Interné vyšetrenie

Predoperačné vyšetrenie alebo vyšetrenie za účelom stanovenia diagnóz vnútorných orgánov rýchlo a bez čakania

Klinika ENVY Vám ponúka možnosť interného vyšetrenia skúseným lekárom špecialistom - internistom priamo u nás na klinike. Interné vyšetrenie je možné vykonať ako vyšetrenie za účelom stanovenia diagnóz v oblasti chorôb vnútorných orgánov alebo ako predoperačné vyšetrenie. Interné vyšetrenie sa obvykle skladá z podrobne vykonanej anamnézy, fyzikálneho vyšetrenia, laboratórneho vyšetrenia, EKG, prípadne iných doplňujúcich vyšetrení. Na rozdiel od štátnych zariadení vyšetrenie prebehne rýchlo a bez čakania.

Predoperačné interné vyšetrenie predstavuje komplexný súbor jednotlivých odborných vyšetrení, na základe ktorých sa interný lekár rozhodne, či vyšetrovaný môže absolvovať operačný výkon bez ohrozenia života. Vyšetrenie je zároveň doplnené predoperačnou prípravou, ktorá umožňuje zrealizovať výkon bezpečne.

Predoperačné vyšetrenie je nutné vykonať u každého jedného pacienta pred plánovaným operačným výkonom.

Interné vyšetrenie za účelom stanovenia diagnóz v oblasti chorôb vnútorných orgánov taktiež komplexne zhodnotí stav organizmu a stanoví charakter prípadného zdravotného postihnutia vnútorných systémov. Všetky získané výsledky pomôžu pri určení diagnózy a internista odporučí klientovi ďalší liečebný postup.

Interné vyšetrenie

- stanovenie anamnézy pacienta
- fyzikálne vyšetrenie
- vyšetrenie EKG
- odber krvi
- odber moču
- prípadný odber iného biologického materiálu - stolica, výtery
- iné doplňujúce vyšetrenia (RTG hrudníka, USG...), ktoré sa realizujú mimo kliniky ENVY

Príprava pred vyšetrením

- prísť ráno na lačno - 12-16 hod. pred vyšetrením nejesť
- v deň odberu nefajčiť
- dostatočný spánok - min. 6 hodín
- dostatočný príjem nesladených tekutín

Ideálne je realizovať odbery do 9 hodiny, v prípade akútnosti stavu je možné odbery realizovať aj neskôr. Ranné hodiny sú dôležité, nakoľko metabolizmus je neskôr už naštartovaný a nevystihuje stav orgánov zodpovedajúci oddychu.

Celková dĺžka trvania interného vyšetrenia

Celé interné vyšetrenie trvá približne 30 až 40 minút. Výsledky interného vyšetrenia sa klient dozvie ihneď po ukončení vyšetrenia (s ohľadom na výsledky z laboratórií, ktorých doručenie bude individuálne dohodnuté s klientom).

Vnútorné lekárstvo

Náplňou vnútorného lekárstva je prevencia, diagnostika, liečba, rehabilitácia a prognostika v oblasti chorôb vnútorných orgánov. Úlohou vnútorného lekárstva je poskytovať komplexnú preventívnu a liečebnú starostlivosť dospelej populácii v oblasti vnútorných chorôb. Je to predovšetkým včasná a správna diagnostika, liečba, určenie prognózy a prevencia vnútorných chorôb, ich následkov a komplikácií.

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Cenník

Interné vyšetrenieod 60,- €Vyšetrenie EKG 30.-€
Malý odber krviod 30,- €
Veľký odber krviod 60,- €
Interné predoperačné vyšetrenie od 90,- €
Konzultácia k vyšetreniu na klinike Envy15,- €

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka
Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.