Korekcia jaziev

Zjemnenie a korekcia tvaru a vzhľadu jaziev

Jazva je často problémom estetickým, prípadne je bolestivá, svrbí alebo obmedzuje v pohybe. Jazvy nie je možné odstrániť úplne, je však možné skorigovať ich tvar a vzhľad.

Rozoznávame niekoľko typov jaziev. Odborný chirurg kliniky ENVY volí najvhodnejšiu metódu korekcie jazvy na základe posúdenia samotnej jazvy, miesta kde sa nachádza, veku jazvy a veku klienta.

Aké typy jaziev rozoznávame a akými metódami je ich možné upraviť?

• Vypuklé jazvy - keloidy sa dajú korigovať injekčnou aplikáciou Diprophosu. Zvyčajne postačia 3 opichy s odstupom 3 týždňov. Jazvička sa dostáva do úrovne kože a ustupuje začervenanie.
• Vpadlé jazvy - pri nich je možná korekcia aplikovaním výplňového materiálu. Aplikuje sa pomocou ihly, pričom miesto vpichu je možné znecitlivieť pomocou špeciálneho gélu.
• Rozšírené, prípadne poúrazové jazvy - tieto korekcie sa vykonávajú chirurgickým odstránením pôvodnej jazvy. Špeciálnym plastickým stehom sa docieli jej zmenšenie a zúženie.
Odstraňovanie jaziev patrí medzi neinvazívne zákroky vykonávané v lokálnej anestézii.

Priebeh zákroku

Dĺžka zákroku závisí od veľkosti jazvy. Približne je to v rozmedzí 30 - 60 minút.

Cenník

Injekčné odstránenie:20.- € / 1 ampulka
chirurgické odstránenie jazvy:cena je v závislosti od veľkosti a šírky jazvy
    Chcem sa objednať     

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Potrebujete konzultáciu?

Konkrétne detaily zákroku Vám doporučujeme dohodnúť si na osobnej konzultácii s lekárom. Lekár Vám navrhne najoptimálneší priebeh zákroku a vyráta presnú sumu zákroku. Vieme, že na prvom mieste je Vaše zdravie a spokojnosť.

V prípade akýchkoľvek otázok ešte pred konzultáciou, nám spokojne napíšte na recepcia@envyclinic.sk alebo použite našu online PORADŇU.

V ENVY samozrejme nájdete 100% diskrétnosť. 

Môžete sa spoľahnúť.

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.