FOTONA Smile Lift - omladzujúci lifting líc a úst

Laserové vyplnenie nosovoústnych rýh a pier

Ošetrením FOTONA Smile Lift dosiahneme vyplnenie nosovoústnych vrások a pier vlastným novovytvoreným kolagénom, zlepšenie pevnosti, vypnutie a pružnosti pleti.

Priebeh ošetrenia

Ošetrenie sa začína laserovým ošetrením intraorálne. Intraorálnym prístupom sme tak schopní intenzívne pôsobiť aj na tie najhlbšie tkanivové štruktúry. Vzniknutým teplom vyvoláme okamžité zmrštenie existujúcich starých kolagénových vlákien s ich následnou remodeláciou a zároveň naštartujeme biochemické pochody, ktorých výsledkom je prebudenie mladých fibroblastov k produkcii nového kolagénu.

V ďalšom kroku nasleduje ošetrenie neablatívnou frakčnou stimuláciou červene a kontúru pier. Na záver ošetrujeme celú oblasť nad hornou a dolnou perou.

Posledným krokom je hlboké prehrievanie celej oblasti líc, brady a tvárových kontúr laserom zvonku, zakončené laserovým peelingom k vyhladeniu povrchu pokožky.

 

 

Kontraindikácie

Aktívne zápalové ochorenie v mieste ošetrenia, aktívny herpes, tehotenstvo, opálená pokožka, onkologické ochorenie, antikoagulačná liečba, diabetes mellitus, podozrenie na malígny kožný nádor, autoimunitné poruchy, ochorenia srdca, pľúc a porucha zrážanlivosti krvi, hypertenzia, epilepsia, horúčkové stavy, liečba retinoidmi /Roaccutanom/ za posledných 6 mesiacov, sklon k patologickému hojeniu.

Rekonvalescencia

Po ošetrení odporúčame ošetrované oblasti krémovať krémami bez obsahu parfumov. Po ošetrení dporúčame ošetrovatrované oblasti krémovať pomocou upokojujúcich/ egeneračných krémov, napr.: La Roche Posay Cicaplast B5 balzam alebo La Roche Posay Cicaplast B5 gél.

Nepoužívať pleťové vody s obsahom alkoholu.

Odporúčame vyhnúť sa slnečnému žiareniu, soláriu, saune a termálnym bazénom.

Nutné je používať ochranné krémy s UV faktorom.

 

Efekt ošetrenia

Pre dosiahnutie čo najlepších výsledkov odporúčame laserové ošetrenie opakovať približne 3 - 5 krát v intervale 4 týždňových intervaloch medzi jednotlivými ošetreniami.

 

 

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Cenník

FOTONA Smile Lift - omladzujúci lifting líc a úst250 €/1 ošetrenie
FOTONA Smile Lift - omladzujúci lifting líc a úst balík 3 ošetrení637€/3 ošetrenia

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka
Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.