Led tarapia - Blue light

Vysokoúčinná liečba zápalových procesov pokožky tváre, dekoltu alebo chrbta

Modré svetlo alebo inak Blue light lieči zápalové procesy pokožky spôsobom efektívneho odstránenia príčin infekcie pokožky vo vnútri pórov, čím dochádza k odumretiu baktérií zodpovedných za vznik zápalov a akné. Modré svetlo pôsobí antibakteriálne do hĺbky pokožky 415 - 485nm, čím sa zabraňuje vzniku zápalov. Výsledkom je čistá pokožka bez zápalových procesov.

Na najefektívnejší boj s akné odporúčame trojkombináciu ošetrení:mikrodermabráziuintenzívne pulzné svetlo a modré svetlo. 

Pre koho je ošetrenie určené

- pri aknóznej pleti
- pri pleti so sklonom k akné a nečistej pokožke
- odporúča sa aj ako prevencia po čistení pleti
- pre ošetrenie tváre, dekoltu a chrbta

Odporúčaný čas jedného ošetrenia: 20 minút

Odporúčaný počet ošetrení: individuálny, v závislosti od stavu pokožky.

Rekonvalescencia: žiadna

Cenník

Cena 10 minútového ošetrenia10,- €
    Chcem sa objednať     

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Potrebujete konzultáciu?

Konkrétne detaily zákroku Vám doporučujeme dohodnúť si na osobnej konzultácii s lekárom. Lekár Vám navrhne najoptimálneší priebeh zákroku a vyráta presnú sumu zákroku. Vieme, že na prvom mieste je Vaše zdravie a spokojnosť.

V prípade akýchkoľvek otázok ešte pred konzultáciou, nám spokojne napíšte na recepcia@envyclinic.sk alebo použite našu online PORADŇU.

V ENVY samozrejme nájdete 100% diskrétnosť. 

Môžete sa spoľahnúť.

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.