Fototerapia SMARTLUX Premium novinka

Smartlux- svetlo, ktoré lieči


Aj ľudová múdrosť hovorí, kde nechodí slnko, tam chodí lekár. Účinky svetelnej terapie siahajú do starovekého Egypta, Indie a Číny. Svetlom liečil aj Hippokrates. Tieto poznatky podnecovali vedcov k neustálemu výskumu a Nobelova cena za medicínu zaradila fototerapiu medzi celosvetovo známe a hlavne uznávané metódy v medicínskom a kozmetickom odvetví.
 
Efekt zákroku:  SMARTLUX PREMIUM je neinvazívna metóda založená na liečbe svetlom. Podporuje fotorejuvenizáciu pleti, liečbu akné, či obnovu vlasových folikulov. Je aj ideálnym riešením pre liečbu nezhubných nádorov kože a vitiliga.  SMARTLUX je zdrojom viditeľného červeného, žltého a modrého svetla, pričom každé z nich má iný efekt ošetrenia pleti.
Červené svetlo:  Zvyšuje vitalitu buniek a stimuluje fibroplasty (väzivové bunky). Počas jeho aplikácie sa aktivujú molekuly absorbujúce svetlo, čo vedie k zlepšeniu tonusu pleti, zjemňuje vrásky, napomáha spomaľovať starnutie pleti.
Modré svetlo: Je určené na ošetrenie a liečbu akné, redukciu zápalových procesov pokožky a odporúča sa práve pre mastnejší typ pokožky so zvýšenou produkciou mazu. Výsledkom pravidelného ošetrenia je efekt matnej pleti a minimalizácia zápalových procesov. Vysoké antibakteriálne a protizápalové účinky tohto svetla sú vhodným doplnkom aj rôznych čistení a ošetrení pleti.
Žlté svetlo : V kombinácii s červeným pozitívne vplýva na vlasové folikuly. Dochádza k ich podpore  a výsledkom sú krásne zdravé vlasy a pokožka hlavy. Je vhodným ošetrením po transplantácii vlasov alebo doplnkom mezoterapie pokožky.

Pre koho je ošetrenie určené:  Ošetrenie je vhodným doplnkom liečby akné, liečby zápalových procesov na pleti, vitiliga, nejednotnej farebnosti pleti, po transplantácii vlasov, celkovo na ozdravenie vlasovej pokožky. Je ideálne ako doplnok mezoterapie pokožky a kozmetických ošetrení pleti.
Pokyny pred zákrokom: Nie je potrebné dodržiavať žiadne pokyny a odporúčania.
Kontraindikácie: Infekčné ochorenie kože, onkologické ochorenie, systémové ochorenia v akútnej fáze
Priebeh ošetrenia: Prístroj SMARTLUX nadväzuje na predchádzajúcu generáciu LED fototerapie a prináša významný posun v kvalite ošetrenia: vyšší výkon, aplikačné panely s viac LED diódami s úzkou vyžarovacou charakteristikou, viac vlnových dĺžok, voľbu z 15 rôznych aplikačných panelov.  Ošetrenie patrí výslovne medzi relaxačné ošetrenia. Pracovník nastaví typ svetla podľa vášho problému, čas fototerapie a počas oddychu na ležadle absorbujete svetelné lúče, ktoré liečia. Toto ošetrenie sa využíva aj ako doplnok počas lymfodrenáže a ponúka možnosť absolvovať súčasne ošetrenie tela a tváre. Je aj vhodným doplnkom po čisteniach pleti, po mezoterapii pokožky tváre a vlasov. Odporúčame odlíčiť pleť pred ošetrením od mejkapu.
Miesto aplikácie: Oblasť celého tela a tváre.
Dĺžka zákroku: Čas ošetrenia je 20 alebo 40 minút.
Pokyny po zákroku:  Nie je potrebné dodržiavať žiadne pokyny. Počet ošetrení je individuálny, odporúča sa absolvovať 6-8 ošetrení, každý druhý deň 20 minút alebo raz do týždňa 40 minút, neskôr opakovať ošetrenie raz za 4 - 6 týždňov. 
Rekonvalescencia: Ošetrenie nevyžaduje žiadnu rekonvalescenciu.  
Možné komplikácie: Ošetrenie nesprevádzajú žiadne komplikácie.

Cenník

Cena ošetrenia 20 min.20,- eur
Cena ošetrenia 40 min.35,- eur
Cena ošetrenia 20 min. s aplikáciou koncentrátov a masky30.-eur
Balík 6 ošetrení (40 min.)189,- eur
Balík 6 ošetrení (20 min.)108,- eur
    Chcem sa objednať     

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Potrebujete konzultáciu?

Konkrétne detaily zákroku Vám doporučujeme dohodnúť si na osobnej konzultácii s lekárom. Lekár Vám navrhne najoptimálneší priebeh zákroku a vyráta presnú sumu zákroku. Vieme, že na prvom mieste je Vaše zdravie a spokojnosť.

V prípade akýchkoľvek otázok ešte pred konzultáciou, nám spokojne napíšte na recepcia@envyclinic.sk alebo použite našu online PORADŇU.

V ENVY samozrejme nájdete 100% diskrétnosť. 

Môžete sa spoľahnúť.

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.