Vám navrhne najoptimálneší priebeh zákroku a vyráta presnú sumu zákroku. Vieme, že na prvom mieste je Vaše zdravie a spokojnosť.

V prípade akýchkoľvek otázok ešte pred konzultáciou, nám spokojne napíšte na recepcia@envyclinic.sk alebo použite našu online PORADŇU.

V ENVY samozrejme nájdete 100% diskrétnosť. 

Môžete sa spoľahnúť.

Epilácia laserom Lightsheer Duet

Otázky z poradne

Dobrý deň, mam záujem o odstránenie chĺpkov nad hornou perou. Rada by som sa opýtala, aký čas pred zákrokom treba ošetrovanu časť oholiť a aký je časový odstup medzi jednotlivými ošetreniami. Ďakujem
Dobrý deň, rada by som sa spýtala koľko zákrokov je potrebných na odstránenie chlpkov nad hornou perou. A či tam nie je riziko vzniku pigmentových škvŕn. ďakujem jana
Dobrý deň, chcela by som podstúpiť laserové odstránenie ochlpenia a zaujíma ma, čo všetko podľa cenníka zahŕňa oblasť bikini a oblasť bikini komplet. Ďakujem.
chcem sa opitat po elilacii aserom sa spalila tvar co robit proti tomu teraz mam cierne flaki
dobri den chcem sa opitat bola som uz 4x na epilaciu laserom ale chlpki stale rastu neviem co robit zbavim sa chlpkov navzdi jeto mozne dekujem
Dobry den, mozem v jeden den absolvovat odstranenie chlpkov nad hornou perou a zaroven osetrenie aqua clean
Dobrý deň, prosím Vás, chcem sa opýtať, či Váš laser na odstránenie nežiadúceho ochlpenia na tvári funguje aj na svetlé ochlpenie alebo je určený skôr len na tmavé? A koľko by stálo také ošetrenie v prípade, že potrebujem celú oblasť tváre (bokombrady, horná pera, brada, krk pod bradou)? Ďakujem!
Dobrý den ,mám problémy so zarastanim chĺpkov na nohách hlavne stehnach.Prechadza to do zápalu Dalo by sa s tým niečo robiť ?Dakujem

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.