Liposukcia vonkajších stehien

Liposukcia vnútorných stehien je častejšia u žien. U mužov skoro vôbec. Je veľmi vhodnou metódou ako zvýrazniť štíhlu líniu nôh. Liposukcia sa vykonáva v lokálnej anestézii, čo umožňuje meniť polohu tela klientky počas zákroku. Pri liposukcii lekár používa kanyly s tenkým priemerom. Pri vonkajších alebo vnútorných stehnách stačia dve ranky . Nie je nutnosť odsatia veľkého množstva tuku, veľmi dôležitá je precízna práca operatéra, ktorý veľmi dbá o to, aby výsledný efekt bol čo najviac symetrický. Po operácii je vhodné prvých 24 hodín podložiť dolné končatiny pod 25°uhlom. Zmiernime bolestivosť a opuchy.

Bielizeň a prezuvky k liposukcii sú pripravené na klinike. Všetky lieky, ktoré pravidelne užívate, vezmite so sebou na zákrok. Výhodné je zaobstarať si domov na matrac nepriepustnú podložku, aby nedošlo k jej znečisteniu tekutinami vytekajúcimi z operačných raniek.

VASER Lipo® predstavuje revolučnú technológiu, ktorá dokáže odsať tuk zo všetkých oblastí tela s minimalizáciou opuchov, modrín a traumatizácie tkaniva. Metóda Vaser HiDef zároveñ dokáže vytvarovať telo a vydefinovať svaly.

Veľkou výhodou oproti iným metódam je rýchlejšia rekonvalescencia po zákroku, vytvarovené telo a spevnená koža v operovanej oblasti. Výsledkom tejto ultrazvukovej liposukcie je pevné, štíhle a krásne tvarované telo. Dôkazom kvality a výhod metódy VASER Lipo® je jej schválenie americkou inštitúciou FDA. Podľa skúseností odborníkov a taktiež pacientov, ktorí už tento druh liposukcie vyskúšali, sú výsledky okamžite viditeľné, pacienti si chvália najmä krátku dobu rekonvalescencie a takmer žiadnu bolestivosť, zvlášť v porovnaní s klasickou liposukciou.

Výhody:

- najšetrnejšia a najúčinnejšia metóda
 liposukcie modernej chirurgie

- spevňuje a vypína kožu v operovanej oblasti

- poskytuje možnosť odsatia viacerých oblastí naraz

- vďaka špeciálnej technológii je možný transfer nepoškodených tukových buniek do iných oblastí tela

- vykonáva sa v lokálnej anestézii

- inovatívna a šetrná metóda výrazne skracuje rekonvalescencie

Cena za odsatie jednej oblasti - od 980,- € (v cene nie je zahrnuté pooperačné prádlo).

Cena sa stanovuje presne až na konzultácii kvôli viacerým faktorom: náročnosť operácie kvôli množstvu tuku, percentuálne znižovanie podľa počtu oblasti, náročnosť operovania v danej oblasti.

Všeobecne sa dá vychádzať z informácie, že cena za jednu oblasť - napr. obidve vnútorné stehná je 980, - €

Špeciálne upravované ceny sú v prípade drobných korekcií, ako sú kolená či paže na štíhlych ženách, ktoré potrebujú len vytvarovať postavu. 
No v takom prípade je nutná konzultácia s plastickým chirurgom.

Konkrétne detaily zákroku by sme Vám odporučili si dohodnúť na osobnej konzultácii s lekárom, ktorá je úplne bezplatná. Lekár Vám v rámci konzultácie navrhne najoptimálnešií priebeh zákroku. Upresní Vám postup v daných lokalitách a zároveň Vám vyráta presnú sumu zákroku na základe množstva lokalít a náročnosti zákroku. Ak sa na výkone priamo pri konzultácii dohodnete, môžete si dojednať termín a so setričkou vybrať a objednať vhodné pooperačné prádlo. V prípade akýchkoľvek otázok ešte pred konzultáciou, nám spokojne napíšte na recepcia@envyclinic.sk, alebo použite našu online PORADŇU na webovej stránke.

Cenník

Cena zákrokuod 980,- €
    Chcem sa objednať     

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Potrebujete konzultáciu?

Konkrétne detaily zákroku Vám doporučujeme dohodnúť si na osobnej konzultácii s lekárom. Lekár Vám navrhne najoptimálneší priebeh zákroku a vyráta presnú sumu zákroku. Vieme, že na prvom mieste je Vaše zdravie a spokojnosť.

V prípade akýchkoľvek otázok ešte pred konzultáciou, nám spokojne napíšte na recepcia@envyclinic.sk alebo použite našu online PORADŇU.

V ENVY samozrejme nájdete 100% diskrétnosť. 

Môžete sa spoľahnúť.

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.