FOTONA Smile Lift - omladzujúci lifting líc a úst

Laserové vyplnenie nosovoústnych rýh a pier

Ošetrením FOTONA Smile Lift dosiahneme vyplnenie nosovoústnych vrások a pier vlastným novovytvoreným kolagénom, zlepšenie pevnosti, vypnutie a pružnosti pleti.

Priebeh ošetrenia

Ošetrenie sa začína laserovým ošetrením intraorálne. Intraorálnym prístupom sme tak schopní intenzívne pôsobiť aj na tie najhlbšie tkanivové štruktúry. Vzniknutým teplom vyvoláme okamžité zmrštenie existujúcich starých kolagénových vlákien s ich následnou remodeláciou a zároveň naštartujeme biochemické pochody, ktorých výsledkom je prebudenie mladých fibroblastov k produkcii nového kolagénu.

V ďalšom kroku nasleduje ošetrenie neablatívnou frakčnou stimuláciou červene a kontúru pier. Na záver ošetrujeme celú oblasť nad hornou a dolnou perou.

Posledným krokom je hlboké prehrievanie celej oblasti líc, brady a tvárových kontúr laserom zvonku, zakončené laserovým peelingom k vyhladeniu povrchu pokožky.

 

 

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka

Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY
Vyberte si prosím mesto
Vašej pobočky Envy