Inhalačný plyn s kyslíkom

Špeciálny inhalačný plyn potláča pred zákrokmi bolesť, obavy a strach

Ak máte obavu z bolestivých zákrokov, alebo prežívate úzkostné stavy a strach pred úplne bežnými dermatologickými zákrokmi, alebo pred náročnejšími plastickými operáciami vykonávanými v lokálnej anestézii, máme pre Vás výbornú správu. Vdychovanie inhalačného plynu s kyslíkom uvedené zákroky a ošetrenia výrazne spríjemní – potlačí bolesť a utlmí úzkosť a strach. Tento špeciálny inhalačný plyn je v medicíne bežne využívaný pre jeho rýchly analgetický a sedatívny účinok.

Pre koho a kedy je inhalácia vhodná?

- pre klientov, ktorí pociťujú pred ošetrením/zákrokom strach, úzkosť a boja sa bolesti
- využitie od dermatologických až po plastické zákroky, ktoré sa vykonávajú v lokálnej anestézii (napríklad epilácia laserom, liposukcia, ultherapia, operácie očných viečok, uší…)

Priebeh inhalácie

Inhalačný plyn s kyslíkom sa inhaluje tesne pred ošetrením pomocou tvárovej masky. Účinok nastupuje do niekoľkých sekúnd - cca po 4 - 5 nadýchnutiach sa dostaví príjemné uvoľnenie. Plyn je potrebné vdychovať 2 - 3 minúty. Klient je po celý čas pri vedomí.

Po inhalácii

Inhalačný plyn sa po ukončení inhalácie odbúra behom krátkej chvíle. Automobil je bezpečné šoférovať po 30-tich minútach od ukončenia inhalácie.

Kontraindikácie

Pľúcny emfyzém, stavy po operáciách a liečbe srdca, nepriechodnosť čriev, nedostatok vitamínu B12 alebo kyseliny listovej a užívanie psychofarmák.

Bezpečnosť inhalačného plynu s kyslíkom

V medicíne sa využíva pomerne dlho – jeho využitie je bežné v stomatológii, gynekológii, gastroenterológii, chirurgii a tiež pri pôrodoch. Nie je možné sa ním predávkovať a je bezpečný aj pre malé deti (od 2,5 roka). Hlavnou výhodou je rýchly nástup a ústup účinku.

 

Cenník

u dermatologických a laserových zákrokov, ktoré trvajú do 15 min20.- €
zákroky trvajúce do 30 minút50.- €
plastické zákrokyod 100.- € (v závislosti od dĺžky zákroku)
    Chcem sa objednať     

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Potrebujete konzultáciu?

Konkrétne detaily zákroku Vám doporučujeme dohodnúť si na osobnej konzultácii s lekárom. Lekár Vám navrhne najoptimálneší priebeh zákroku a vyráta presnú sumu zákroku. Vieme, že na prvom mieste je Vaše zdravie a spokojnosť.

V prípade akýchkoľvek otázok ešte pred konzultáciou, nám spokojne napíšte na recepcia@envyclinic.sk alebo použite našu online PORADŇU.

V ENVY samozrejme nájdete 100% diskrétnosť. 

Môžete sa spoľahnúť.