Fototerapia SMARTLUX Premium novinka

Metóda založená na liečbe svetlom

Najnovšia generácia fotoaktivačnej LED terapie

Prístroj SMARTLUX nadväzuje na predchádzajúcu generáciu LED fototerapie a prináša významný posun v kvalite ošetrenia: vyšší výkon, aplikačné panely s viac LED diódami s úzkou vyžarovacou charakteristikou, viac vlnových dĺžok, voľbu z 15 rôznych aplikačných panelov. 

SMARTLUX je najvyšším štandardom, s najvyššími parametrami a je Vašim SMART riešením.

Smartlux je určený na neinvazívnu fotorejuvenizáciu pleti, na liečbu akné a podpory zdravia vlasových folikulov. Zároveň je ideálnym riešením aj na liečbu nezhubných kožných útvarov či vitiliga.

Je to zdroj viditeľného červeného, modrého a žltého svetla vysokej čistoty. Liečivé účinky svetla sa preukazujú v zlepšení syntézy DNA a bunkových procesoch regenerácie tkaniva, vrátane ukladania kolagénu.

Červené svetlo-   zvyšuje vitalitu buniek a stimuluje fibroplasty (väzivové bunky). Pri aplikácii červeného svetla sa aktivujú molekuly absorbujúce svetlo, čo vedie k zlepšeniu  sa tonusu pleti, zjemňuje jemné vrásky, napomáha spomaľovať proces starnutia. Používa sa aj v kombinácii s injekčne aplikovanými implantátmi, aplikáciou botulotoxínu, intenzívnym pulzným svetlom a mikrodermabráziou, pričom nastane celkové umocnenie účinku a zároveň sa predlžuje efekt ošetrenia. 

Modré svetlo je určené na ošetrenie akné a redukciu zápalových procesov pokožky. 

Červené svetlo v kombinácii so žltým pozitívne vplýva na vlasové folikuly obzvlášť po plazmoterapii a mezoterapii vlasovej pokožky, ako aj po transplantácii vlasov.

Počet ošetrení je individuálny, doporučuje sa absolvovať 6-8 ošetreníkaždý druhý deň cca 20 minút alebo raz do týždňa 40 minút, neskôr udržiavať ošetrenie raz za 4 - 6 týždňov

Unikátne konštrukčné vlastnosti

Bezkonkurenčné geometrie LED diód smerových aplikačných hlavíc s úzkou vyžarovacou charakteristikou zaisťujú vysokú hustotu terapeutického výkonu.

Celosvetová certifikácia najvyššej triedy

Certifikát lekárskeho prístroja SMARTLUX podľa Medicínskej direktívy 93/42/EEC

Certifikát GMP prístroja SMARTLUX potvrdzuje, že daný výrobca dodržuje prísne kritériá uplatňované pri výrobe a kontrole zdravotníckych prostriedkov.

Certifikát SGS ISO 9001 potvrdzuje, že systém SMARTLUX vyhovuje medzinárodným predpisom a normám.

Certifikát FDA je považovaný za najvyššiu certifikáciu v obore vydávaný vládou Spojených štátov amerických a potvrdzuje, že je SMARTLUX spôsobilý, ako zdravotnícky prostriedok pre predaj v USA a má deklarované vlastnosti.

Cenník

Cena ošetrenia 20 min.20,- eur
Cena ošetrenia 40 min.35,- eur
Cena ošetrenia 20 min. s aplikáciou koncentrátov a masky30.-eur
Balík 6 ošetrení (40 min.)189,- eur
Balík 6 ošetrení (20 min.)108,- eur
    Chcem sa objednať     

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Potrebujete konzultáciu?

Konkrétne detaily zákroku Vám doporučujeme dohodnúť si na osobnej konzultácii s lekárom. Lekár Vám navrhne najoptimálneší priebeh zákroku a vyráta presnú sumu zákroku. Vieme, že na prvom mieste je Vaše zdravie a spokojnosť.

V prípade akýchkoľvek otázok ešte pred konzultáciou, nám spokojne napíšte na recepcia@envyclinic.sk alebo použite našu online PORADŇU.

V ENVY samozrejme nájdete 100% diskrétnosť. 

Môžete sa spoľahnúť.

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.