Fototerapia Smartlux Premium

Smartlux - terapia svetlom

SMARTLUX PREMIUM je neinvazívne ošetrenie, terapia svetlom. Podporuje fotorejuvenizáciu pleti, liečbu akné a obnovu vlasových folikulov. Je výborným doplnkom pri liečbe nezhubných nádorov kože a vitiliga. SMARTLUX je zdrojom viditeľného červeného, žltého a modrého svetla. Každé z nich má iný efekt.

Červené, modré a žlté svetlo

Červené svetlo: Zvyšuje vitalitu buniek a stimuluje fibroplasty (väzivové bunky). Počas jeho aplikácie sa aktivujú molekuly absorbujúce svetlo, čo zlepšuje tonus pleti, zjemňuje vrásky, napomáha spomaľovať starnutie pleti. 

Modré svetlo: Je určené na ošetrenie a liečbu akné, redukciu zápalových procesov pokožky a odporúča sa práve pre pokožku so zvýšenou produkciou mazu. Modré svetlo má vysoké antibakteriálne a protizápalové účinky.

Žlté svetlo: V kombinácii s červeným pozitívne vplýva na vlasové folikuly. Je vhodným ošetrením po transplantácii vlasov alebo doplnkom mezoterapie pokožky.

Pre koho je ošetrenie určené

Ošetrenie je vhodným doplnkom liečby akné, liečby zápalových procesov na pleti, vitiliga, nejednotnej farebnosti pleti, po transplantácii vlasov, celkovo na ozdravenie vlasovej pokožky. Je ideálne ako doplnok mezoterapie pokožky a kozmetických ošetrení pleti. 

Pokyny pred zákrokom

Nie je potrebné dodržiavať žiadne pokyny a odporúčania. 

Kontraindikácie

Infekčné ochorenie kože, onkologické ochorenie, systémové ochorenia v akútnej fáze.

Priebeh ošetrenia

Prístroj SMARTLUX nadväzuje na predchádzajúcu generáciu LED fototerapie. Má vyšší výkon, aplikačné panely s viacerými LED diódami s úzkou vyžarovacou charakteristikou, viac vlnových dĺžok, voľbu z 15 rôznych aplikačných panelov. Terapia svetlom je relaxačné ošetrenie. 

Miesto aplikácie

Oblasť celého tela a tváre.

Dĺžka zákroku

Čas ošetrenia je 20 alebo 40 minút.

Pokyny po zákroku

Nie je potrebné dodržiavať žiadne pokyny. Počet ošetrení je individuálny, odporúča sa absolvovať 6-8 ošetrení, každý druhý deň 20 minút alebo raz do týždňa 40 minút, neskôr opakovať ošetrenie raz za 4 - 6 týždňov. 

Rekonvalescencia

Ošetrenie nevyžaduje žiadnu rekonvalescenciu.

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Cenník

Cena ošetrenia 20 min.20,- eur
Cena ošetrenia 40 min.35,- eur
Cena ošetrenia 20 min. s aplikáciou koncentrátov a masky30.-eur
Balík 6 ošetrení (40 min.)189,- eur
Balík 6 ošetrení (20 min.)108,- eur

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka
Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.