Korekcia jaziev

Zjemnenie a korekcia tvaru a vzhľadu jaziev

Jazva je často problémom estetickým, prípadne je bolestivá, svrbí alebo obmedzuje v pohybe. Jazvy nie je možné odstrániť úplne, je však možné skorigovať ich tvar a vzhľad.

Rozoznávame niekoľko typov jaziev. Odborný chirurg kliniky ENVY volí najvhodnejšiu metódu korekcie jazvy na základe posúdenia samotnej jazvy, miesta kde sa nachádza, veku jazvy a veku klienta.

Aké typy jaziev rozoznávame a akými metódami je ich možné upraviť?

• Vypuklé jazvy - keloidy sa dajú korigovať injekčnou aplikáciou Diprophosu. Počet aplikácii je minimálne 3 s odstupom 4 týždňov. Jazvička sa dostáva do úrovne kože a ustupuje začervenanie.

• Vpadlé jazvy - pri nich je možná korekcia aplikovaním výplňového materiálu. Aplikuje sa pomocou ihly, pričom miesto vpichu je možné znecitlivieť pomocou špeciálneho krému.

• Rozšírené, prípadne poúrazové jazvy - tieto korekcie sa vykonávajú chirurgickým odstránením pôvodnej jazvy. Špeciálnym plastickým stehom sa docieli jej zmenšenie a zúženie.
Operačné odstránenie jaziev sa vykonáva v lokálnej anestézii.

Priebeh zákroku

Dĺžka zákroku závisí od veľkosti jazvy. Približne je to v rozmedzí 10- 30 minút.

Pred injekčnou korekciou vpadnutej jazvy sa môže na jazvu naniesť anestetický krém, kvôli lepšiemu komfortu pacienta/klienta.

Operačné odstránenie jaziev sa vykonáva v lokálnej anestézii. Stehy sa vyberajú od 7 do 14 dní, v závislosti od lokalizácie jazvy.

 

 

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Cenník

Injekčné odstránenie:30.- € / 1 ampulka
chirurgické odstránenie jazvy:cena je v závislosti od veľkosti a šírky jazvy

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka
Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.