Formovanie tela COAX CRF

Kavitačná rádiofrekvencia CRF procedúra sa používa na rozpustenie tukov a liečenie celulitídy.

Približne 80 percent žien má určitý stupeň celulitídy, ktorá je výsledkom koncentrovaných tukových buniek, ktoré majú vlnivý efekt na koži, ktorý sa často prirovnáva k pomarančovej kôre.

Typicky je najzreteľnejšia v okolí stehien, bokov a zadku u žien. Nemusíte mať nadváhu, alebo určitý vek aby ste mali celulitídu. Aj niektoré veľmi mladé a chudé ženy sú postihnuté.

Pomocou monopolárnej rádiofrekvencie a kavitálnych nízko frekvenčných ultrazvukových vĺn sa vzhľad celulitídy zmenšuje a problémové oblasti dostávajú nový tvar.

Čo spôsobuje celulitídu ?

Celulitída sa vytvorí v tele vtedy, keď sa tuk ukladá hneď pod kožnú vrstvu a je obtiahnutý aj v tukových komorách, ktoré môžu opuchnúť. Ako tukové bunky zväčšujú svoju veľkosť, okolité tkanivo je stlačené a stvrdnuté, čo sťažuje cirkuláciu krvi a zachytávajú sa tekutiny. To spôsobuje zníženú elasticitu tukového tkaniva, čím sa vytvára neželané pnutie medzi vrstvami. Tým vznikajúce tlačenie spojovacieho vlákna v kotviacich bodoch vytvára vzhľad celulitídy.

Ako sa CRF procedúra zbaví tuku ?

Prístroj využíva kombináciu kavitačného ultrazvuku a rádiofrekvencie. Kavitačné nízko frekvenčné ultrazvukové vlny sa šíria v koži, uvoľňujú rozpustený plyn vo forme malých bubliniek, čím spôsobujú bunkové narušenie a narušenie fibrózy.

Rádiofrekvencia zohrieva tukové bunky, rozkladá ich a posiela do lymfatických uzlín, kde sa ich telo zbaví prirodzenou cestou. Redukovaním počtu tukových buniek a ovplyvnením vnútornej tukovej štruktúry sa liečená oblasť stáva hladšou a elastickejšou a hlavne menej objemnejšou.

Koľko procedúr je potrebných?

Počet procedúr je rôzny pre každého jednotlivca, ale zvyčajne séria od 4 do 12 procedúr vykonávaných raz za 10 dní , poskytuje merateľné a zároveň viditeľné zlepšenie. Každá procedúra trvá obyčajne 70 minút .

KAVITÁCIA a lymfatický systém

Podľa štúdií spoločnosti BIOTEC, ktorá sa roky venuje pôsobeniu energií a ich účinkov na ľudské telo je dokázané, že kavitácia o sile 40 KHz rozbíja tukové buky a skutočne dochádza k ich rozpadu. Veľmi dôležité je však , že lymfatický systém ošetrovanej osoby musí byť pravidelne podporovaný a to nielen zvýšeným príjmom tekutín , ale aj lymfatickou drenážou pred a po ošetrení samostatnou kavitačnou rádiofrekvenciou.Ak sú postupy pri prevedení kavitácie - odstránenia rozbitých tukových buniek nedodržiavané, trygricerín a cholesterol ktoré sa po uvoľnení z tukových zásob dostanú do obehu budú kolovať v obehu pacienta a hrozí ich usadenie na iných miestach v tele. Náš protokol ošetrenia teda spočíva v úvodnej vákuovej masáži, následnému pôsobeniu kavitačnej a rádiofrekvenčnej energie a procedúra sa ukončuje znovu vákuovou masážou. Tento typ ošetrenia sa môže opakovať po 10 dňoch, počas ktorých lymfa má za úlohu vyplaviť rozbité bunky z tela. Tento proces prečistenia je NUTNÉ podporovať dostatočným príjmom tekutín , ľahkou stravou a min. raz týždenne pohybom , alebo ktoroukoľvek metódou lymfodrenáže.

Čím sa CRF procedúra líši od iných liečení tukových adipov ?

Iné typy prístrojov určených na redukciu celulitídy a tukových vankúšikov ponúkajú len masáž a odsávanie, alebo ultrazvuk a rádiofrekvenciu ako samostatné procedúry, s oveľa nižšou efektívnosťou. V dôsledku simultánneho vysielania ultrazvuku a rádio frekvencie CRF procedúra skutočne odbúrava fibrózu a zahrieva tukové bunky, efektom je rozptýlenie a odstránenie buniek – a nie len jednoduché rozdelenie niektorých stvrdnutých tkanív

Cenník

Rádiofrekvencia ( 45 min.)90,- €
Kavitácia (45min.)90,- €
Permanentka COAX telo- 6 ošetrení490,- €
Permanentka COAX telo- 8 ošetrení570,- €
Permanentka COAX telo- 10 ošetrení630,- €
Rádiofrekvencia tváre 100,- €
    Chcem sa objednať     

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Potrebujete konzultáciu?

Konkrétne detaily zákroku Vám doporučujeme dohodnúť si na osobnej konzultácii s lekárom. Lekár Vám navrhne najoptimálneší priebeh zákroku a vyráta presnú sumu zákroku. Vieme, že na prvom mieste je Vaše zdravie a spokojnosť.

V prípade akýchkoľvek otázok ešte pred konzultáciou, nám spokojne napíšte na recepcia@envyclinic.sk alebo použite našu online PORADŇU.

V ENVY samozrejme nájdete 100% diskrétnosť. 

Môžete sa spoľahnúť.