Liposukcia kolien

VASER Lipo® predstavuje revolučnú technológiu, ktorá dokáže odsať tuk zo všetkých oblastí tela s minimalizáciou opuchov, modrín a traumatizácie tkaniva. Metóda Vaser HiDef zároveñ dokáže vytvarovať telo a vydefinovať svaly.

Veľkou výhodou oproti iným metódam je rýchlejšia rekonvalescencia po zákroku, vytvarovené telo a spevnená koža v operovanej oblasti. Výsledkom tejto ultrazvukovej liposukcie je pevné, štíhle a krásne tvarované telo. Dôkazom kvality a výhod metódy VASER Lipo® je jej schválenie americkou inštitúciou FDA. Podľa skúseností odborníkov a taktiež pacientov, ktorí už tento druh liposukcie vyskúšali, sú výsledky okamžite viditeľné, pacienti si chvália najmä krátku dobu rekonvalescencie a takmer žiadnu bolestivosť, zvlášť v porovnaní s klasickou liposukciou.

Výhody:

- najšetrnejšia a najúčinnejšia metóda
 liposukcie modernej chirurgie

- spevňuje a vypína kožu v operovanej oblasti

- poskytuje možnosť odsatia viacerých oblastí naraz

- vďaka špeciálnej technológii je možný transfer nepoškodených tukových buniek do iných oblastí tela

- vykonáva sa v lokálnej anestézii

- inovatívna a šetrná metóda výrazne skracuje dobu rekonvalescencie

Priebeh zákroku

Vykonáva sa v lokálnej anestézii. Pri tomto zákroku je zvyčajne jedna ranka v oblasti vnútorných kolien. Samotná liposukcia kolien je menej častá, zvyčajne sa kombinuje s liposukciou vonkajších alebo vnútorných stehien, niekedy i lýtok. Pri tejto metóde si lekár necháva dlhšiu časovú rezervu, pretože musí byť dodržaná symetria obidvoch nôh. Tenkou ultrazvukovou kanylou dokáže nielen uvoľniť tukové bunky v podkoží, ale i kanylou s rovnakým priemerom pekne odsať tuk. Niekedy po tomto zákroku môžu byť opuchy, keďže noha je namáhaná chôdzou. Po zákroku klientke obliekame elastické prádlo, už týždeň po zákroku sú viditeľné zmeny na nohách. Treba však dodržať všetky zásady pooperačnej starostlivosti. U klientiek, kde je koža staršia môže po zákroku vyzerať „pokrčene“, no metódou pomocou prístroja COAX Med môžete tieto nerovnosti kože ešte vyhladiť. Výhodné je zaobstarať si domov na matrac nepriepustnú podložku, aby nedošlo k jeho znečisteniu tekutinami vytekajúcimi z operačných raniek.

Cena zákroku

Cena sa stanovuje presne až na konzultácii kvôli viacerým faktorom:

náročnosť operácie kvôli množstvu tuku, percentuálne znižovanie podľa počtu oblasti,náročnosť operovania v danej oblasti.

Špeciálne upravované ceny sú v prípade drobných korekcií, ako sú kolená či paže na štíhlych ženách, ktoré potrebujú len vyformovať postavu. V takomto prípade by cena zákroku mohla byt približne od 680, - € (v cene nie je zahrnuté pooperačné prádlo).

Avšak bez konzultácie sa nedá určiť presná cena.

Konkrétne detaily zákroku by sme Vám doporučil dohodnúť na osobnej konzultácii s lekárom, ktorá je úplne bezplatná. Lekár Vám v rámci konzultácie navrhne najoptimálnešií priebeh zákroku. Upresní Vám postup v daných lokalitách a zároveň Vám vypočíta presnú sumu zákroku na základe množstva lokalít a náročnosti zákroku. Ak sa pri konzultácii rozhodnete pre liposukciu, môžete si dohodnúť termín a so sestričkou vybrať a objednať vhodné pooperačné prádlo. V prípade akýchkoľvek otázok ešte pred konzultáciou, nám spokojne napíšte na recepcia@envyclinic.sk, alebo použite našu online PORADŇU na webovej stránke.

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Cenník

Cena zákrokuod 800,- €

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka
Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.