Led terapia - Blue light

Vysokoúčinná liečba zápalových procesov pokožky tváre, dekoltu alebo chrbta. Modré svetlo alebo inak Blue light lieči zápalové procesy pokožky spôsobom efektívneho odstránenia príčin infekcie pokožky vo vnútri pórov, čím dochádza k odumretiu baktérií zodpovedných za vznik zápalov a akné.

Modré svetlo pôsobí antibakteriálne do hĺbky pokožky 415 - 485nm, čím sa zabraňuje vzniku zápalov. Výsledkom je čistá pokožka bez zápalových procesov.

Na najefektívnejší boj s akné odporúčame trojkombináciu ošetrení: mikrodermabráziu, intenzívne pulzné svetlo a modré svetlo.

Pre koho je ošetrenie určené

- pri aknóznej pleti
- pri pleti so sklonom k akné a nečistej pokožke
- odporúča sa aj ako prevencia po čistení pleti
- pre ošetrenie tváre, dekoltu a chrbta

Odporúčaný počet ošetrení

individuálny, v závislosti od stavu pokožky.

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Cenník

Cena 10 minútového ošetrenia10,- €

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka
Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.