Fotorejuvenizácia NOVEJ GENERÁCIE (Laserové fotoomladenie)

Zjednotená pokožka bez škvŕn, fľakov a rozšírených cievok s podporou tvorby kolagénu

Fotorejuvenizácia  predstavuje komplexný spôsob odstránenia škvŕn, rozšírených cievok, fľakov po akné a zjednotenia farebného tónu pokožky na tvári, dekolte alebo iných častiach tela za pomoci vysoko účinného intenzívneho pulzného svetla. Jedná sa o omladenie pokožky neinvazívnou terapeutickou metódou, ktorá pracuje na báze intenzívneho pulzného svetla  a využíva princíp selektívnej fototermolýzy t.j. zničenia vybraných buniek teplom. Svetlom sa cielene prehrievajú len farebné zmeny pokožky, t.j. cievky, pigmentové fľaky a kozmetické alebo kožné chyby, ktoré sa následne odstránia. Hlbšie vrásky sa po opakovanom zákroku zredukujú asi na polovicu, pigmentové škvrny sa vybielia, stiahnu sa rozšírené póry a zjemnia sa jazvy, pleť sa rozžiari, farebne zjednotí a vypne.

 Prístroj Xlase CPL sa nazýva aj intenzívnym pulzným svetlom najnovšej generácie. Je šetrný voči pokožke, nepoškodzuje okolité tkanivá a nepáli kožu vďaka modernému systému kryo-ochladzovania.

Komu je ošetrenie určené?

- odstraňuje škvrny
- odstraňuje fľaky po akné
- odstraňuje rozšírené cievky
- odstraňuje popraskané kapiláry a začervenanie pokožky
- zjednocuje farebný tón pokožky
- redukuje veľkosť pórov
- zlepšuje pružnosť kože
- vyhladzuje jemné vrásky

- podporuje tvorbu kolagénu

Kde všade sa môže vykonávať fotorejuvenizácia?

- v oblasti tváre
- v oblasti dekoltu
- na hornej časti rúk až po predlaktie

Kontraindikácie

- pokožka, ktorá je vystavená slnečnému žiareniu
- epilepsia
- cukrovka
- horúčkovité ochorenia
- onkologické ochorenia
- tehotenstvo
- dojčenie

Priebeh ošetrenia

Počas aplikácie intenzívneho pulzného svetla si pacient chráni oči tmavými okuliarmi. Na aplikovanú oblasť sa nanesie studený gél a na pokožku sa priloží kryštál, cez ktorý prechádza svetelný impulz presne definovanej vlnovej dĺžky, ktoré ničí pigmentové bunky alebo hemoglobín v rozšírených cievkach. Počas zákroku dochádza k výraznému prehriatiu ošetrovanej oblasti a klient môže cítiť veľmi mierne štipnutia. Prístroj je ale oproti klasickým IPL prístrojom vybavený najmodernejším systémom chladenia, čím sa prehriatie znižuje a zvyšuje sa tak komfort počas ošetrenia.

Dĺžka zákroku: pár minút.

Počet potrebných ošetrení približne 4 ošetrenia v odstupe 3 – 4 týždňov. Počet zákrokov sa určí na základe intenzity a hĺbky pigmentácie alebo rozšírených žiliek.

Starostlivosť po zákroku a rekonvalescencia

Pokožka bezprostredne po zákroku jemne začervenie ako po slnení. Začervenanie a pocit tepla ustupuje v priebehu 6 hodín.

 Neodporúča sa vystavovanie pokožky slnku počas zákroku a tiež 2 týždne po zákroku.

Cenník

Cena ošetrenia:70,- €
Balík 3 ošetrení:180,- €
Balík 5 ošetrení:250,- €
    Chcem sa objednať     

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Potrebujete konzultáciu?

Konkrétne detaily zákroku Vám doporučujeme dohodnúť si na osobnej konzultácii s lekárom. Lekár Vám navrhne najoptimálneší priebeh zákroku a vyráta presnú sumu zákroku. Vieme, že na prvom mieste je Vaše zdravie a spokojnosť.

V prípade akýchkoľvek otázok ešte pred konzultáciou, nám spokojne napíšte na recepcia@envyclinic.sk alebo použite našu online PORADŇU.

V ENVY samozrejme nájdete 100% diskrétnosť. 

Môžete sa spoľahnúť.

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.