FOTOTERAPIA Hair novinka

Metóda založená na liečbe svetlom

 

Najnovšia generácia fotoaktivačnej LED terapie

Prístroj SMARTLUX nadväzuje na predchádzajúcu generáciu LED fototerapie a prináša významný posun v kvalite ošetrenia: vyšší výkon, aplikačné panely s viac LED diódami s úzkou vyžarovacou charakteristikou, viac vlnových dĺžok, voľbu z 15 rôznych aplikačných panelov. 

SMARTLUX je najvyšším štandardom, s najvyššími parametrami a je Vašim SMART riešením. 

Červené svetlo v kombinácii so žltým pozitívne vplýva na vlasové folikuly. Podporuje regeneráciu tkanív a stimuluje bunkovú aktivitu , pri doporučenom použití u androgennéj alopecie (strata vplyvom mužškých hormonov u žien aj u mužov ) sú známe tieto výsledky: 5-6% vyššia hustota vlasov meraná trichogramom a zlepšenie uviedlo 83% klientov. Odporúča sa samostane, alebo v kombinácii s plazmoterapiiou či mezoterapiou vlasovej pokožky, ako aj po transplantácii vlasov.

Doporučuje sa absolvovať kúru 14tich 20minútových sedení v pribehu 10 týždňov.

Týžďeň 1- 3 sedenia

Týždeň 2,3 a 4tý- 2 sedenia

Týždeň 5- 10ty - 1 sedenie

Unikátne konštrukčné vlastnosti

Bezkonkurenčné geometrie LED diód smerových aplikačných hlavíc s úzkou vyžarovacou charakteristikou zaisťujú vysokú hustotu terapeutického výkonu.

SMARTLUX má presvedčivé parametre:

15 rôznych hlavíc - široká voľba vlnových dĺžok a tým aj indikácií

2,450 LED diod - vysoko intenzívne iluminačné diody

len 20 - 30 stupňov divergencie - úzky uhol rozbiehavosti zväzku

každé aktívne pole 19 x 41 cm - široká škála ožarovania rôznych partií tela

nastavenie intenzity ožarovania 1 - 5 - spektrum intenzít pre rôzne aplikácie

max 60 st. C - regulovaná teplota diód pre najvyššiu životnosť

Celosvetová certifikácia najvyššej triedy

Certifikát lekárskeho prístroja SMARTLUX podľa Medicínskej direktívy 93/42/EEC

Certifikát GMP prístroja SMARTLUX potvrdzuje, že daný výrobca dodržuje prísne kritériá uplatňované pri výrobe a kontrole zdravotníckych prostriedkov.

Certifikát SGS ISO 9001 potvrdzuje, že systém SMARTLUX vyhovuje medzinárodným predpisom a normám.

Certifikát FDA je považovaný za najvyššiu certifikáciu v obore vydávaný vládou Spojených štátov amerických a potvrdzuje, že je SMARTLUX spôsobilý, ako zdravotnícky prostriedok pre predaj v USA a má deklarované vlastnosti.

 

Cenník

cena 10 týždňovej kúry (14 sedení)250,- €
1 samostatné sedenie 20,- €
    Chcem sa objednať     

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Potrebujete konzultáciu?

Konkrétne detaily zákroku Vám doporučujeme dohodnúť si na osobnej konzultácii s lekárom. Lekár Vám navrhne najoptimálneší priebeh zákroku a vyráta presnú sumu zákroku. Vieme, že na prvom mieste je Vaše zdravie a spokojnosť.

V prípade akýchkoľvek otázok ešte pred konzultáciou, nám spokojne napíšte na recepcia@envyclinic.sk alebo použite našu online PORADŇU.

V ENVY samozrejme nájdete 100% diskrétnosť. 

Môžete sa spoľahnúť.

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.