Fototerapia Smartlux Premium

Smartlux - svetlo, ktoré lieči

Aj ľudová múdrosť hovorí, kde nechodí slnko, tam chodí lekár. Účinky svetelnej terapie siahajú do starovekého Egypta, Indie a Číny. Svetlom liečil aj Hippokrates. Tieto poznatky podnecovali vedcov k neustálemu výskumu a Nobelova cena za medicínu zaradila fototerapiu medzi celosvetovo známe a hlavne uznávané metódy v medicínskom a kozmetickom odvetví.
SMARTLUX PREMIUM je neinvazívna metóda založená na liečbe svetlom. Podporuje fotorejuvenizáciu pleti, liečbu akné, či obnovu vlasových folikulov. Je aj ideálnym riešením pre liečbu nezhubných nádorov kože a vitiliga. SMARTLUX je zdrojom viditeľného červeného, žltého a modrého svetla, pričom každé z nich má iný efekt ošetrenia pleti.

Červené, modré a žlté svetlo

Červené svetlo:  Zvyšuje vitalitu buniek a stimuluje fibroplasty (väzivové bunky). Počas jeho aplikácie sa aktivujú molekuly absorbujúce svetlo, čo vedie k zlepšeniu tonusu pleti, zjemňuje vrásky, napomáha spomaľovať starnutie pleti. 

Modré svetlo: Je určené na ošetrenie a liečbu akné, redukciu zápalových procesov pokožky a odporúča sa práve pre mastnejší typ pokožky so zvýšenou produkciou mazu. Výsledkom pravidelného ošetrenia je efekt matnej pleti a minimalizácia zápalových procesov. Vysoké antibakteriálne a protizápalové účinky tohto svetla sú vhodným doplnkom aj rôznych čistení a ošetrení pleti. 

Žlté svetlo: V kombinácii s červeným pozitívne vplýva na vlasové folikuly. Dochádza k ich podpore  a výsledkom sú krásne zdravé vlasy a pokožka hlavy. Je vhodným ošetrením po transplantácii vlasov alebo doplnkom mezoterapie pokožky.

Pre koho je ošetrenie určené

Ošetrenie je vhodným doplnkom liečby akné, liečby zápalových procesov na pleti, vitiliga, nejednotnej farebnosti pleti, po transplantácii vlasov, celkovo na ozdravenie vlasovej pokožky. Je ideálne ako doplnok mezoterapie pokožky a kozmetických ošetrení pleti. 

Pokyny pred zákrokom

Nie je potrebné dodržiavať žiadne pokyny a odporúčania. 

Kontraindikácie

Infekčné ochorenie kože, onkologické ochorenie, systémové ochorenia v akútnej fáze 

Priebeh ošetrenia

Prístroj SMARTLUX nadväzuje na predchádzajúcu generáciu LED fototerapie a prináša významný posun v kvalite ošetrenia: vyšší výkon, aplikačné panely s viac LED diódami s úzkou vyžarovacou charakteristikou, viac vlnových dĺžok, voľbu z 15 rôznych aplikačných panelov.  Ošetrenie patrí výslovne medzi relaxačné ošetrenia. Pracovník nastaví typ svetla podľa vášho problému, čas fototerapie a počas oddychu na ležadle absorbujete svetelné lúče, ktoré liečia. Toto ošetrenie sa využíva aj ako doplnok počas lymfodrenáže a ponúka možnosť absolvovať súčasne ošetrenie tela a tváre. Je aj vhodným doplnkom po čisteniach pleti, po mezoterapii pokožky tváre a vlasov. Odporúčame odlíčiť pleť pred ošetrením od mejkapu. 

Miesto aplikácie

Oblasť celého tela a tváre.

Dĺžka zákroku

Čas ošetrenia je 20 alebo 40 minút.

Pokyny po zákroku

Nie je potrebné dodržiavať žiadne pokyny. Počet ošetrení je individuálny, odporúča sa absolvovať 6-8 ošetrení, každý druhý deň 20 minút alebo raz do týždňa 40 minút, neskôr opakovať ošetrenie raz za 4 - 6 týždňov. 

Rekonvalescencia

Ošetrenie nevyžaduje žiadnu rekonvalescenciu.

Možné komplikácie

Ošetrenie nesprevádzajú žiadne komplikácie.

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Cenník

Cena ošetrenia 20 min.20,- eur
Cena ošetrenia 40 min.35,- eur
Cena ošetrenia 20 min. s aplikáciou koncentrátov a masky30.-eur
Balík 6 ošetrení (40 min.)189,- eur
Balík 6 ošetrení (20 min.)108,- eur

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka
Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.